Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vztahy a přátelství

09. 06. 2014 v 22:10Off-line koprda.fukyna  (31/185/86)
Celkem by mě zajímalo od mnoha dalších lidí, jaké máte názory na přátelství po vztazích, zda je to nesmyslné, nebo může opravdu dojít k přátelství? Je možný být přítel s někým, koho už člověk až moc opravdu zná? Mám miliony otázek.
09. 06. 2014 v 22:19Off-line johnj  (40/186/82)
Určitě to možné je. Takovým lidem, kteří jsou toho schopni, závidím.
10. 06. 2014 v 09:02Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Je i není. To záleží, proč jste se rozešli, kdo to inicioval, jestli máte pořád stejné názory na věci a tak.
10. 06. 2014 v 09:43Off-line AzazelCZ  (36/-/-)
Možný to asi je... ale upřímně mě setkání s bývalými bylo vždy nepříjemný
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 06. 2014 v 14:18On-line Titan24  (30/168/56)
Rozhodně je přátelství s bývalým jednodušíí pro ty, kteří ž v tu chvíli mají další vztah. Ale myslím, že se dá udržet přátelství i mezi těmi, kteří si ještě jiného nenašli, ale je to obtížné, záleží vždy na tom, čím jeden pro druhého ve vztahu byli
10. 06. 2014 v 14:44Off-line dmk  (26/180/79)
Je to hodně rozdílné, uvedu (extrémní) příklady
Chodíš s někým, je ti příjemný, celkem si rozumíte, ale nakonec se rozejdete protože necítíte "sktečné city" či vstoupí do hry někdo, kdo vás učaruje víc.
POtom rozhodně můžete udržet přátelství.

Pokud jsi extrémně zamilovaný do někoho už od samého začátku ale on tě nechce(po čase tě nechá) tak rozhodně ne, protože vždy budeš propadat jeho uhrančivým očím.

Není jednoznačná odpověď.
Dokonce ani když popíšeme konkrétní průběh a konec vztahu, tak to není jistě rozhodnutelné, záleží na tom, jak moc citlivý/necitlivý(vlastností jenž to rozhodují je mnohem víc) jedinec jsi.
10. 06. 2014 v 19:34Off-line onlip  (61/180/84)
Nejspíš je rozdíl mezi okolností "po vztazích" a "člověk už ho opravdu moc zná". Myslím, že to možné je. Prošel jsem si tím se svým hetero kamarádem (a on se mnou), do kterého jsem byl silně zamilovaný. Nebyl to vztah se sexuálními praktikami, ale řekli jsme si o sobě prakticky všechno. Přežil to se mnou, já s ním, byly to i bouřlivé doby, ale myslím, že je z toho právě hezké přátelství, kterého si hodně cením. On to zpětně komentuje slovy "vždycky jsem si přál k někomu patřit" - a nemyslí tím svou dívku, patří to (v náročných situacích) mně. Můj současný vztah, to bude podobné, protože pokud mi kamarád řekne, že se mnou dál nemůže intimně být, bude to rozhodnutí dané jeho vírou, za což ho musím obdivovat, ne zavrhnout.
10. 06. 2014 v 21:18Off-line Kex  (26/175/65)
Pokud jste si neublížili a normálně se rozešli ... Já takových mám dost, kteří jsou v pořádku jako přátelé :)
11. 06. 2014 v 12:00Off-line TheLeo  (29/180/90)
No pokud to dopadne tak, že se s mladým rozejdu, tak mi bude sto pro blbé jen tam každý den míjet jeho barák, ale taky bude záležet na tom, z jakého důvodu se rozejdeme :) ALe zatím nám to klape až na pár neshod, ale to tak je v každém vztahu, tak že to akceptuji :)
21. 09. 2018 v 18:18Off-line Mlademil  (46/-/-)
Jo, je to možné. Mám to tak s jedním bývalým,dnes kamarádem.....
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload