Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vztah s asiatem?

07. 09. 2014 v 00:21Off-line Anonym
Sám jsem asiatem no, ikdyž mám takový pocit, že Češi si asi moc s námi začínat nechtějí, možná kvůli vzhledu nebo prostě nechtějí zkoušet něco jinýho :D Nebo se mýlím? Takže, chodili byste s pohledným asiatem?
07. 09. 2014 v 00:33Off-line daja3004  (36/178/72)
Jo naprosto s klidem.... pohledni a vypracovani asiati me p***ahuji... pokud chces ozvy se...
Souhlasím - 11   •  Nesouhlasím - 11  Nahlásit
07. 09. 2014 v 00:33Off-line johnj  (42/186/82)
Pokud kluk splňuje to, co hledám, tak pro mě rasa není překážkou.
07. 09. 2014 v 01:38Off-line HipsterBoy  (23/182/73)
Jasně, aspoň by se se mnou koukal na anime :D
07. 09. 2014 v 05:43Off-line Bery  (32/-/-)
A vážně je máte tak malý, jak se říká? :D
Souhlasím - 23   •  Nesouhlasím - 16  Nahlásit
07. 09. 2014 v 08:13Off-line Kex  (29/175/65)
Mi osobně by to bylo zcela jedno :)
07. 09. 2014 v 09:13Off-line atrey1  (35/173/74)
Mě by to bylo taky jedno :) ale prej je nemate moc velký ... se říká? ....To pisu jen ze zvědavosti :p
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
07. 09. 2014 v 09:14Off-line Kex  (29/175/65)
Atrey: Někteří mají dost velké ;) (Abys nemusel čekat na odpověď :D)
07. 09. 2014 v 09:18Off-line Trea  (30/178/-)
Bez problému :) Sám bych rád někdy nějakého poznal :)
07. 09. 2014 v 12:20Off-line fox96  (30/-/-)
Nevím ,proč by to měl být problém. Asi jako s dalšími rasami.
A asiati jsou sexy! ^^"
Souhlasím - 14   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 09. 2014 v 12:36Off-line juu_ch4n  (32/183/-)
Skorej výhoda ako mínus :D
07. 09. 2014 v 12:54Off-line Zdendyss  (28/-/-)
Asiati jsou fajn :)
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 09. 2014 v 12:59Off-line anaconda  (27/-/-)
Klidně! :3
07. 09. 2014 v 13:07Off-line onlip  (63/180/84)
Např. na Vietnamcích si cením skromnosti a pracovitosti. Jako klukovi se mi mladí Vietnamci, kteří tu tehdy studovali, hodně líbili. Nedávno jsem na dovolené i cíleně chodil do obchodu, kde takový kluk pracoval. Korejec byl jedním z nejhezčích a nejzajímavějších kluků, jakého jsem kdy potkal. Pro mě etnická odlišnost problémem není. Můj kluk nedá dopustit na Thajce - taky kvůli povahovým vlastnostem.
07. 09. 2014 v 13:21Off-line nadrzeny-kluk  (37/-/-)
A co teprve vztah s romem, kolik čechů by do toho asi šlo? :D I když když předchozí ona pověstná jiskra, tak je to nakonec jedno..
07. 09. 2014 v 14:07Off-line lukas154  (104/175/58)
Asiati su krasny
07. 09. 2014 v 15:01Off-line markus04  (46/180/120)
Mě se líbí mladý, štíhlý asiati, občas na nějakého narazím ve večerce nebo asiat. bufetu či restauraci, bohužel jak jsem si mnohokrát všimnul zde i na jiném net seznamce hledají stejně starého, na starší nejsou..
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
11. 09. 2014 v 20:28Off-line Orbin  (40/180/75)
Určitě, nejlepší jsou jemnější a trochu delších vlasů. Miluju tu jejich hladkost...
11. 09. 2014 v 22:33Off-line chuckym3  (43/174/83)
Možná né že by nechtěli, ale asiati jako takový jsou dosti uzavřenou komunitou lidí, kteří si málokdy pustí někoho opravdu k tělu (myšleno po stránce emoční, nikoliv fyzické). Já bych s tím rozhodně problém neměl, naopak.
12. 09. 2014 v 06:51Off-line Jeffreak  (31/-/-)
Vždycky jsem to chtěl :D ...
12. 09. 2014 v 08:44Off-line Neelix  (33/180/70)
Raději než s čechem :D
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 09. 2014 v 07:53Off-line Orbin  (40/180/75)
A ještě otázka jak se s takovým seznámit - v Čechách tařka nadlidský úkol....
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 09. 2014 v 08:11Off-line Kubiiis1986  (39/187/90)
Klidně bych do toho šel, bohužel nesehnatelný "kousek". :-(
30. 09. 2014 v 08:12Off-line uboy84  (44/176/85)
Chodil jsem se dvěma, oba úžasní, bohužel to skončilo pro určité překážky a mrzí mne to dodnes :-(
30. 09. 2014 v 17:38Off-line ThomPrag  (47/180/76)
Asiati jsou sexy a třeba mě by to vůbec nevadilo, právě naopak.
30. 09. 2014 v 17:58Off-line I.Want.To.Be.Happy  (27/-/-)
Mě by to vůbec nevadilo.přitahovalo by mě to :-)
30. 09. 2014 v 18:11Off-line Alekiii  (36/185/90)
Asiati jsou sexy :D
30. 09. 2014 v 20:34Off-line BlackSwan  (28/183/-)
Možno to je tak že je profláklé že "žlutí" mají malé p**a ... a s těma se moc asi buzničky neuspokojí :/
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 12  Nahlásit
30. 09. 2014 v 23:28Off-line bioparox  (32/-/-)
Taky bych chtěl zkusit exotiku. Ale zatím se mi nepoštěstilo. :/ :)
02. 10. 2014 v 22:49Off-line Orbin  (40/180/75)
Tak ideál by pro mě byl jemnější typ s delšíma vlasama, i ladyboye bych s chutí bral, ale to je u nás vzácnost jak voda v Gobi...
25. 10. 2014 v 10:32Off-line Michalel  (38/178/88)
Já bych klidně chodil s asiatem. Předsudků o velikosti se nebojím i kdyby byly pravdivé. Asiati se mi líbí hlavně povahově.
25. 10. 2014 v 12:32Off-line grandchlap  (58/190/-)
U kluka jsou pro mě daleko důležitější věci, než je jeho rasa...
25. 10. 2014 v 17:48Off-line Tull  (29/172/50)
Já mám asiaty popravdě hodně rád :) Znám jich několik a jsou mi blízcí jak povahou a chováním, tak i vzhledem :)
25. 10. 2014 v 22:12Off-line aran  (32/185/73)
V jedné pěvecké soutěži typu Superstar, nebo aspoň v castingu byl zhruba před čtyřmi lety nádherný Vietnamec. Kdyby někdo dohledal záznam, nebo jinak dokázal dát stopu, byl bych vděčný.
25. 10. 2014 v 22:18Off-line 1pepan  (54/182/-)
Ahoj. Rád bych zkusil asiata. Jen nevím kde ho sehnat
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 10. 2014 v 23:20Off-line chuckym3  (43/174/83)
1pepan : zkus tržnici :D
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
26. 10. 2014 v 14:36Off-line 1pepan  (54/182/-)
Dík
17. 11. 2014 v 15:13Off-line Toom95  (31/185/-)
Mně téměř všichni Asiaté připadají nesmírně sympatičtí a přátelští :) Navíc většina z nich bývá i pohledná a přátelství s nimi jsou jedna z nejvěrnějších, dle mého uvážení (a mé vlastní zkušenosti).. Kdybych měl šanci na vztah s jedním z nich, byl bych asi v sedmém nebi.. :)
17. 11. 2014 v 15:21Off-line Hypatia  (33/185/72)
Mně se teda vůbec nelíbí asiati :O. A když už jsou na kluky, tak jsou zženštilí =,=
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
19. 11. 2014 v 18:30Off-line xxmarek  (36/178/74)
Tak ja myslel že asiati nejsou sexy a maj ho malyho ...a pak sem videl jednoho, co byl peknej a pero bylo taky pekny takze... :-)
20. 11. 2014 v 10:17Off-line milaceck  (41/189/72)
Asiati maji male pera!!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 12  Nahlásit
20. 11. 2014 v 12:15Off-line ThomPrag  (47/180/76)
Pořád lepší malé p**o než malý mozek ;-)
Souhlasím - 13   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
20. 11. 2014 v 12:53Off-line Slava_Proletariatu  (31/170/64)
Já bych si hned dal takového soudruha z KLDR či z Pekingu :).
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
23. 11. 2014 v 07:33Off-line milaceck  (41/189/72)
Asiati maji male kandela
23. 12. 2014 v 14:13On-line Centaur  (41/177/-)
Stačí se koukat. jsou minimálně 3 gay seznamky z toho jedna hetero, které asiaty mají ve svých rubrikách. Už se začínáme konečně vyrovnávat zahraničním webům.
25. 05. 2015 v 15:54Off-line slever  (32/-/-)
Asiati jsou úplné skvělý!! :)
25. 05. 2015 v 16:42Off-line harpli  (41/175/75)
Asiati jsou fain a někteří jsou i pěkný. Odkud jsi?
25. 05. 2015 v 19:00Off-line esthetique  (43/-/-)
Asiaty MILUJU. zrovna včera v sauně byl jeden super a nechal se.....
no ale zpět k tématu. jistě. většinou jsou nechlupatí, mají super postavu bez tuku a jsou mazliví a přítulní. v Dublinu mám spoustu kamarádů asiatů a jsou všichni moooc fajn.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 05. 2015 v 12:55Off-line esthetique  (43/-/-)
Daja3004.... myslím, že i ten vypracovaný asiat bude umět česky líp než ty a bude vědět, že ozvI se se píše s měkkým...ikdyž jinak to mám samozřejmě radši s tvrdejma, ha h aha ha (třeba i asiatama). a ano, není pravda, že maj malý, jak kdo, jako u všech ostatních
26. 05. 2015 v 13:18On-line BussterX  (105/130/150)
Etetiku já měl sex s asiatem jen jednou, dělal v čínský restauraci ale mohl se živit klidně jako masér a vydělal by ranec peněz, co ten uměl s rukama to sem čumněl... to nebylo normální hlazení a dotýkání u sexu, on věděl přesně kam šáhnout a tady ti vzal kůži mezi dva prsty a jen jemně tiskl, tuhle tě oběma rukama mnul jako těsto, a u toho jsme se líbali, kouřili atd... asi znal nervový zakončení a nervový dráhy v těle, byla to jízda....

Technická poznámka: nejmenší p**o na který jsem narazil v životě neměl asiat ale Rus, a hned po něm druhý nejmenší p**o měl jeden kluk z Brna venkova, oba ve ztopořeným stavu tak asi na šířku mé jedné dlaně : )
27. 05. 2015 v 10:10Off-line Michalel  (38/178/88)
Dokázal bych si představit vztah s asiatem, zadají se mi takoví přátelštější, věrnější, ale k neznámým lidem odtažitější...
04. 09. 2015 v 11:29Off-line slever  (32/-/-)
Zkusil jsem to s asiatem a bylo to skvělý. :)
04. 09. 2015 v 20:42Off-line Honzza16  (27/-/-)
Rád bych měl něco s asiatem :) podle mě jsou fajn :)
05. 09. 2015 v 02:06Off-line alesandro222  (51/185/85)
Stýkám se s jedním asiatem už skoro rok a můžu říct,že v orálním sexu je jeden z nejlepších co jsem kdy měl! A p**o taky nemá malé i když je pasiv.
10. 11. 2015 v 12:04Off-line mirek20  (39/-/-)
Milujem asiatov chcel bi som nejakeho spoznat nech napiše rad odpišem
10. 11. 2015 v 17:49Off-line MARTIN101  (37/-/-)
V pohodě, napiš mi zprávu odkud si
10. 11. 2015 v 18:17Off-line bizenacbi  (54/182/90)
Ahoj napiš mi. Rád pokecám. A lákalo by mne to ; )
12. 11. 2015 v 12:18Off-line FrancoXPERIA  (39/171/78)
Líbí se mi, takoví ti drobní, hubení..och..mňam :-)
12. 11. 2015 v 14:51Off-line bizenacbi  (54/182/90)
Dnes jsem potkal krásného asiata. Ale nevím jak ho oslovit. Co když se na mne rozlobí co po něm chci.
14. 11. 2015 v 22:10Off-line paink  (51/-/-)
Rakosnik a rakoska, to k sebe pasuje. Mozno by sa mu to pacilo viac jak thajska masaz
15. 11. 2015 v 09:56Off-line poklad  (100/199/99)
Naprosto bez problému... Btw s asiaty je často lepší konverzace :-)
26. 11. 2015 v 23:27Off-line MARTIN101  (37/-/-)
Strašně rád, napiš pokecáme
05. 06. 2016 v 01:31Off-line Retito  (28/198/85)
Napis
05. 06. 2016 v 11:24Off-line FrancoXPERIA  (39/171/78)
I***ti...oživujete 2 roky starý téma proboha! :-D
05. 06. 2016 v 13:02Off-line Gino57  (105/130/150)
Stačí zajet do Thajska nejlíp Pattaya a máte "ladyboys" kolik chcete.Ne nadarmo se tam říká že nejkrásnější holky jsou kluci.

https://www.youtube.com/watch?…
05. 06. 2016 v 13:29Off-line Lukino_Luk  (37/180/75)
Asiata ne, ale nějakého mladého uprchlíka ze Sýrie. Ti jsou nejhezčejší :-D :-P
13. 06. 2016 v 20:26Off-line Ahojki14  (27/173/50)
Chcem asiata :O
14. 06. 2016 v 21:42Off-line onlip  (63/180/84)
Už jsem to sem psal. Nemám problém. Mladí Vietnamci jsou tak učenliví, že ani na vyšším stupni vzdělání s nimi není potíž, na rozdíl od domorodců. To se týká kluků i dívek.
16. 05. 2026 v 10:57Off-line Blek14  (27/-/-)
Líbíte se mi ;)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 05. 2026 v 11:27Off-line EscortOral  (24/-/-)
Protože Češi jsou nejrasističtější národ v Evropě. To je prostě potvrzený fakt, i když s tebou Čech nebude souhlasit. :) Pokud tě přitahují bílí kluci, tak využít angličtinu a porozhlédnout se spíš v Západní Evropě nebo Sever třeba Norsko, Švédsko, Finsko. Tam víc akceptuji černochy, Romy a Asiaty .
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
16. 05. 2026 v 11:34On-line Power  (25/180/65)
EscortOral (24/-/-)

v Západní Evropě nebo Sever třeba Norsko, Švédsko
---------
Však tě tady nikdo nedrží a můžeš se tam odstěhovat na vždycky :)) Jo aha nikdo tam o tebe nestojí, tak to je fňuck :))
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
16. 05. 2026 v 12:08Off-line EscortOral  (24/-/-)
Power: tohle už na mě dávno neplatí Pepíčku :)
16. 05. 2026 v 13:57Off-line I8051  (55/184/97)
Ja mam ted asiatu kolem sebe spousty, ale nebral bych ... :-)
16. 05. 2026 v 17:25On-line Ellvin  (25/183/81)
EscortOral (24/-/-)
Protože Češi jsou nejrasističtější národ v Evropě.
----------------
Sexuální preference není otázkou rasismu, chlapče. Tak co to meleš za p**oviny? xD
16. 05. 2026 v 17:39Off-line Denis36  (62/-/-)
Před 3 hodinamiOff-line I8051 (55/184/97) NOVÉ
Ja mam ted asiatu kolem sebe spousty, ale nebral bych ... :-)
Souhlasím •

Bojiš se, že by ti ztmavla kůžička?
16. 05. 2026 v 18:33Off-line I8051  (55/184/97)
Japonci maji tmavou kuzi? Vazne? Co jsem dnes videl, jsou bili jak stena, bez chlupu, ale ptaky maj vsichni zarostly. Ja tu byl nejtmavsi ... :-)
16. 05. 2026 v 21:33Off-line Denis36  (62/-/-)
Se divíš že jsou bílí, jak stěna, když stále hrají v uzavřených prostorách hry.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
16. 05. 2026 v 22:46Off-line TommenBaratheon  (22/174/74)
Cože, co? Jezino, oni zdražili krabičák, tak jsi přešel na Okenu? Protože...
"Se divíš že jsou bílí, jak stěna, když stále hrají v uzavřených prostorách hry."

Nebo jsem jedinej, kterej nepochopil, co tím chtěl básník říct?
17. 05. 2026 v 01:47Off-line I8051  (55/184/97)
V tomhle jsem vyjimecne Jezinu pobral a ma i pravdu. Voni furt v metru cumej do mobilu a hrajou tam hry ... :-)
18. 05. 2026 v 05:20Off-line George121  (24/177/77)
Asiati su strašne cute. Priťahujú ma extrémne.
18. 05. 2026 v 07:33Off-line Denis36  (62/-/-)
Zajímavé je, že ve vyšším věku vypadají stále mladí, ale to je od našich končin způsobeno jejich stravou, která je plná zdravých prospěšných látek včetně antioxidantů chránících před předčasným stárnutím oproti nám, kteří už ve třiceti mnozí vypadají, jak starý použity traktor.
18. 05. 2026 v 07:38Off-line I8051  (55/184/97)
Jojo vagyu a kobe jsou plny antioxidantu ... :-)

Btw "zdravych prospesnych latek" -> "zdravi prospesnych latek"
18. 05. 2026 v 10:07Off-line Denis36  (62/-/-)
Á páníček si opakuje spisovnou češtinu- jen tak dál, jen tak dál, možná to ještě někam dotáhneš :-)))
18. 05. 2026 v 10:28Off-line I8051  (55/184/97)
To neni Jezino o spisovne cestine, ale o pojmech, ktery ti unikaj. To totiz nejsou zdrave a prospesne latky, ale latky zdravi prospesne. Opet jsi nepochopil ... :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Webové stránky NaKluky.cz pro Vás tvoříme s láskou © 2011–2026 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload