Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Zamiloval jsem se. Co mám dělat?

11. 03. 2014 v 09:02Off-line Anonym (-_-)
Mám problém.. Mám přítele, ale zamiloval jsem se do kluka, ktery chce jen sex na jednu noc, ale ja chci vztah.. Co mám dělat? Máte taky někdo stejný problém? A jak jste se s tím vyrovnali?

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
12. 03. 2014 v 15:27On-line fogacer  (49/172/62)
Pokud tě chce jen na jednu noc tak bych jej odmítl a snažil se mu vyhýbat. je to pro tvé dobro, tedy pokud máš svého přítele opravdu rád. V jistém věku se všichni občas chováme trošku promiskuitně ale do vztahu to nepatří. Jedna sice příjemná zkušenost ti pak u tvého milého může nadělat větší starosti. nemluvě o tom, že jemu by nevěra mohla zlomit srdce. Měl by sis vybrat zda preferuješ vztah jež má budoucnost a jste oba opravdu do sebe zamilovaní a nebo po vztahu netoužíš a měl by jsi to svému příteli říci. Myslím říci před tím než se tak stane. Málokdy se totiž jedná pouze o jednoho člověka. kdybys se zamilovával častěji do náhodných známostí tak je to už opravdu problém.Nebylo to fér.

Jen mne mate? Máš přítele a zamiloval jsi se do jinýho? To bych i dovedl pochopit. Ale máš přítele a hledáš vztah u toho druhého? Asi by jsi si tedy měl určit nejprve své priority a zbytečně svého partnera nepřivádět následně do neřešitelné situace kdy si on bude muset vybírat.
12. 03. 2014 v 15:30Off-line Anonym (-_-)
Máš pravdu, já už na toho kluka zapomněl.. :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 03. 2014 v 16:25On-line fogacer  (49/172/62)
Jsem rád nejen za tebe ale i za tvého přítele (tedy pokud spolu stále jste). jednorázovky mohou fungovat v počátku kdy se kluk hledá, ale ve vztahu nemají místo. Věřím, že lásce a vztahu přikládáš větší důležitost. A pokud jste oba spokojení moc vám to přeji. Přijdou dny kdy budete muset procházet horšími krizemi než je dotaz, ale to je to hlavní. Ve dvou se to hold lépe táhne. Přeji moc štěstí a lásky.
12. 03. 2014 v 22:44Off-line ziga117  (34/167/62)
Ahoj co ti mužu poradit mam přitele 11.,let a mužu ti řic je to dost choulostíva běc je lepši si o tpm poradit snim a ne posloucdhat dryhy rady musíš vědět co ti řika srdce a podle toho se musíš sam rozhodnout samozdrřejmě že ty začatky budbou straštně krasne a dost nezapomenutelny že jsi budeš ty krasne chvyle a vzpomínky velicde uchovavcat ale přijde mča kdy se tve srdece změní v opak
Jesli ti mužu doporučit bud si sním jati to moc přeju ale bud na sebe opatrnej ne o devzdavej svoje srdce a emoce dokořán mohl bys toho moc pak litovat ale jinak hodně štěstí ti přeju at vam to dlouho vydrži s pozsravem Honza
15. 03. 2014 v 08:41On-line Antiochos  (44/179/85)
Pokud můžu poradit tak si tento pocit ve svém nitru vychutnej.Neříkám aby si se sním vyspal protože by si s toho byl asi nakonec neštastný .Je totiž spousta lidí kteří se nikdy do nikoho nezamilovali.Je to cit který není schopen každý pocítit.
15. 03. 2014 v 19:16Off-line Anonym (-_-)
Mockrát vám děkuji za vaše "rady".. :):)
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2017 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload