Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Změňte designéra

10. 04. 2014 v 11:00Off-line OnyxCoast  (38/-/-)
To jo no, toho "LUKÁŠ CHURÝ" by měli zastřelit...a nejde jen o ty tlačítka.. celkově ten design je fakt ohavnej.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 04. 2014 v 16:59Off-line NaKluky.cz
Poklad: Nad touto úpravou uvažujeme, ještě to promyslíme. Díky za tip :)

OnyxCoast: Mohl bys prosím blíže rozvést, co je myšleno pod "celkově ten design je fakt ohavnej"? Co třeba se ti nelíbí a co bys udělal jinak? Díky.
10. 04. 2014 v 17:30Off-line poklad  (29/177/69)
Dost hlubokou analýzu vzhledu nakluky už jsem tu jednou psal... A myslím, že OnyxCoast to vidí podobně...
11. 04. 2014 v 01:58Off-line Andy1994  (29/173/82)
Zkratka,je to tu chaoticky,neprehledny,naprosto nesmyslne usporadani tlacitek...ale da se na to zvyknout...ale uvital bych moznost poslani zpravy enterem,pro vas je to drobnost,a hodne lidem to pomuze
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 04. 2014 v 08:28Off-line NaKluky.cz
Andy1994: Enter v nových zprávách bude :)

Mohl bys prosím napsat konkrétně, co je zde chaotické, nepřehledné a nesmyslně uspořádané? Abychom to mohli vylepšit, potřebujeme přesně vědět, co ti vadí. Díky.
11. 04. 2014 v 08:46Off-line Boyer  (33/-/-)
Souhlasím, design webu je k zahození. Jediné, co se mi "líbí" je poradna a lišta uprostřed dole, kde jsou - "nové profily, on-line, hledání aj."
Momentálně, jak jsem na seznamce déle, mi to ani nepřijde, jelikož jsem si na to zvykl, ale, když jsem sem přišel, říkám : "to je design?". Promiňte, ale vemte si jiného designera např. (sCrapyno). Myslím si, že se jedná o dobrého grafika. Má rád jednoduchost - "V jednoduchosti je krása". Dnes se nedělají designy přepláskané. Dělají se velmi jednoduché a pěkně propracované. Určitě s designem ihned něco dělejte.
11. 04. 2014 v 17:13Off-line johnj  (40/186/82)
NaKluky.cz: A půjde v nových zprávách odřádkovat alespoň Shift+Enter? My, co se dokážeme vyjadřovat v souvětích, dokonce i v celých odstavcích, bychom rádi ty větší celky oddělovali. ;)
11. 04. 2014 v 17:19Off-line NaKluky.cz
Johnj: Samozřejmě, to je nutnost :)
13. 04. 2014 v 19:53Off-line Radek  (38/183/82)
OnyxCoast: Width:100% (tedy roztažení stránky na celou šířku displeje) se přestal používat v devadesátých letech a využívá ho velmi malé promile webů. Důvod je jednoduchý, špatně se to čte, na velkých monitorech je to nepoužitelné.

Takže width:100% opravdu není cesta, kterou by se web měl vydat, navíc, když to je dnes už zavrhlý model z výše uvedených důvodů.

Jsou weby, které to mají, ale jsou spíše specializované nebo velmi staré :-).
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 04. 2014 v 20:00Off-line NaKluky.cz
OnyxCoast: Díky za reakci.

"No primarne se mi nelibi ten vzhled sam o sobe.. vsechno cerny a uprostred bila nudle s pismenkama.."

To možná bude částečně souviset s tím, že jsi vyházel některé prvky, jak sám píšeš: "vyhazeni ruznych tech kravovin jako reklam, tech barevnych prouzku k nicemu, ruznych pozvanek a kdeceho" :)

"a ty ramce v ramcich pri psani zpravy"

Co tím přesně myslíš? Myslíš tím, že to má vlastní posuvník, stejně jako stránka pod zprávami?

"posouva pri rolovani dolu ale neposouva pro rolovani nahoru, kdyz dojedu uplne na horejsek stranky tak tenhle div se proste zasekne nekde ve ctvrtine stranky."

Panel se naroluje k hornímu banneru, nikoli k hornímu okraji stránky.

"idealni je design kterej bude vyuzivat width:100% s tim ze se jednotlive elementy roztahuji od minimalni do maximalni definovane velikosti. tim docilite ze web bude pouzitelnej"

Takový design se možná přizpůsobí, ale tím to končí. Praktický přínos pro uživatele je nulový, nehledě na to, že mít roztažený text článku nebo profily na celou šířku by bylo na škodu. Je nutné si uvědomit, že nejsme čistě magazínový web, těch prvků a částí je zde více, na které se musí myslet, jak budou vypadat :)
13. 04. 2014 v 20:30Off-line OnyxCoast  (38/-/-)
Tezke nepochopeni a komentar radobydesignera.. tak to ne..
13. 04. 2014 v 20:48Off-line Radek  (38/183/82)
OnyxCoast: v pořádku, každý má právo na svůj názor, pane designére :-).
13. 04. 2014 v 20:49Off-line NaKluky.cz
OnyxCoast: Nepochopení? Vůbec ne. Napsali jsme ti, jak to vidíme my včetně zdůvodnění :) Pokud přesto s námi nesouhlasíš, povídej, posloucháme.

A mimochodem, neodpověděl jsi nám na ty rámce, jak jsi to myslel. Díky.
14. 04. 2014 v 03:18Off-line Betonica  (39/191/93)
Mne se design webu libi. Forma ale obcas vitezi nad obsahem :(

Libil se mi jiny font, pripadne moznost vybrat si z fontu pro svuj profil.
14. 04. 2014 v 09:04Off-line poklad  (29/177/69)
Věnujte se analýze designu, kterou jsem tu už jednou psal... Až pochopíte aspoň její polovinu, začne to tu být aspoň trochu použitelné -_-
14. 04. 2014 v 11:18Off-line poklad  (29/177/69)
No v tom druhém o tom jsou příspěvky....

Ale ono je to celkem jedno, stejně to ignorujete... Jako u toho prvního vlákna, jen jste to odpálkovali, aniž byste se nad tím zamysleli...

A UDĚLEJTE UŽ FAKT NĚCO S TÍM TLAČÍTKEM ZAVŘÍT!!!! Zase jsem na to nechtěně kliknul při editování... A u editování je tlačítko "Uložit" naprosto dementně vlevo, tam bych čekal něco jako právě zavřít, smazat, či zrušit...
To fakt postrádáte veškerou logiku???


Popravdě už mi tu dochází nervy a asi začnu nakluky omezovat... Jednak ten na oči agresivní design, pak to tlačítko Zavřít, na které neustále omylem klikám (a ne, nejsem blbý, nikde jinde takové omyly nedělám!) a včera mne vytočily zprávy, o dva dny předtím jsem si psal s jedním klukem jehož přezdívku jsem si nepamatoval, a ve zprávách jsem to nemohl najít, protože historie ve složce "Zprávy" je jen pár posledních zpráv bez nějakého stránkování jako kdekoliv jinde... NEPOUŽITELNÉ.


A malý dodatek k neustále navracenému tématu: mobilní verze a aplikace: i malé začínající seznamky mají aspoň mobilní verzi, některé i aplikaci (a to jen začínají!)... Vy už léta jen slibujete. Uvědomte si, že uživatele to plané slibování unaví. A hlavně mi neopakujte, jak se na tom hrozně pracuje, on vám to už nikdo nevěří.


PS: ano, klidně mi editujte ta velká písmena jak už jste udělali u prvního příspěvku, ale když člověka něco vytočí, tak by bylo dobré, aby správce věděl, že trpělivost dochází.
14. 04. 2014 v 15:58Off-line ztracen  (40/183/83)
Zpravy jsou vazne trochu zmatene a problem je i v mobilu, ale myslim, ze lidi resi hovadiny, muzou byt radi, ze maji, kde psat :-(
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload