Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Mám problém s veřejným WC

11. 07. 2014 v 21:18Off-line Anonym
Trošku se rozepíšu, chci rady, ne posměšky, děkuju, za prvé, když mi bylo deset, byl jsem znásilněnej, klukem 15 let, myslím že k tomu se váže moje psychická nevyrovnanost, když jsem na veřekném záchodě, nedokážu se ani vymočit prostě to nejde, musím do kabinky, nedokážu to před někým, čím to může být? Dále mám problém když onanuju od mala jsem na břiše a třu penisem o prostěradlo, myslíte, že to je blbé, nebo se dá naučit honit, zkoušel jsem se honit jako všichni , ale nejde mi to, nevzruším se. K tomu další, právě psychické problémy mám v tom, kdybych chtěl s klukem jít na rande a mělo něco být, asi by se mi nepostavil, fakt nevím prostě jsem panic, a je to venku, dá se někde nabrat sebedůvěra a poslední dotaz, proč se mi líbí kluci 15 - 20 a ne starší, není to úchylka. Díky za odpovědi ;)
11. 07. 2014 v 21:31Off-line johnj  (40/186/82)
Taky mám problémy s veřejnými záchody, to není nic vážného. Prostě máme rádi soukromí. :)
Každý máme svůj způsob, jak si to nejlépe udělat sami. Kdyžtak na to budoucího parťáka upozorni, že se musíš povozit po prostěradle, aby to bylo ono. ;)
A šli byste na rande kvůli stavění, nebo kvůli jiným sympatiím? Předpokládám, že by se ti postavil až na několikáté schůzce, když bys začal parťákovi trochu více důvěřovat. A pak už byste natáhli prostěradlo...
Není to úchylka, že se ti líbí kluci jen v určité věkové kategorii (nebo v jiné, ale vzhledem zapadající do té "tvé vyvolené").
Mno vidíš, ani to nebolelo a zjistili jsme, že jsi úplně normální kluk. :)
Hodně štěstí! :)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
11. 07. 2014 v 22:02Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Chybí základní údaj - kolik ti je?
Jinak myslím, že máš stejné zbytečné obavy jako spousta jiných kluků...kteří potom zjistí, že na nich nic špatnýho není ;-)
Všichni nemůžou být stejní, to by byla na světě nuda.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 07. 2014 v 23:53Off-line atrey1  (33/173/74)
No s tim WC mam třeba taky problém prostě mi to nejde takže nejsi sám ;)
12. 07. 2014 v 00:25Off-line Charles2300  (32/183/85)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload