Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Minulosť ničí vzťah

19. 03. 2014 v 11:11Off-line Anonym
Zdravím, neviem už, čo mám robiť.

Pred dvoma mesiacmi mi môj priateľ povedať, že mal dvakrát nezáväzný sex. A v tom čase som to naozaj nezvládol a nedokázal pochopiť. Vytvorilo to medzi nami problém, ktorý sa v poslednej dobe už aj začal riešiť. Vtedy to bolo v čase po rozchode s jeho chalanom a tak som to aj trochu chápal a bral to ako chybu, ktorú sám povedal, že ľutuje. Narozprával mi, ako niečo takéto robiť naozaj nie je správne.

Teraz sa rozhodol, že mi už nechce viac klamať a že takýchto chalanov bolo oveľa viac od vtedy, čo začal s chalanmi niečo riešiť. Že on nevie byť sám a tak sa raz za pár mesiacov (pomaly pravidelne) stalo, že na prvom/druhom stretku s chalanom, s ktorým si už predtým písal sa to proste stalo, ale len raz. Ja nechápem, ako môže byť niekto taká k***a? Čo z toho máte? Že on vždy hľadal vzťah, nikdy nešiel na stretnutie s takým zámerom, ale proste ostatní chceli len sex. Že ho presvedčili, že niečo také raz za čas spraviť je v pohode. Hovorí, ako toho ľutuje a že so mnou konečne našiel to, čo tak veľmi dlho chcel a som aj prvý jeho chalan, ku ktorému cítil tak veľa. Vedel som, že ib-ko je také miesto, ale myslel som, že on je jedným z tých, ktorý by takýmto veciam nepodľahol.

Ja by som nikdy niečo také spraviť nemohol a vôbec neviem, čo mám spraviť. Všetky tie klamstvá, čo mi nahovoril, jeho názory na tieto veci, kedy asi len hovoril to, čo som chcel počuť. Chcel by som s ním byť, ale cez toto sa ťažko prenášam. Naozaj je to len moja chyba, iba ja som ten zlý, ktorý rieši to, na čom nezáleží?
19. 03. 2014 v 14:49Off-line johnj  (40/186/82)
A když už o tom tak přemýšlíš, zkus ještě zahrnout pohled, že ti tvůj přítel povídal pravdu (názory na tyto věci), ale přesto v určitých životních situacích sám sebe zradil a zklamal. A nejen sám sebe, ještě tebe. Obávám se, že jste na tom poměrně dost podobně. Oba řešíte něco, co vyřešit nemůžete jinak, než tím, že se přes to přenesete a za minulostí uděláte tlustou čáru.
19. 03. 2014 v 16:19Off-line fogacer  (55/172/61)
Johnj: souhlas
Musím uznat, že ač nevěru neuznávám, překvapuje mne míra toho jak tvůj přítel dokázal o svých záletech s tebou mluvit. To znamená dost velkou odvahu i důvěru v tebe. Pokud s těmi zálety skončil a oba jste se přes to dokázali přenést bylo by to fajn. minulost není vždy ideální, ale horší je to neustále připomínat. Sám to znám (ono neustále připomínání minulých chyb). A dnes vím, že to je chyba. Ne každý kluk je domácí typ a rád se baví a pak mohou vzniknout nezávazné vztahy. Ale je dobré o tom mluvit a pokud ty vztahy skončili a neopakují se, je dobré dát tomu šanci. tedy pokud k sobě pořád cítíte dost velký cit a lásku.
19. 03. 2014 v 20:12Off-line Anonym
Ďakujem za názory, cením si ich.
S láskou z jeho strany je to úplne samozrejmé. U mňa komplikované, zrejme preto, že som sa príliš nechal ovládnuť tým, že som nevedel prekusnúť, ako niečo také mohol spraviť. Rozhodne ho mám rád. Ťahá ma to k nemu a stojí mi za to preniesť sa cez všetko toto, aby som mohol pokračovať znova v prehlbovaním mojich citov k nemu. Tak snáď sa to podarí.
21. 03. 2014 v 00:59Off-line pomarancove.acidko  (38/178/80)
Pozzri sa stojí to riskúť urdžať si priatela ale to stále tvoje rozhodnutie .Ako ak vám to dobre klape bucte dalej spolu no treby si spoločne sadnúť a riešiť spoločne problémi vo ztahu .Najlepšie si ho riešite len vy 2-ja spolu nikoho ineho si do svojich problémou vo vztahu nepúštajte .Mna bývalí podviedol a radšej som sa sním rozišiel , pretoež som vedl že ak to sprví 1x bude to robiť dalej ....
21. 03. 2014 v 09:43Off-line Bery  (30/-/-)
Řešíš blbosti, důležitější je, co máte teď. Bylo by to snad lepší, kdyby Ti řekl, že měl milion vztahů, který trvaly například měsíc? Asi ne, že. Buď rád, že to bylo nezávazný, aspoň nemá kostlivce ve skříni, kteří začnou vylízat ze skříní do vašeho vztahu. ;)
22. 03. 2014 v 08:11Off-line Betonica  (39/191/93)
Dosel jsem k par zaverum.

a) Tvuj p***el je chudak, kdyz se necha presvedcit cizim clovekem na prvni schuzce k sexu - ma malo sebevedomi nebo nezna svoji cenu?
b) nezavazny sex jiste neni nic zleho, ale proc se o nem Tvuj p***el tolik zminuje - nevyhovuje mu sex s Tebou nebo snad doslo k nevere?
c) premyslej o tom, proc Te tolik zranuje vedomi, ze Tvuj p***el mel nekolik milostnych avantyr - jsi majetnicky nebo zarlivy?

At uz jsou duvody jakekoli, plati pravidlo: Mluviti stribro, mlceti zlato! Nekdy je mene opravdu vice. Ja jsem treba nikdy prilis nemluvil o tom, s kym jsem co mel... Proc taky? Co bylo, to bylo!
22. 03. 2014 v 12:39Off-line Anonym
Ešte vyšlo najavo, že aj v čase, keď sme oficiálne neboli spolu sa toto stalo. A potom o 11 dní sme sa dali dokopy. Myslím, že to je aj tým, že predtým ho dosť veľa chalanov oklamalo a preto v nás ani veľmi neveril (ja som mal dosť reči o tom, že možno pôjdem študovať do zahraničia). Každopádne si sadneme a porozprávame sa ešte.
A áno, ja som žiarlivý a uvedomujem si to. A hovorí mi to zrejme preto, že ani ja sám mu s tým nedám pokoj a pýtam sa a tiež chce, aby som o ňom vedel všetko.
Vďaka za ďalšie poznatky, opäť môžem rozmýšľať. Chcem tomu dať čas a uvidí sa.
22. 03. 2014 v 13:16Off-line harpli  (39/175/75)
Záleží jak se k tomu postaví člověk, jestli jí vidí jako ohrožující a ne jako minulost, tak bude ničit. Je dobré znát minulost, ale brát ji jako minulost a ne co probíhá teď.
22. 03. 2014 v 13:20Off-line Martens  (45/193/88)
Asi bych to spíše bral jako pozitivum, že Ti to dokázal říct, kdyby mu na Tobě nezáleželo, nemluvil by o tom.... alespoň takový pocit z toho mám... minulost změnit nemůže, ale pokud se z ní poučil, myslím že bys mu mohl dát šanci
22. 03. 2014 v 14:37Off-line borskej  (69/178/110)
Není nic horšího, než na sebe všechno vykecat a to samé chtít od svého protějšku. To se týká obojího pohlaví! Není nic snazšího, než dát svému protějšku ten nejdelší bič na sebe! A potom fňukat a dávat nesmyslné a nelogické otázky do veřejné poradny!!! O co jako má jít. Že si někdo zamrdá bokem, potom z toho vyleze, že to bylo v době, kdy jste o sobě ani nevěděli že existujete? To je fakt, jak u blbejch na dvoře...A jestli seš rozmazlenej, žárlivej spratek, tak zalez raději někam do rohu a zůstaň tam! A úplně nejlepší je schovávat se za anonyma.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload