Vztah s asiatem?
07. 09. 2014 v 00:21
Anonym
Anonym Sám jsem asiatem no, ikdyž mám takový pocit, že Češi si asi moc s námi začínat nechtějí, možná kvůli vzhledu nebo prostě nechtějí zkoušet něco jinýho :D Nebo se mýlím? Takže, chodili byste s pohledným asiatem?
Jo naprosto s klidem.... pohledni a vypracovani asiati me p***ahuji... pokud chces ozvy se...
Souhlasím - 11 • Nesouhlasím - 11
Nahlásit
Pokud kluk splňuje to, co hledám, tak pro mě rasa není překážkou.
Souhlasím - 48 • Nesouhlasím
Nahlásit
Jasně, aspoň by se se mnou koukal na anime :D
Souhlasím - 26 • Nesouhlasím
Nahlásit
A vážně je máte tak malý, jak se říká? :D
Souhlasím - 23 • Nesouhlasím - 16
Nahlásit
Mi osobně by to bylo zcela jedno :)
Souhlasím - 10 • Nesouhlasím
Nahlásit
Mě by to bylo taky jedno :) ale prej je nemate moc velký ... se říká? ....To pisu jen ze zvědavosti :p
Souhlasím - 9 • Nesouhlasím - 6
Nahlásit
Atrey: Někteří mají dost velké ;) (Abys nemusel čekat na odpověď :D)
Souhlasím - 6 • Nesouhlasím
Nahlásit
Bez problému :) Sám bych rád někdy nějakého poznal :)
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím
Nahlásit
Nevím ,proč by to měl být problém. Asi jako s dalšími rasami.
A asiati jsou sexy! ^^"
A asiati jsou sexy! ^^"
Souhlasím - 14 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Skorej výhoda ako mínus :D
Souhlasím - 9 • Nesouhlasím
Nahlásit
Např. na Vietnamcích si cením skromnosti a pracovitosti. Jako klukovi se mi mladí Vietnamci, kteří tu tehdy studovali, hodně líbili. Nedávno jsem na dovolené i cíleně chodil do obchodu, kde takový kluk pracoval. Korejec byl jedním z nejhezčích a nejzajímavějších kluků, jakého jsem kdy potkal. Pro mě etnická odlišnost problémem není. Můj kluk nedá dopustit na Thajce - taky kvůli povahovým vlastnostem.
Souhlasím - 15 • Nesouhlasím
Nahlásit
A co teprve vztah s romem, kolik čechů by do toho asi šlo? :D I když když předchozí ona pověstná jiskra, tak je to nakonec jedno..
Souhlasím - 12 • Nesouhlasím
Nahlásit
Mě se líbí mladý, štíhlý asiati, občas na nějakého narazím ve večerce nebo asiat. bufetu či restauraci, bohužel jak jsem si mnohokrát všimnul zde i na jiném net seznamce hledají stejně starého, na starší nejsou..
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím - 3
Nahlásit
Určitě, nejlepší jsou jemnější a trochu delších vlasů. Miluju tu jejich hladkost...
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím
Nahlásit
Možná né že by nechtěli, ale asiati jako takový jsou dosti uzavřenou komunitou lidí, kteří si málokdy pustí někoho opravdu k tělu (myšleno po stránce emoční, nikoliv fyzické). Já bych s tím rozhodně problém neměl, naopak.
Souhlasím - 7 • Nesouhlasím
Nahlásit
Vždycky jsem to chtěl :D ...
Souhlasím - 7 • Nesouhlasím
Nahlásit
Raději než s čechem :D
Souhlasím - 5 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
A ještě otázka jak se s takovým seznámit - v Čechách tařka nadlidský úkol....
Souhlasím - 5 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Klidně bych do toho šel, bohužel nesehnatelný "kousek". :-(
Souhlasím - 7 • Nesouhlasím
Nahlásit
Chodil jsem se dvěma, oba úžasní, bohužel to skončilo pro určité překážky a mrzí mne to dodnes :-(
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím
Nahlásit
Asiati jsou sexy a třeba mě by to vůbec nevadilo, právě naopak.
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím
Nahlásit
Mě by to vůbec nevadilo.přitahovalo by mě to :-)
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím
Nahlásit
Možno to je tak že je profláklé že "žlutí" mají malé p**a ... a s těma se moc asi buzničky neuspokojí :/
Souhlasím - 7 • Nesouhlasím - 12
Nahlásit
Taky bych chtěl zkusit exotiku. Ale zatím se mi nepoštěstilo. :/ :)
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím
Nahlásit
Tak ideál by pro mě byl jemnější typ s delšíma vlasama, i ladyboye bych s chutí bral, ale to je u nás vzácnost jak voda v Gobi...
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím
Nahlásit
Já bych klidně chodil s asiatem. Předsudků o velikosti se nebojím i kdyby byly pravdivé. Asiati se mi líbí hlavně povahově.
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím
Nahlásit
U kluka jsou pro mě daleko důležitější věci, než je jeho rasa...
Souhlasím - 5 • Nesouhlasím
Nahlásit
Já mám asiaty popravdě hodně rád :) Znám jich několik a jsou mi blízcí jak povahou a chováním, tak i vzhledem :)
Souhlasím - 6 • Nesouhlasím
Nahlásit
V jedné pěvecké soutěži typu Superstar, nebo aspoň v castingu byl zhruba před čtyřmi lety nádherný Vietnamec. Kdyby někdo dohledal záznam, nebo jinak dokázal dát stopu, byl bych vděčný.
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím
Nahlásit
Ahoj. Rád bych zkusil asiata. Jen nevím kde ho sehnat
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
1pepan : zkus tržnici :D
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím - 4
Nahlásit
Mně téměř všichni Asiaté připadají nesmírně sympatičtí a přátelští :) Navíc většina z nich bývá i pohledná a přátelství s nimi jsou jedna z nejvěrnějších, dle mého uvážení (a mé vlastní zkušenosti).. Kdybych měl šanci na vztah s jedním z nich, byl bych asi v sedmém nebi.. :)
Souhlasím - 8 • Nesouhlasím
Nahlásit
Mně se teda vůbec nelíbí asiati :O. A když už jsou na kluky, tak jsou zženštilí =,=
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 3
Nahlásit
Tak ja myslel že asiati nejsou sexy a maj ho malyho ...a pak sem videl jednoho, co byl peknej a pero bylo taky pekny takze... :-)
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím
Nahlásit
Asiati maji male pera!!
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 12
Nahlásit
Pořád lepší malé p**o než malý mozek ;-)
Souhlasím - 13 • Nesouhlasím - 2
Nahlásit
Já bych si hned dal takového soudruha z KLDR či z Pekingu :).
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 3
Nahlásit
Asiati maji male kandela
Souhlasím • Nesouhlasím - 9
Nahlásit
Stačí se koukat. jsou minimálně 3 gay seznamky z toho jedna hetero, které asiaty mají ve svých rubrikách. Už se začínáme konečně vyrovnávat zahraničním webům.
Souhlasím • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Asiati jsou úplné skvělý!! :)
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím
Nahlásit
Asiati jsou fain a někteří jsou i pěkný. Odkud jsi?
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím
Nahlásit
Asiaty MILUJU. zrovna včera v sauně byl jeden super a nechal se.....
no ale zpět k tématu. jistě. většinou jsou nechlupatí, mají super postavu bez tuku a jsou mazliví a přítulní. v Dublinu mám spoustu kamarádů asiatů a jsou všichni moooc fajn.
no ale zpět k tématu. jistě. většinou jsou nechlupatí, mají super postavu bez tuku a jsou mazliví a přítulní. v Dublinu mám spoustu kamarádů asiatů a jsou všichni moooc fajn.
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Daja3004.... myslím, že i ten vypracovaný asiat bude umět česky líp než ty a bude vědět, že ozvI se se píše s měkkým...ikdyž jinak to mám samozřejmě radši s tvrdejma, ha h aha ha (třeba i asiatama). a ano, není pravda, že maj malý, jak kdo, jako u všech ostatních
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím
Nahlásit
Etetiku já měl sex s asiatem jen jednou, dělal v čínský restauraci ale mohl se živit klidně jako masér a vydělal by ranec peněz, co ten uměl s rukama to sem čumněl... to nebylo normální hlazení a dotýkání u sexu, on věděl přesně kam šáhnout a tady ti vzal kůži mezi dva prsty a jen jemně tiskl, tuhle tě oběma rukama mnul jako těsto, a u toho jsme se líbali, kouřili atd... asi znal nervový zakončení a nervový dráhy v těle, byla to jízda....
Technická poznámka: nejmenší p**o na který jsem narazil v životě neměl asiat ale Rus, a hned po něm druhý nejmenší p**o měl jeden kluk z Brna venkova, oba ve ztopořeným stavu tak asi na šířku mé jedné dlaně : )
Technická poznámka: nejmenší p**o na který jsem narazil v životě neměl asiat ale Rus, a hned po něm druhý nejmenší p**o měl jeden kluk z Brna venkova, oba ve ztopořeným stavu tak asi na šířku mé jedné dlaně : )
Souhlasím - 5 • Nesouhlasím
Nahlásit
Dokázal bych si představit vztah s asiatem, zadají se mi takoví přátelštější, věrnější, ale k neznámým lidem odtažitější...
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím
Nahlásit
Zkusil jsem to s asiatem a bylo to skvělý. :)
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím
Nahlásit
Rád bych měl něco s asiatem :) podle mě jsou fajn :)
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím
Nahlásit
Stýkám se s jedním asiatem už skoro rok a můžu říct,že v orálním sexu je jeden z nejlepších co jsem kdy měl! A p**o taky nemá malé i když je pasiv.
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím
Nahlásit
Milujem asiatov chcel bi som nejakeho spoznat nech napiše rad odpišem
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím
Nahlásit
Líbí se mi, takoví ti drobní, hubení..och..mňam :-)
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím
Nahlásit
Dnes jsem potkal krásného asiata. Ale nevím jak ho oslovit. Co když se na mne rozlobí co po něm chci.
Souhlasím • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Rakosnik a rakoska, to k sebe pasuje. Mozno by sa mu to pacilo viac jak thajska masaz
Souhlasím • Nesouhlasím - 2
Nahlásit
Naprosto bez problému... Btw s asiaty je často lepší konverzace :-)
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím
Nahlásit
Stačí zajet do Thajska nejlíp Pattaya a máte "ladyboys" kolik chcete.Ne nadarmo se tam říká že nejkrásnější holky jsou kluci.
https://www.youtube.com/watch?…
https://www.youtube.com/watch?…
Asiata ne, ale nějakého mladého uprchlíka ze Sýrie. Ti jsou nejhezčejší :-D :-P
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím
Nahlásit
Už jsem to sem psal. Nemám problém. Mladí Vietnamci jsou tak učenliví, že ani na vyšším stupni vzdělání s nimi není potíž, na rozdíl od domorodců. To se týká kluků i dívek.
Protože Češi jsou nejrasističtější národ v Evropě. To je prostě potvrzený fakt, i když s tebou Čech nebude souhlasit. :) Pokud tě přitahují bílí kluci, tak využít angličtinu a porozhlédnout se spíš v Západní Evropě nebo Sever třeba Norsko, Švédsko, Finsko. Tam víc akceptuji černochy, Romy a Asiaty .
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím - 2
Nahlásit
EscortOral (24/-/-)
v Západní Evropě nebo Sever třeba Norsko, Švédsko
---------
Však tě tady nikdo nedrží a můžeš se tam odstěhovat na vždycky :)) Jo aha nikdo tam o tebe nestojí, tak to je fňuck :))
v Západní Evropě nebo Sever třeba Norsko, Švédsko
---------
Však tě tady nikdo nedrží a můžeš se tam odstěhovat na vždycky :)) Jo aha nikdo tam o tebe nestojí, tak to je fňuck :))
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 5
Nahlásit
Power: tohle už na mě dávno neplatí Pepíčku :)
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím
Nahlásit
Ja mam ted asiatu kolem sebe spousty, ale nebral bych ... :-)
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím
Nahlásit
EscortOral (24/-/-)
Protože Češi jsou nejrasističtější národ v Evropě.
----------------
Sexuální preference není otázkou rasismu, chlapče. Tak co to meleš za p**oviny? xD
Protože Češi jsou nejrasističtější národ v Evropě.
----------------
Sexuální preference není otázkou rasismu, chlapče. Tak co to meleš za p**oviny? xD
Souhlasím - 6 • Nesouhlasím
Nahlásit
Před 3 hodinamiOff-line I8051 (55/184/97) NOVÉ
Ja mam ted asiatu kolem sebe spousty, ale nebral bych ... :-)
Souhlasím •
Bojiš se, že by ti ztmavla kůžička?
Ja mam ted asiatu kolem sebe spousty, ale nebral bych ... :-)
Souhlasím •
Bojiš se, že by ti ztmavla kůžička?
Souhlasím • Nesouhlasím - 5
Nahlásit
Japonci maji tmavou kuzi? Vazne? Co jsem dnes videl, jsou bili jak stena, bez chlupu, ale ptaky maj vsichni zarostly. Ja tu byl nejtmavsi ... :-)
Souhlasím - 5 • Nesouhlasím
Nahlásit
Se divíš že jsou bílí, jak stěna, když stále hrají v uzavřených prostorách hry.
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 3
Nahlásit
Cože, co? Jezino, oni zdražili krabičák, tak jsi přešel na Okenu? Protože...
"Se divíš že jsou bílí, jak stěna, když stále hrají v uzavřených prostorách hry."
Nebo jsem jedinej, kterej nepochopil, co tím chtěl básník říct?
"Se divíš že jsou bílí, jak stěna, když stále hrají v uzavřených prostorách hry."
Nebo jsem jedinej, kterej nepochopil, co tím chtěl básník říct?
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím
Nahlásit
V tomhle jsem vyjimecne Jezinu pobral a ma i pravdu. Voni furt v metru cumej do mobilu a hrajou tam hry ... :-)
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím
Nahlásit
Asiati su strašne cute. Priťahujú ma extrémne.
Souhlasím • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Zajímavé je, že ve vyšším věku vypadají stále mladí, ale to je od našich končin způsobeno jejich stravou, která je plná zdravých prospěšných látek včetně antioxidantů chránících před předčasným stárnutím oproti nám, kteří už ve třiceti mnozí vypadají, jak starý použity traktor.
Souhlasím • Nesouhlasím - 2
Nahlásit
Jojo vagyu a kobe jsou plny antioxidantu ... :-)
Btw "zdravych prospesnych latek" -> "zdravi prospesnych latek"
Btw "zdravych prospesnych latek" -> "zdravi prospesnych latek"
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím
Nahlásit
Á páníček si opakuje spisovnou češtinu- jen tak dál, jen tak dál, možná to ještě někam dotáhneš :-)))
Souhlasím • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
To neni Jezino o spisovne cestine, ale o pojmech, ktery ti unikaj. To totiz nejsou zdrave a prospesne latky, ale latky zdravi prospesne. Opet jsi nepochopil ... :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.




