Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Někdo na úklid?

13. 09. 2014 v 11:20Off-line sid_6  (36/182/66)
Co kdyby se tu našel někdo, kdo by si dovedl představit jít takhle někam do přírody... třeba do lesa, k rybníku, k řece... s pytlem, rukavicema, napichovákem a teleskopickýma kleštičkama sbírat odpad? A nebo jsou tu jen samé slečinky, co se bojí vůbec hrábnout do hlíny? Přesvědčte mě, prosím o opaku:) Já od malička pěstuju kytičky, takže to pro mě není problém. Často když jdu po lese tady na periferii, tak skoro vždy něco seberu... aspon igeliták do kapsy a vyhodím to a vím, že se dá koupit přez net tohle nářadí a udělat to už nepředstavuje žádnej problém. Jen kdyby bylo víc lidí, tak se udělá větší prostor. Jo, říkám si vždycky, že to tam za chvíli bude zas, ale takhle toho tam aspon nebude tolik. Brzo bude padat listí a všechno se schová...
13. 09. 2014 v 11:22Off-line sid_6  (36/182/66)
Samozřejmě jen teoreticky, protože nevěřím, že by se tu našel někdo takový přímo odsud z Pardubic a navíc ani nemám připravené vybavení.
13. 09. 2014 v 11:39Off-line comrade  (39/195/102)
Ne, tak to bych určitě nedělal. I když myslím, že jednou nebo dvakrát už jsem takovou blbost, kdy jsem něco z lesa vzal a vyhodil, udělal.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 09. 2014 v 11:44Off-line johnj  (40/186/82)
Proč ne. Dá se u toho zažít spousta legrace. Myslím, že podobné akce se ve zdejším kraji konají na konci zimy, kdy se uklízí okolí cyklotrasy 02.
Je zajímavé, že se podél cyklostezky v roští najde i pár pneumatik na auto a tak. :)
13. 09. 2014 v 12:35Off-line Etinek  (34/133/133)
S tím problém nemám :) ani k tomu nepotřebuju napichovátko, stači pytel a případně rukavice, nedělá mi problém se ohnout.... toto už jsem udělal několikrát hlavně kolem rybníků, kde dělají rybáři a hlavně přes léto lidi co se koupou neskutečnej bordel :) sám se tam v létě koupu a chytám ryby a dělat něco v takovém bordelu mě nebaví, tak to prostě okolo uklidím :) mě to nijak neublíží a od porybného jsem dostal jednou za to čokoládu :D
13. 09. 2014 v 13:29Off-line sid_6  (36/182/66)
Jo tak to se vyplatí:)
Jinak teda když máš v náhoně kus polystyrenu nebo plující PET láhev, tak se pro to taky nechce každýmu natahovat, protože taky ne každej se chce v tech sračkách koupat i když taky je fakt, že takovou lednici z náhona kleštěna ani napichovákem nevytáhneš:D No tak pokud to chceš dělat pořádně tak se občas musíš vykoupat.
13. 09. 2014 v 19:41Off-line klucinek  (33/176/75)
Vždycky když du do lesa, tak se akorát naseru, páč lidi sou tak neskutečný prasata až to nemá hranic...nevadí mi odhozenej papír bo když se někdo vysere za stromem. Ale to že tam ty hovada sypou televize, pytle s odpadkama a podobný sajrajty je trestuhodný..osobně ty pomatený elkology nenávidim, ale co se týče tohohle maj recht
13. 09. 2014 v 22:42Off-line tomicek93  (30/-/-)
Klucinek: tak to si ty pohozené televize občas vezmu, vybourám si z nich potřebné součástky a zbytek putuje do sběrny ;)
14. 09. 2014 v 09:36Off-line klucinek  (33/176/75)
No to bych rozkladových švábů, VN traf a driverů SMPS a jiných p**ovin nesměl mít doma tunu...a ostatek je nepoužitelnej, dávat někam starý elyty, mikrotlačítka atd.je šílenost, možná leda eště vstupní filtr SMPS je použitelnej...a ostatek sou halířový položky..
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload