Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vlasy

07. 12. 2014 v 02:21Off-line miroslav1318  (25/167/-)
Caute :D vedel by mi niekto poradit ohladom ucesu, nwm ako si ho mam zacat robit. Teraz mam takeho tzv. kohuta,ale chcem si dat take mierne emo :D ale.nwm ako mam zacat,lebo ked si nebudem strihat vlasy,bude to vyzerat blbo :D tak by mi vedel poradit niekto kto s tym ma skusenosti? :D dakujem. PS: keby niekto potreboval vediet ako to chcem mat,tak si treba najst v google: Jack Frost :D :D mozno to vyznie blbo :D ale sa mi ten uces strasne paci :D :D bez blbych komentov. Dakujem :D
07. 12. 2014 v 11:41Off-line hammerkill  (30/-/-)
Omfg
07. 12. 2014 v 16:52Off-line vegantronic  (38/186/77)
Miroslave. Nevím jestli si to už víš, ale v ČR i na Slovensku existují takový dvě dost dobrý zařízení a to kadeřnictví a kosmetický salon. Tan normálně přijdeš a řekneš: "Dobrý den. Chtěl bych nějaký stylový účes. Mohl/a byste mi poradit a dát nějaké návrhy co se s s mojími vlasy jde dělat". Apokud to není holičství 70 kč tak odpoví: "ano, poradíme vám". Popřípadě přineseš fotku, časopis jak bys chtěl vypadat a oni se vyjádří jestli je to možné nebo ne. To je vše.
07. 12. 2014 v 17:07Off-line Pippin  (103/-/-)
Podle mě to není tak pitomej dotaz, jak si myslíte. Já u kadeřnice nebyl 4 roky a stříhám se sám. Taky kolikrát nevím, kam s vlasama, když čekám, aby mi dorostly. Já si je běžně dávám na patku. Občas, když chytím rapla a ostříhám se, češu si to na kohouta.
Závěr - mě se osvědčil kohout ale spíš patka. Lakuju si to, než mi to doroste, aby to drželo.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 12. 2014 v 03:34Off-line boyfriendLove  (24/175/70)
Vegatronic máš pravdu, v dobrým kadeřnictví ti vždy poradí xD
11. 12. 2014 v 16:23Off-line josif  (34/181/89)
Taky delší dobu uvažuji o nějaké změně. Celý život navštěvuji kadeřnictví, kde mne ostříhají za 85 Kč a je to :) No ale abych pravdu řekl, tak nějaké výrazné změny se docela bojím, i když mne to láká čím dál víc :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload