Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Znáte nahou jógu?

15. 11. 2014 v 17:48Off-line sid_6  (36/182/66)
Příjde vám to normální?
http://tinyurl.com/o8cazqo
15. 11. 2014 v 17:56Off-line fuckTV  (30/-/-)
Je to šialené pretože
dnes už všetko sa vymýšla..
15. 11. 2014 v 17:57Off-line fuckTV  (30/-/-)
A rozhodne pred dedkom nepôjdem do naha, ešte skočí na mňa.
15. 11. 2014 v 18:36Off-line chuckym3  (41/174/75)
Co to proboha je ? Kudy z nudy? Tak do toho bych asi nešel.
15. 11. 2014 v 18:57Off-line galileolevi  (51/187/82)
Normální by nebylo, kdyby tě k tomu někdo nutil.
Ale proč ti vadí, že někoho baví takhle blbnout? :)
15. 11. 2014 v 22:52Off-line sid_6  (36/182/66)
Ale vždyt já proti joze nic nemám, at se třeba staví na hlavu. Mně vadí, že se u toho fotí nahatý. Příjde mi, že je tý nahoty poslední dobou nějáko moc. Kdo nemá nahatou fotku jakoby nebyl. Už se nám blíží doba nahatých kalendářů a tak letos očekávám, že se vyfotí i prodavačky z Albertu nebo poštáci. Příští rok se vyfotí nahatý i jeptišky, aby ukázaly, že jdou s dobou.
Co se mě týče, tak si ani nepamatuju kdy naposledy jsem byl na veřejným koupališti. Tohle prostě není nic pro mě - někde se ukazovat před někým cizím a ještě k tomu na netu.
15. 11. 2014 v 23:01Off-line galileolevi  (51/187/82)
Sid_6
No a já píšu o tom, že je tvá volba, jestli si koupíš kalendář s obrázky koní, nebo nahých zadků.
Je demokracie. Važ si toho, že si můžeš vybrat. :)
15. 11. 2014 v 23:38Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Přesně, jak píše galileolevi - buďme rádi za to, že si můžeme vybrat a nikdo nás do ničeho nenutí.
sid_6: Pokud ti dělá nahota problém, těžko pochopíš princip a smysl nahé jógy. Můžeš si o tom přečíst pár článků, třeba pochopíš. Tím samozřejmě neříkám, abys to hned zkoušel. Jde o to pochopit, proč někdo něco dělá. Říct o něčem, že je to fuj a nenormální, to umí každej. Ale něco si o tom zjistit a pochopit to, dá pochopitelně víc práce.
S tou nahotou je potřeba rozlišovat. Něco jinýho je, že třeba na seznamkách má kdekdo nahou fotku, což o něm cosi napovídá, a něco jinýho je focení nahých kalendářů, kde jde obvykle o zviditelnění se v zástěrce za výdělkem nebo cha***ou. A samozřejmě něco úplně jinýho je chodit se opalovat a koupat nahý. Svět není černobílý ;-)
29. 12. 2014 v 22:21Off-line sid_6  (36/182/66)
Samozřejmě si můžu vybrat a stejně tak mám právo vyjádřit svůj názor. Možná jsem staromodní, ale ten současnej kult nahoty se mi vůbec nelíbí. Asi jsem se měl narodit o sto let dřív, když lidi chodili zahalený od hlavy až k patě, ale dneska je to naopak. Joga má snad především duchovní rozměr a jak se ten rozměr rozšíří, když se u toho budu fotit nahatej? Četl jsem, že to souvisí s odložením běžných starostí a s tím souvisí pocit čistoty a neposkvrněnosti, ale proboha, proč se u toho musí fotit? Copak dneska se už vůbec nikdo nestydí posílat nahatý fotky do světa a svlíkat se před cizíma lidma? Co se týče kalendářů, tak mám za to, že cha***a je jen záminkou aby si ti exhibicionisti něco dokazovali. Jako že stojí za to. Je fakt, že když chtěj hodně vydělat, tak se asi musej svlíknout, protože na normální fotky není nikdo zvědavej-ty jsou už okoukaný. Tady v podstatě nejde o to, že by lidi chtěli přispět na cha***u, ale o to, že se chtěj podívat na nahatý fotky a cha***ou jen omlouvaj svojí zvrhlost. No a co se týče nudapláží, tak tam je uzavřená společnost, která mezi sebe nikoho oblečenýho nepustí a tak jako každej čumil dostane taky po hubě. Oni se před nikým nepředvádí a jen dělaj co se jim líbí a nikomu to nevnucujou, takže proti tomu nic nemám.
K nahatým fotkám na seznamce se vůbec nebudu vyjadřovat, protože to pro mě nemá cenu.
29. 12. 2014 v 22:28Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Sid_6: Šmankote....u nahé jógy přece nejde o focení. To, že to někdo natočil nebo nafotil, jsou jen propagační účely. Ale myslím, že smysl nahé jógy nepochopíš, takže bude lepší se smířit s tím, že se ti to prostě nelíbí ;-)
S tím ostatním samozřejmě souhlas, to je jasný.
29. 12. 2014 v 23:22Off-line sid_6  (36/182/66)
ThomPrag : Mám takovej pocit, že ty hlavní protagonisti na fotkách neměli tušení, že si jejich fotky bude prohlížet někdo v ČR na buzerantským webu.
Jinak máš asi pravdu. Bohužel nejsem moc spi***uálně založenej, ale o Bibli toho vím dost i když nevěřím.
Mě jenom štve, jak se dneska každej producíruje nahatej před cizejma lidma nebo před objektivem a vůbec mu to nepříjde blbý.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload