Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kdo z vás dělá číšníka?

26. 04. 2014 v 00:13Off-line Anonym
1)Ahoj chci se zeptat kdo dělá z vás/nás gajůů v oboru číšník?
2)Dostáváte vetší dížka když, přijde nějaky kluk který je taky gay ¨
3)Sehnali jste třeba i nějakou vážnou známost před tudle práci on jako host a vy jako číšník?
Je to rozsáhlí téma tak mi prosím pište jak to máte vy/my číšníci budu rád když napíšete nějakou rozumnou věc ale ty lidi co v tom oboru dělají prosíím
Děkuji mooc :-) :-)
26. 04. 2014 v 07:42Off-line marrinek  (27/206/109)
Sice ještě nejsem vyučen, ale byl jsem na praxi v jednom hotelu a přišel tam kluk, prostě na první pohled gay (byl hezkej). Bylo super ho obsluhovat, on byl příjemný, přívětivý, komunikativní....troufl bych si říct, že někteří gayove se obsluhují lépe, než ostatní lidé....když odcházel, řekl mi, že se tu v mé přítomnosti cítil hezky. A nechal mi i větší spropitné.:)
26. 04. 2014 v 09:13Off-line Anonym
Marinek-No já jsem právě taky na praxi tetka jsem ješte v prváku v hotelu a máme tam nějaky studenty víš ještě dneska za chvíli jdu na to :-) a přijde mě tam že tam jsou tak 2 gajové....a jednou tam přišel a byl to ale nějaky slovák a až odcházel tak mi dal do ruky dížko a řekl děkuji za příjemnou a hezkou obsluhu ale nezdál se mi že by byl gay ale asi byl :-)
26. 04. 2014 v 09:29Off-line ztracen  (40/183/83)
Ano je to tak, pokud trochu vypadáš a umíš se i chovat, pak máš lepší dýka. Pokud jsi osobnost, začno tě v práci nenávidět, protože když to s buznama umíš, tak máš pětinásobek dýžka, co dají osatní...
Existuje tzv. kouzlo baru. Jakože barmani jsou hodně sexy, narozdíl od civilních buzen nenosí barevné kraťasy a adidasky, ale jsou hezky a stylově oblečeni. Ale známost v baru či restauraci nehledej. tedy dlouhodobou. Není problém si ulovit někoho, kdo jde z tahu, do poslete, ale opravdu vztah z toho nebude :-P
Dělal jsem za barem (hotely, bary, hospody, restaurace) osm let a mám prostě takovou zkušenost. Bylo to po mě vždycky hobby a je to krásná práce, pokud máš dobrý kolektiv.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 04. 2014 v 01:19Off-line Anonym
Dekuji moc Ztracen určitě máš pravdu určitě bych nechtěl kluka který je každý den v baru atd...ale jelikož dělám v hotelu tak k nám jezdí studenti s univerzit atd... a že se opijou když mají akci tak to chápu...dva tam po mě pořad koukali usmívali a byl to tak hezky prostě to asi víte sami jaký to je :-) ale, zjistil jsem že jsou všichni Praha Brno :-( (a hlavně k nim nemůžu přijít a říct jim tady máš moje číslo a zavolej to by byla moje kariéra třeba pryč a hlavně to nikdo neví a je mi 17 tak možná taky kdo bych chtěl 17 letého cucáka ale.každy to zase bere jinak :-)))
27. 04. 2014 v 09:40Off-line ztracen  (40/183/83)
Tak rozdávání čísel jsem zrovna nemyslel, ale počej, časem se tě začnou ptát, kdy končíš a budou tě doprovázet domů. Pokud to nebudeš praktikovat denně, nebo rozebírat tady, tak je to zcela normální. Dělají to úplně všichni, jen se o tom nemluví :-*
PS: Nejsem žádná d***a, ale, když už je člověk single, což u mě trvá většinou ve dnech než měsících, tak proč si neužít? Jsme pořád jen lidi...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 04. 2014 v 12:31Off-line FinMich  (31/174/-)
Nevím asi ne vždy to funguje :D :D :D:D Já číšníka dělal měsíc a dýška nic :(:(:(:D
27. 04. 2014 v 13:07Off-line Anonym
Finmich hele je to třeba blby co řeknu ale todle je takový musíš to s nima umět prostě bavit se třeba s nimi normálně když jsou trochu připitý smát se na ně něco jako podlízat ale šetrně....


Ztracen-doufám že se to třeba někdy stane..

Myslte že si ho mám přidat na b je to dobrý napad ?
Když ho třeba už nikdy neuvidím ?
27. 04. 2014 v 13:10Off-line ztracen  (40/183/83)
Proč ne? od toho to je... škoda, že píšeš jako anonym :-/
27. 04. 2014 v 13:11Off-line Anonym
Nepíšu :-)
27. 04. 2014 v 13:11Off-line FinMich  (31/174/-)
Určitě mu ho dej :p
27. 04. 2014 v 13:14Off-line Anonym
DObře už jsem poslal žádost tak jsem zvědavý jestli se na mě vysere nebo ne :-D ale bylo jich tam 4-5 Gay jeden mi říkal když byl ožralí že se spolu vyspíme noo tak jsem řekl jsem že samozřejmě ale smál jsem se aby to před lidma nevypadalo divně :-D
27. 04. 2014 v 13:29Off-line ztracen  (40/183/83)
No tak to bude ještě veselo...
27. 04. 2014 v 14:04Off-line Anonym
Proč myslíš :-D :-D
27. 04. 2014 v 22:01Off-line maxx99  (30/185/75)
Na střední jsem studoval něco jako číšník s matu***ou a měl jsem praxi v jednom hotelu, kde byl na dovolený kluk (asi 16,17) s prarodiči a každý večer chodil ke mě na bar a objednal si drink asi za 70 korun a vždy platil stovkou a zbytek mi nechal :D gay to byl určitě, ale nikdy nic nezkusil, jen tam tak seděl, popíjel a pokukoval :)
27. 04. 2014 v 22:24Off-line ztracen  (40/183/83)
Když někdo čuní, tak čumí, na to není, co poznávat... a taky, když se usměješ, tak buď opětuje, nebo uhne... heterák ti rozbije hubu - to byl vtip, ale nebude se tvářit nadšeně :-P
28. 04. 2014 v 15:08Off-line Anonym
Maxx99 - no a právě todle je blbly mě taky vždycky nic neřeknou :-(
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload