Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Chci naštvat svého ex...

09. 01. 2015 v 18:00Off-line Anonym
Ze začátku mně hrozně miloval pak mně ale opustil a ted bych si rád našel nějakýho kluka, abych ho naštval. Nehledám si kluka kvůli sobě, ale kvůli němu. Je to správný?
09. 01. 2015 v 18:05Off-line colombo  (103/192/90)
Není to správný, spíš ubohý, chudák ten případný tvůj nový kluk, který nebude tušit, že je pouze figurkou v tvé hře.
09. 01. 2015 v 19:22On-line Tyristor  (29/185/70)
Tuhle pomstychtivost nechápu ... Prostě to nevyšlo, tečka. Nač se mstít? Je to mrzké ... Spíše to poukazuje na mírnou vadu Tvého charakteru. :)
Souhlasím - 11   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
09. 01. 2015 v 19:49Off-line qwert1  (33/180/74)
Píšeš, že jsi ho miloval, to že Vám to spolu z nějakého důvodu nevyšlo, neznamená, že zapomeneš na všechno to pěkné společné, co jste spolu prožili. Nechápu tu nenávist a snahu mstít se druhým, které jsme milovali. Partnerský vztah tvoří vždycky dva, a proto jakýkoli problém ve vztahu je problémem obou.

Doporučuji ti raději popřemýšlet, co jsi ty mohl ve vašem vztahu udělat lépe a případně čeho by ses měl vyvarovat a na co si dát pozor ve vztahu příštím.

Podle těch pár vět co jsi napsal, mám trochu obavu, že ani nevíš, co je to vztah. ...a ted bych si rád našel nějakýho kluka, abych ho naštval. Nehledám si kluka kvůli sobě, ale kvůli němu.... To je dost hrozný.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 01. 2015 v 22:28Off-line Centaur  (43/177/-)
Ach to zhrzení ..
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload