Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Je lásky tak málo?

09. 03. 2014 v 01:59Off-line Nagato316  (27/183/-)
Jak je to těžký najít kluka né na sex? Já bych takového chtěl znovu poznat. Prošel jsem si teď vztahem, který byl o lásce. Ale podle názoru tady to byla asi hooodně světlá výjimka.


Tenhle koment mě dostal: Nenajde si kluka hlavně ten, kdo hledá lásku, protože dnešní svět je hlavně o sexu, sexu a sexu (co se týče vztahů) .. jinak lží, zrad, manipulace, atd... -_-


Tak se ptát jak je to těžký najít někoho, třeba na setkání,pak chození, až pak tehdy sex? To je každej gay tak nadrženej? To mu to nevadí? nebo ještě víc: To je každej promiskuit?
09. 03. 2014 v 09:43Off-line numberfour  (26/187/-)
Já jsem dříve preferoval také spíš vzhled, ale myslím, že jsem se celkem změnil. Jen najít kluka který ti vyhovuje duševně je těžké.
09. 03. 2014 v 10:34Off-line Majkls97  (23/184/-)
V této době je to těžké, bohužel. A podle mě bude hůř ve všech směrech orientací. Někdy když se podívám kolem sebe je to něco hrozného, ale co s tim dokážeš udělat? Nic.
Jo, takoví kluci jsou, ale je jich čím dál méně, jelikož hledají lásku, kterou jim jiný kluk slíbí ale nakonec to je jen o sexu, kdy poté přijde zklamaní a jeho pak už nebude pak hledat lásku, protože se mu ublížilo, bude vyhledávat to čím byl zklamán a to je vztah o sexu, což podle mě ani vztah není.
Najít kluka na normální vztah je alespoň podle mě, opravdu těžké... :/
09. 03. 2014 v 11:07Off-line fogacer  (55/172/61)
Láska existuje a i sex ač si to nepřipouštíme je její součástí. Jen to není tzv. krátkodobá láska. Vztah se vyvýjí a s ním i to ostatní. kdo to zažil ví. Jenže láska je také o kompromisech. Prostě pokud miluješ tak miluješ nejen svého kluka ale i jeho charakter a chyby či tebou nepochopené rozdílnosti.takže láska existuje, jen si jí mnozí charakterizují jinak a hlavně jí spojují spíše se vzhledem a sexapetitem...
09. 03. 2014 v 11:29Off-line numberfour  (26/187/-)
Fogacer: Máš naprostou pravdu
09. 03. 2014 v 12:28Off-line Nagato316  (27/183/-)
Já lásku nespojujju se vzhhledem.. Vzhled je pro mě důležitej, když jsem s někym, tak se mi musí i líbit ale neni to všechno, jde o to jak se chová, a samozřejmě sex jje taky důležitej ale jjá prostě nedokážu jak někteří třeba chhtějí se nejdřív vyspat a pak se uvidí co dál, to je prostě naprosto nemožnýý a pro mě nepochopitelný. Sex má být vyvrcholením vztahu, kde si 2 rozumí, mají se rádi.. Chjo, žijem ve skurvenm světě a jjá se už asi lásky nedočkám. Bohužel jsem tu šanci propásl
09. 03. 2014 v 13:12Off-line Honzyyk  (35/190/89)
Lásky není málo, jen těch, kteří ji znají a ještě méně je těch, kteří láskou žijí...ale láska je nekonečná!
09. 03. 2014 v 14:20Off-line Titan24  (30/168/56)
Já mám třeba mnohem raději mazlení a líbání (což nepovažuju za sex), než "to ostatní". Taktéž hledám někoho, do koho bych se zamiloval a nebydlel by 200 km daleko. :/ Pro mne není vztah o sexu, ale o důvěře, o tom, že se na druhého těšíš, kdy máš radost už jenom z toho, že si s ním píšeš a tak. :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 03. 2014 v 14:29Off-line alundra  (34/182/133)
Tak ja by som este dokazal s tebou zajst do divadla na operu a doma mozeme dat nejake tie hry na wiiu alebo ps3ke.
09. 03. 2014 v 15:24Off-line Nagato316  (27/183/-)
Já souhlasím.. sex mam rád,ale né každý mazlení k němu musí vést... Prostě by to chtělo vyrovnanejj vztah, jenže dnesska kde takovýho najdeš ???
12. 03. 2014 v 02:14Off-line Betonica  (39/191/93)
Vubec si nemyslim, ze by "dnesni svet" byl o sexu vic, nez kterykoli predchozi svet. Jediny rozdil je v otevrenosti, s jakou se o sexu verejne mluvi. S*****ilo se i drive, po valce dokonce masivne, aby se rychle obnovila mrtva cast naroda. Dokonce bych rekl, ze se drive s*****ilo vice, protoze nebylo zdaleka tolik socialnich moznosti. Clovek proste prisel domu, nemel pocitac ani telefon, tak v kratochvilich s*****il. Dneska si chvile kratime na facebooku nebo na tomhle serveru :)
12. 03. 2014 v 02:58Off-line fogacer  (55/172/61)
Betonica souhlasím zcela. nevím co bych dodal.

Pro ty jež preferují mazlení: když kluka hledá toho svého kluka a chce se s ním zprvu jen kamarádit a někam chodit.Mít i společné zájmy a po nějaké době nějaké to mazlení. Vždyť je to hezké a zároveň se tím vzájemně lépe poznáte. A až budete jistí si svou sexualitou (mnozí mají v popisu "nemám v tom jasno") pak až si budete jisti tak třeba naleznete zalíbení i v tom ostatním. Lásky není málo, málo je těch co v ní doopravdy věří. Mnozí si spojují lásku jen se sexem a to není láska. A také je faktem, že díky internetu, mobilům apod. již není čas na to si promluvit z očí do očí, najít si čas na vycházky apod. Kdyby nebylo lásky nikdo z nás by tu nebyl neboť i když mnozí toužíte po sexu tak časem zjistíte ,že vztah utužuje spíše vzájemná láska a důvěra.
12. 03. 2014 v 03:06Off-line Betonica  (39/191/93)
@fogacer: Ja bych kazdymu asi rekl, at si uzije mladi a jeho moznosti. Neni urcite nezbytne v 18 najit toho "pravyho" a s nim zestarnout. Aniz bych obhajoval sexualni nevazanost, myslim, ze primerena sexualni zkusenost pozdejsi vazne vztahy jen utuzi. A kdyz uz po letech nestaci ani v mladi sesbirana sexualne akrobaticka cisla, mela by nastoupit ucta a pokora k druhemu, ktery nam zasvetil cast sveho zivota. Laska se pak pozvolna asi metamorfuje na vyssi formu citu, neumim to presne pojmenovat. Je mi asi malo na to, abych to umel pochopit. Predstavuju si to jako sounalezitost, prolnuti dvou bytosti, duchovni blizkost, tak nejak. Treba na to jednou prijdu a budu to umet lip popsat, uvidime :)
12. 03. 2014 v 03:14Off-line fogacer  (55/172/61)
Betonica: nevím jak to děláš, ale skoro jsi mne dostal. Ten popis by zasloužil už sám o sobě k tobě úctu. Ač nikoli eroticky tak tak aspoň za to cos napsal tě mám víc než rád. Neber to vulgárně nebo jinak, ale krásně jsi vystihl podstatu nejen lásky ale toho co k ní spěje a kam spěje. Tvůj partner musí být šťastný. Jsou věci jež se nedají vyslovit či popsat. Musí se prožít a to je podstata. Moc díky.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload