Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Posmívání ve škole

26. 05. 2014 v 15:33Off-line Anonym
Šel jsem na coming out velmi pomalu, většina lidí jednoduše řekne ''Jsem gay!'' Já jsem na to šel úplně jinak a pomalu až postupně časem všem došlo, že jsem gay. Nejdřív to nebylo nějak hrozné prakticky vůbec akorát jedna holka ze třídy je homofob, ale to nebylo vůbec hrozný. Teď, ale je tu jeden kluk z nižšího ročníku a vždy když ho vidím tak si z něj dělám prostě jenom srandu, že ho pozdravím takovým tím teplým hlasem a nebo mu řeknu, že je krásnej. On nejdřív předemnou jenom utíkal a to se mi líbilo :D Teď, ale řve: ''Pomoc! Přiteplená buzna'' přes celou školu a to jsem ho i ignoroval, jenže k němu se přidala skoro celá jeho třídy. Když někoho potkám na chodbě slyším urážky jako ''Buzerante chcípni''. Nevím si s tím rady :(
26. 05. 2014 v 15:51Off-line chuckym3  (41/174/75)
Kdo jak s čím zachází, tím také schází, v první řadě jsi neměl na sebe upozorňovat takovým způsobem,ale což stalo se, každý z nás dělá chyby,někdy větší, někdy menší :o) to ber s nadhledem.

Co se týče toho,co jsi psal a jak na tebe křičí,jak vidno, tak chodíš do školy, která je podobná dobytčí farmě. Zkus to nějaký čas ještě ignorovat, pokud se to bude stupňovat zajdi za ředitelem školy, ať si trochu s jejich třídní srovná tu opičí farmu tam. Homofobie je hnus, chování ostatních je podobno šikaně a tu by ředitel neměl v žádném případě tolerovat. Bohužel na to časem děcka přijdou samy , že to chování bylo opravdu hloupé nevhodné,aleto až trochu dorostou, dospějí, možná rozumu naberou .

Abych pravdu řekl, je mi tě líto, nechává to hnusný pocit beznaděje.
26. 05. 2014 v 15:58Off-line hnedoocko  (33/177/84)
Zaprve je to normalne chovanie školské.... šikana akehokolvek charakteru... z tvojej strany bola mozno brana ako vtip a takto to vnima 99% mladých (moja bakalarka bola na temu šikany) ale malokto si uvedomuje vaznosti.... v prvom rade bud pokojny blizi sa leto... toto cele skonci.... ak to od noveho roka zacne... tak napis.... nasmerujem ta k viacerym moznym rieseniam :)
26. 05. 2014 v 16:22Off-line onlip  (61/180/84)
Vyjídáš, co sis nadrobil. Pokud je takový, jak říkáš, měl jsi mu to o sobě říct rozumněji než jen teplým hlasem.
26. 05. 2014 v 16:28Off-line fogacer  (55/172/61)
Souhlasím s Chuckym3 a Ontip. Někdy si hold musíme vyžrat co jsme si nadrobili. Přesto vím,že je to hnusný.Není jednoduché být ve škole kde si dělají srandu. Prostě se snaž je přehlížet. Ono je to přejde za nějakou dobu. Homofobie je všude ale trošku sis to zkomplikoval sám, bohužel.
26. 05. 2014 v 16:43Off-line hnedoocko  (33/177/84)
Fogacer a spol.... aj ked si to sposobil sam... nemyslim ze je dobre mu hovo*** ze co si si navaril to si zjedz.... niekedy robime blbosti a neuvedomujeme si dosledky... a on vyslovne hlada radu .... a nie to aby ho niekto daval dole.... preto sa to vola poradna a nie od.ebavarna
26. 05. 2014 v 17:38Off-line johnj  (40/186/82)
... a to se jim líbí. :)
Buď můžeš hrát tu hru s nimi, na podobné poznámky reaguj třeba posláním pusy a podobnými "buzními" gesty, nebo je ignoruj.
Bude-li se to stupňovat, budeš potřebovat pomoct. Myslím, že pro začátek by stačil školní psycholog (poradce, nebo jak se ty funkce jmenují).
Hodně štěstí!
26. 05. 2014 v 17:44Off-line chuckym3  (41/174/75)
Johnj : další provokace si nemyslím, že jsou momentálně na místě, akorát by to podněcovalo k dalším atakům z jejich strany, on jak vidno potřebuje mít klid, chce v klidu se učit a né být sužován neustálým tlakem okolí a posměškům.
26. 05. 2014 v 17:52Off-line Vlado2  (61/180/80)
Moc možností nemáš:
1. můžeš všechno přehlížet a tvářit se, že se nic neděje a jejich poznámky bez odezvy ignorovat. Pak máš šanci, že je to přestane bavit a najdou si jiný zdroj zábavy.
2. můžeš najít společného kamaráda (kamarádku) a jeho prostřednictvím se dotyčnému klukovi omluvit s tím, že to od tebe byl jenom blbý fór.
3. pokud se bude situace výrazně zhoršovat v tvůj neprospěch, pak ti nezbyde nic jiného, než změnit školu.
Ještě bych tě chtěl varovat, aby tě snad nenapadlo hledat zastání u dospělých (např. u kantorů). Ti totiž budou logicky nejdříve hledat viníka vzniklé situace a samozřejmě označí tebe. A pokud by se snad našel mezi nimi někdo, kdo by ti v dobrém úmyslu chtěl pomoci tím, že se pokusí nějak zklidnit ty, kteří tě už dneska moc nemusí, tak tě všichni svorně označí ještě za bonzáka a udělají ti ze školního života peklo.
26. 05. 2014 v 20:48Off-line chuckym3  (41/174/75)
Vlado, nechápu, proč by měli kantoři hledat problém u něj. Chápu, že orientace,která vyčnívá v tomto případě z davu a je cílem posměšků ten daný problém je, ale soudný kantor ( né ten, který každé volby se převlékne do rudého hávu a jde volit minulý režim ) by měl být schopen pomoci s problémem. Označit někoho, že on je právě ten problém, a jeho orientace mi připadne v dnešní době jako návrat do minulosti. Situace se dá řešit nenátlakovou formou , né tou tak a vy se mu nebudete posmívat, ale vštípením do dutých hlav tu skutečnost, že orientace není žádnou odchylkou od ostatních, je to to samé jako problémy s rasizmem na školách. A hlavní základ problémů většinou pochází z domova. Je věcí rodičů jak se staví k odlišnostem, než které jsou zažité.
26. 05. 2014 v 22:04Off-line tomik16  (24/171/65)
Ukaž jim že máš v pi*i :-) i když nemáš třeba, je to nejlepší, chvilku to překousni, hlavně se s nima nehádej, ale zároveň se nedej ... stačí říct třeba: Proč na mě mluvíš, tak přiznej že ho chceš za piškot přeblafnout ... taky jsem si tím prošel, a nejlepší obrana je útok :-))
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 08. 2014 v 21:04Off-line omicaek  (24/-/-)
Nemel si s tim zacinat
13. 08. 2014 v 10:10Off-line ananas.cz  (25/-/-)
Jestli to už sem někdo napsal, tak se omlouvám, nečetl jsem všechny názory, ale já si myslím, že buď jsi ještě na základní škole, kde jsou (sorry za ten výraz) taky blbé děcka, nebo na škole, kterou sis vybral sám, a sám sis tam také vytvořil pověst.. :)
Teď ty kluky zkus chvilku ignorovat, a oni přestanou :) Najdou si jinou oběť kvůli něčemu jinému :)
16. 08. 2014 v 02:35Off-line somerone  (36/180/80)
Většinnou bývá první koment nejrozumnější stejně jako tady. Nj sklízíš plody své exhibice. Já bych se tomu smál a vždy si držel hlavu vzhůru, že mě to nějakým způsobem těší, že jsem středem jejich pozornosti. Většinnou to ty lidi potom přestane bavit. Nech to vyšumět. Ale útok tím, že budu říkat, proč na mě mluví, zda ho nechce přeblafnout spíš vyprovokuje další výsměch a šikanu. :-)
No nějak se s tím poper! :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload