Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak a čím oholit penis a břicho?

25. 12. 2012 v 00:37Off-line Anonym
Ahoj, mám menší problém. Asi se shodneme na tom, že přírodní neupravený ochlupení na klukovi není moc sexy. Proto jsem si holil penis a okolí včetně koulí příp. břicho pěnou na citlivivou kůži a žiletkou. Po oholení jsem to opatrně potřel vodou po holení. Zkoušel jsem i vazelínu (je na podrážděnou pokožku) aj., ale zabralo to jednou a pak už ne. Je to v pohodě dokud to nezačne znovu růst - začně to šíleně svědit, objeví se pupínky a zarudnutí. Pokud se to neobjeví 2. den po oholení objeví se to při dalším holení, kdy jen dávám pryč co dorostlo. Spousta z vás v poradně psala, že jen zastřihává nebo zarovnává, ale to se mi nelíbí a příjde mi to pracnější než v rychlosti zastavit co zas roste. pomohl by třeba el. holící strojek? Co pouvžíváte, co pomáhá? Díky za rady a tipy, už mě to totiž dost štve :(
25. 12. 2012 v 01:57Off-line igni  (36/192/130)
Elektricky strojek pokoud nevezmes primo depilator muze pomoct. To co se ti deje je proto, ze po oholeni chloupky zarostou a pak se muzou trochu zanitit kdyz se snazi dostat ven. Klasicky elektricky strojek neholi tak natesno a proto je tohkle riziko vyrazne snizeno, ale z druhe strany oholeni opravdu do hladka je skoro nemozne ;)
25. 12. 2012 v 02:12Off-line Anonym
Takže električák? :-D a co s tím podrážděním?
25. 12. 2012 v 10:11Off-line atrey1  (33/173/74)
Já to zkoušel jednou ziletkou a strašný! XD teď na to mám depilacni krém XD namazes, pockáš 3 minuty plastovou stĕrkou setreš a ses oholenej jak od ziletky a žádný svědění žádný pálení ani pupínky nic :-P
25. 12. 2012 v 11:54Off-line DANNYSMITH  (43/183/78)
No jak tak čtu je to pořád dokola a nic se tím na 100%nevyřeší jediné co je asi nej je ten depilační krém ale zas je to individuální páč ne u každého zabírá jako třeba u mě,podstoupil jsem už snad vše a jediné řešené je laserové odstranění i když je to drahé ale účinné páč je to na pořád de en o to zda na to máte a zda jste rozhodnuti to podstoupit,jinak není řečeno,že na mladém či starším je porost neb vyholení sexy
25. 12. 2012 v 16:06Off-line Anonym
A jak se jmenule ten krém? maj ho v supermarketu nebo musím do drogerie?
25. 12. 2012 v 16:43Off-line atrey1  (33/173/74)
Ja mam tenhle modrej :)
http://veet.cz/…eam-pump.php
25. 12. 2012 v 17:32Off-line Anonym
A ten teda můžu použít na všechno?
25. 12. 2012 v 18:51Off-line atrey1  (33/173/74)
Yeas
25. 12. 2012 v 18:54Off-line Anonym
Oki, díky. až to koupím a zkusím písnu co a jak ;)
26. 12. 2012 v 23:15Off-line Anonym
Já holil Gillette Mach3 jde to vcelku rychle to jo, ale ty reakce potom to je utrpení
27. 12. 2012 v 16:45Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Kulky holim obyčejnym holítkem nasucho a vůbec chlupy takhle, přijde mi, že je to pak oholený líp, než namokro. Z bytek zastřihuju zastřihovačem určenym na všechno (vlasy, chlupy, vousy). Páč s vyholenym vším kluk vypadá jako dítě a je to tak antisexuální a bez urážky hoši, ale vás, co máte rádi úplný vyholení bych podezříval z pedofílie. S tim, že když je kluky vyholenej to vypadá nesrovnatelně líp, než přírodní porost rozhodně souhlasim, ale zlatá střední cesta je zlatá střední cesta, k udržení samcoidní přitažlivosti ;)
27. 12. 2012 v 21:44Off-line Anonym
Kluk samozřejmě nemusí být vyholený všude. Podle mne stačí podpaždí, penis s koulema a břicho, pokud chlupy rostou víc než je zdrávo. Na druhou stranu nikdy bych neholil ruce a nohy oholit max. na stehnech kvůli sexu. Hrudník je záležitost vkusu, ale já ho neholím, líbí se mi tak, jak je ;o)
26. 06. 2020 v 20:41Off-line roztomilka  (27/170/52)
Kup si tohle https://holici-strojky.heureka.cz/…llent-5-man/ dýl ti to vydrží lépe se oholíš a já ta používám na celé své tělo a jsem s tím za 1 hodinu celej oholenej
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload