Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Škola

04. 05. 2014 v 14:06Off-line Anonym
Ahoj kluci mám trochu problém ,jsem na střední a všechny předměty mi jdou zatím mi vycházejí 1,2 ale největší problém mám v matematice,vychází mi 5. Fakt se vždy snažím ,ale když píšeme písemku dostanu stres a už to je. Myslíte ,že se to dá ještě strhnou na 4 ? Máte někdo zkušenosti s reparátem. Je kravina přestoupit jinak ,když mi ve škole problém dělá jen jeden předmět ?
04. 05. 2014 v 14:40Off-line IDK  (27/186/-)
Story of my life :D
Taky propadám z matiky, teda propadal jsem :)
Nikdy mi nešla prostě mi neleze do hlavy abeceda v matematice..
Osobně jsem to tak trošku zvrátil tím, že jsem se prostě připravoval na menší testy tak abych je napsal na 1, protože jsem věděl, že velký testy dám stejně za 5 i když to budu umět :) Docela mi pomohlo YouTube, našel jsem si tam channel nějakýho chlápka co tam probírá matiku a vysvětluje to fakt jak absolutnímu blbečkovi,
http://www.mathematicator.com/
^
Odkaz na jeho stránku :)
Zkus to přes ty menší testy a doufej, že učitel/ka najde hlubko v srdci slitování a pustí tě dál :)
04. 05. 2014 v 14:47Off-line Anonym
No právě ,že to je spíš učitelem,na základce jsem neměl problémy a teď na střední propadá půlka třídy. Vyšší třídy si na něho taky párkrát stěžovaly dokonce dostaly i učitelku . Ale vysvětluj to rodičům. Jinak dík za odkaz :)
04. 05. 2014 v 14:50Off-line poklad  (29/177/69)
To znam, měli jsme na střední jednoho neschopnýho učitele... naštěstí jsme ho měli jen jeden rok... Nějak jsem to přežil a další rok už to zase šlo...
04. 05. 2014 v 14:52Off-line IDK  (27/186/-)
Budeš se muset šprtat aspoň na tu 4 no...
Ale určitě to zvládneš, buď v klidu :)
04. 05. 2014 v 14:57Off-line Anonym
Poklad: No my ho máme mít až do čtvrťáku :D
04. 05. 2014 v 15:29Off-line johnj  (40/186/82)
Pokud ti nevyhovuje vyučující a nejde to změnit oficiální cestou, najdi si někoho, kdo probíranou látku chápe a dokáže ti její principy vysvětlit tak, abys je pochopil.
Měl jsem stejné problémy s jinými předměty. Bohužel mi to vydrželo doteď, takže jsem většinou "ten d***l", kterému se musí vše vysvětlovat jinak. Dá se s tím žít a nemyslím, že by mě to nějak omezovalo. :)
04. 05. 2014 v 17:59Off-line nuttty  (25/183/85)
Story of my life. :D Já na to sice seru, takže mi vycházej i dvě čtyřky z jiných předmětů.. ale matika byla vždycky zlo. Už od šesté třídy mám pravidelně za 4 a mnohdy to bylo i na propadnutí.
04. 05. 2014 v 19:28Off-line Anonym
Jo zaplatili ,ale já jim to ještě jaksi neřekl ,protože furt doufám ,že to dám na tu 4 a od dalšího roku bych už věděl ,že normální cestou mi matika nepůjde tak bych na to doučko chodil.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload