Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Volná energie

16. 01. 2015 v 22:22Off-line Anonym
Co si myslíte o volné energii? Pošlete mně schema zapojení?
16. 01. 2015 v 23:20Off-line numberfour  (26/187/-)
Neexistuje, všechno jsou to fake, bylo by to masivně využíváno kdyby to fungovalo ne?
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
17. 01. 2015 v 00:04Off-line Tyristor  (29/185/70)
Zásadní problém: co si představuješ pod termínem "volná energie"? Myslím, že místo shánění schémat ala perpetum mobile by nebylo od věci nastudovat zákon zachování energie. :D A když už budeš v tom studiu, přiber k té fyzice i gramatiku. ;)
17. 01. 2015 v 00:26Off-line colombo  (103/192/90)
Anonym: Dle tvé gramatiky se vůbec divím, že s tebou někdo komunikuje. Musíš být totální trotl a místo "volné energii" by ses měl zajímat alespoň o gramatiku 1.stupně ZŠ.
17. 01. 2015 v 12:17Off-line Projekt  (48/177/74)
Existuje a vždy existovala, kecy , že to tak není ,,, už dávno pohání super tajné podzemní základny elitářů a my se tady dohadujeme jak pitomci a oni se nám smějí, jak jsme snadno zmanipulovatelní ,,, Už jsme tohle téma probíral s jedním mladým tupcem tady v poradně ,,, na úplně jiné téma ale došla mi síla, radši jsem to všechno smazal ,,, Přečtěte si tento krátký úryvek : Když okolo roku 1900 Nikola Tesla pokročil ve svém vývoji bezdrátového přenosu elektrické energie do stádia, kdy jej bylo možno veřejně zavédst, zeptal se ho při předvádění prototypu jeho finančník J. P. Morgan: “a kde bude elektroměr”? Tesla odpověděl, že žádný nebude, protože se jedná o sebe-regenerující zdroj energie a tudíž výroba nebude nic stát. Tesla chtěl dát lidem energii zdarma, jeho bankéř měl však jiné představy a okamžitě zastavil financování. Stavba vysílače ve Wardencliffu byla přerušena a Tesla se ocitl bez peněz. Tesla byl jedním z prvních, kdo objevil volnou energii. Pro ty kteří stejně jako já prošli v této oblasti vědy klasickým vymýváním mozku, t.j. klasickým vzděláním a budou si myslet, že bezeztrátový a bezdrátový přenos silové elektřiny na dálku je nesmysl, musím říci, že Dr. Tesla věděl co dělá. Teslovo zařízení nepřenáší silovou elektřinu, ale to co silovou elektřinu vytvoří v přijímacím zařízení. Naše chápání skutečných dějů elektrodynamiky je na úrovni doby kamenné. Mini-prototyp Teslova zažízení lze nyní zakoupit v Německu od Dr. Konstantina Meyla, který Teslův koncept oživil a vědecky doložil. Odkaz na Meylovy stránky: http://www.meyl.eu/go/index.php?…ízení Dr. Meyla má tak zvaný koeficient výkonosti označovaný jako COP (Coefficient Of Performance) asi 2. To znamená, že zařízení produkuje v přijímači 2x více elektrické energie, než kolik se dodává do vysílače. Teslovo zařízení mělo koeficient výkonosti nesrovnatelně vyšší (v řádu milionů).
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
17. 01. 2015 v 13:24Off-line Tyristor  (29/185/70)
Projekte, nerad bych zabředl ho hádky, to říkám na úvod. I když máme rozlišné názory, můžeme se bavit ve vší slušnosti. Říkám to, jelikož vím, jakým stylem zde probíhají "diskuse".

1. Co je to volná energie?
2. Proč by měla být znalost elektrodynamiky na úrovni doby kamenné?
3. Jak přesně měl "Teslův bezdrátový přenos" fungovat?

Budu rád, pokud mi odpovíš a osvětlíš mi celou problematiku. V jiném případě budu muset Tvé povídání o "volné energii" považovat za populistický blud úrovně ezoterických věštkyň.
17. 01. 2015 v 13:44Off-line inteligentni_lvicek  (33/175/75)
Pokud někoho zajímá volná energie, doporučil bych mu http://en.wikipedia.org/…_free_energy :P
17. 01. 2015 v 14:10Off-line buttch  (28/-/-)
Klub fandů konspiračních teorií, jejichž rodiče jsou pravděpodobně sourozenci?
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 01. 2015 v 19:12Off-line galileolevi  (51/187/82)
Nikola Tesla na něčem pracoval, dokonce i vymyslel nějaký bezdrátový rozvod energie, ale všechno je to, tak nějak, nedoložené a zamlžené. Snad to začal i budovat, ale nikdy to nedokončil.
Už tady zaznělo, že existuje přírodní zákon o zachování, nebo přeměně energie, tak určitě nešlo o zcela volnou energii, ale nějakou levnou přeměnu.
17. 01. 2015 v 20:29Off-line Ensom  (54/186/90)
Moje babička vždy říkávala, že z ničeho nic není...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 01. 2015 v 21:50Off-line klucinek  (33/176/75)
Projekt teď pominu že žádné takové teorii nevěřím, a teď se zamysli nad tím jaké účinky by elektromagnetické záření o výkonech několil tisíců GW mělo na lidský organismus...přečti si si něco o obsluze radarových zařízení a následkách na ní kde impulsní výkon vysílačů dosahuje směšních několik jednotek GW po dobu pár uS.....
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 01. 2015 v 08:37Off-line galileolevi  (51/187/82)
No já nevím, ale jaderná fůze probíhá v jádrech hvězd, za nepředstavitelného tlaku a teploty. Pokusit se o studenou fůzi a věřit, že to může fungovat a mít smysluplné využití, za rozumnou cenu, je absurdní.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 01. 2015 v 09:18Off-line Projekt  (48/177/74)
Tato fůze probíhá za pokojové teploty,,, nemám sílu , kdo si chce najít informace ten si najde, kdo nechce ten bude jen zpochybňovat ,,,
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
18. 01. 2015 v 10:39Off-line galileolevi  (51/187/82)
Projekt:
Fyzikové Martin Fleischman a Stanley Pons popsali v roce 1989 experiment, který podle nich prokázal existenci studené fúze. Tento pokus se už nepovedlo nikomu jinému ověřit, džin je ale z láhve venku.
Tolik citát.
A co jsem řekl já, že to nemá smysluplné a finančně rentabilní využití.
Také by sis měl uvědomit, že mezi laboratorními pokusy a praktickým využitím, je dost hluboká propast.
Hele, nejde o to, ulovit ducha, ale vysvětlit jeho existenci.
Promiň, ale tvoje vědomosti, pocházející z videí na youtube mě nepřesvědčí.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 01. 2015 v 11:24Off-line galileolevi  (51/187/82)
Nevím o čem mluvíš. Motorky běžně jezdí i rychleji.
Kolik firemních sídel, bylo zničeno, při zemětřeseních, v Californii, v Mexico city a jinde. A ty víš, jaké projekty měli rozpracované?
No a mezi námi, já se přihlásit na světovou výstavu s něčím, co nefunguje a je v principu směšné, také bych to zapálil. Mohl bych to aspoň na někoho hodit.
Není ti divné, že od takových světových unikátů, nemají plány a nedokáží to udělat znovu? :)
Opravdu věříš tomu, že jeden požár auta, uvrhne svět do energetické krize, respektive, krizi nezabrání? :D
Až si zase někde přečteš takovou blbost, zamysli se nad fakty, které znáš, než začneš někoho z něčeho vinit. :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 01. 2015 v 11:31Off-line galileolevi  (51/187/82)
Ještě mě napadá, že když jim nevyšla ta studená fúze, zkusily horkou cestu. :DDD
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 01. 2015 v 11:44Off-line Projekt  (48/177/74)
Twl nevíš o čem mluvím ale hubu plnou keců tu máte všechny, jasný, že motorky jezdí mnohem rychleji ale tady si přidával plyn pomocí magnetů a cívek jasný pane Columbo ,,, to znamená, že nepotřebovali téměř žádný pohon jen impulz, tak nebuď tak slepý a chceš li to vidět na vlastní oči mrkni na tohle video s titulky ,,, https://www.youtube.com/watch?…
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
18. 01. 2015 v 11:45Off-line Projekt  (48/177/74)
Všechny arogantní dementní hovada slepý pitomý k****ni ,,, polibte mi prdééél a můžete se začít stavět do fronty ,,,
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
18. 01. 2015 v 11:46Off-line klucinek  (33/176/75)
Projekt nevím, zatím argumentuješ ale nic jsi nepředložil, prováděl jsi někdy nějaká měření? Já argumentuju na základě toho co mám ozkoušené v praxi, za těch 15 ůet co to dělám jsem už lecos měřil, lecos postavil, lecos navrhnul takže mám malinko šajna jak co funguje, bohužel. Měl jsi v ruce spektrální analyzer? Měl jsi v ruce nějaký takovýto "zázračný" přístroj? Já zkoušel všechny možnosti, jak jsem ti psal, těchto přístrojů sestrojených prodle OFICIÁLNÍ dokumentace jsem měl v ruce několik a dal jsem si tu práci s měřením, když jsem vzal oscilokop a proudovou sondu a spočítal výkony v jednotlivých bodech zařízení výsledek se ani zdáli nepřiblížil 100%. Zkus si vzít osciloskop (pokud ho doma máš) a dostknout se sondy, a změř rozkmit napětí které nachytáš ze vzduchu jen na sebe. Nebo chceš snad říci že osciloskop je zařízení, které měří fiktivní hodnoty, nebo že fyzikální zákon P=U*I nefunguje? Bohužel FUNGUJE! Dám Ti prostor sestrojit takové zřízení a klidně přijeď oměříme ho! A pokud by jsi nevěřil mě, mám známé v laboratořích fakulty elektrotechniky kde se nachází přístroje kalibrované dle státem uznaných etalonů! Takže tímto tě žádám o racionální vysvětlení na fyzikálních principech a následnou obrazovou dokumentaci Tvého zařízení které jsi sestrojil! A navíc já se bavil o tom jaké účinky by mělo elektromagnetické záření o takové intenzitě na lidský organismus! Ve dle ve vesnici žili dva pánové, důchodci kteří se celý život věnovali teorii přenosu energie vzduchem a provedli stovky experimentů, u jejich statku byly vidět poměrně velké transformátorové věže (cca 10m vysoké), přenášený výkon měl dosahovat 100kW, oba zemřeli ve stejnou chvíli na infarkt když zařízení spustili, proč? A byli to lidi které jsem neznal sice osobně, ale přes kamaráda, takže vím co se stalo.
18. 01. 2015 v 11:50Off-line Projekt  (48/177/74)
18. 01. 2015 v 11:52Off-line galileolevi  (51/187/82)
Asi se to běžně nevyplatí.
Youtube je zajímavý server, ale nespoléhej na něj, jako na zdroj nevyvratitelných informací. A než uvěříš tomu, co tam vidíš, zamysli se, Nebolí to. Neboj.
Proč myslíš, že by na geniálním nápadu nechtěl někdo pohádkově zbohatnout.
Pokud jsou to tak jednoduché principy, že je znáš i ty z Youtube, určitě by se toho ujal někdo podnikavý.
18. 01. 2015 v 11:57Off-line qwert1  (33/180/74)
Projekt: můžeš mě vysvětlit, proč tyto úžasné objevy někdo neuvede v praxi? To co tu popisuješ, by bylo jistě velmi dobře zpeněžený, určitě by se našlo dost silných nvestorů a korporací, který by například za určitou provizi investovala výzkum a uvedení na komerční trh?

V dnešní době, kde se každý snažím nabalit na kde čem, by se určitě našel někdo odvážný, kdo by podpořil, takový průlomový výzkum.
18. 01. 2015 v 12:05Off-line klucinek  (33/176/75)
Ale mě nezajímá žádnej pán ve videu! Já žádám oficiální důkaz po TOBĚ! Pokud něčemu věříš musíš si to ověřit v praxi na vlastní kůži! Aspoň já to ta kdělám...předveď přístroj který má účinnost větší jak 100%
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 01. 2015 v 12:06Off-line galileolevi  (51/187/82)
Myslím, že je zřejmé, že pomocí ropy se dá vládnout jen omezeně. Irák, s nejpočetnější armádou na světě, chtěl do Kuvajtu, ovládnout ložiska a se zlou se potázal.
Na odsolení mořské vody stačí běžné sluneční paprsky a prostě odpařovat vodu, která na chladném povrchu opět zkondenzuje.
Já vím, že mít energii zdarma, je hezký sen, ale je to jen sen.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 01. 2015 v 12:07Off-line galileolevi  (51/187/82)
Projekt: Máš pravdu. Toho chlápka neznám. Asi proto to mohu sledovat nezaujatě. :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 01. 2015 v 12:09Off-line galileolevi  (51/187/82)
Klucinek: On důkaz má. A ten prostě nevyvrátíš.
Blažena ze třetího to přece říkala. A ta to musí vědět nejlíp!!!
A už ani slovo, nebo nám zase bude nadávat. :)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 01. 2015 v 12:36Off-line Tyristor  (29/185/70)
Projekte, jsi směšný. Nebyl jsi schopen odpovědět ani na jeden (!) dotaz, na který jsi zde byl tázán. Svou tezi stavíš na pochybných dokumentech a "pánovi z videa". Nemáš v ruce vůbec nic průkazného, jediné měření, žádný experimentální důkaz, prostě nic. Mimoto je zcela patrné, že nemáš absolutní pojem o elektrotechnice, unikají ti základní souvislosti, fyzikální zákony i zdravý selský rozum ...

Myslím, že nemá smysl v debatě pokračovat. Ty jsi prostě zcela zaslepený a nejsi schopen přijmout holá fakta a proto se uchyluješ k nadávkám. Již nemám co bych řekl.

PS: Jaký význam mají ty tři čárky ve tvých projevech?
18. 01. 2015 v 12:36Off-line klucinek  (33/176/75)
To je pořád samá vomáčka kolem...proč nepředložíš reálný důkaz? A i kdyby se jednou povedlo získávat energie zdarma s účinností větší jak 1 tak si přečti toto....https://dennikn.sk/22911/mysi-raj-upadok-spolocnosti/
18. 01. 2015 v 12:39On-line Tommixqo  (29/170/70)
Jeeej, námet pre moju ďalšiu sci-fi poviedku! :D
18. 01. 2015 v 12:48Off-line pepin.o  (37/-/-)
Projekt: twl ty seš fakt v lese... jen by mě zajímalo, z čeho máš tu matu***u? Kuchař-číšník?
18. 01. 2015 v 14:18Off-line galileolevi  (51/187/82)
Projekt:
Jsem rád, že jsem ti potvrdil, svou mentální nenáročnost. I když nebylo mou mou ambicí, nic dokazovat svalnatému maturantovy.
Mimochodem, odpařování se běžně používá a je na něm založeno celé průmyslové odvětví. Tedy, nezískává se jím voda, ale sůl. Ono by asi nebylo problém tu vodu ohřát, ale následně tu páru zachytit a ohladit.
Nicméně, konečně jsi se zamyslel, a pochopil princip nákladů a výnosů. :)
Ještě několik diskuzí a začneš uvažovat samostatně.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 01. 2015 v 06:08Off-line Projekt  (48/177/74)
,,, poslední dva důkazy a končím ,,,

Mini-prototyp Teslova zažízení lze nyní zakoupit v Německu od Dr. Konstantina Meyla, který Teslův koncept oživil a vědecky doložil. Odkaz na Meylovy stránky: http://www.meyl.eu/go/index.php?…

A ještě jeden : https://www.youtube.com/watch?…

Nejdřív si přečtěte fakta a už v Egyptě měli volnou energii , na celé planetě se stavili piramidy atd, na místech s mg. anomáliemi kde se tato energie chytala a následně používala ale vy jste banda jak má být, vám nikdo nic nedokáže ani kdyby Vám to omlátil o ksicht ,,, Jinak krásně tu na mě útočíte a nadáváte apk kdo umí konverzovat ,,,

Klucinek jestli tohle pro tebe není důkaz , tak co potom ???
19. 01. 2015 v 07:39Off-line galileolevi  (51/187/82)
Kde se na celém světě stavěli pyramidy? V Egyptě a v Peru. To je pro tebe celí svět.
Víš, pyramidy se stavěly především jako hrobky a k náboženským účelům a jako obětní oltáře. Nikoliv jako starověké elektrárny. Tenkrát neměli vhodné spotřebiče. :D
19. 01. 2015 v 11:05Off-line galileolevi  (51/187/82)
Ještě mě napadlo:
Ano jistě, že se u oltářů, jako je pyramida, obětní kámen a podobě, se koncentrovala energie. Ale ne taková, o které je řeč.
Koncentrovala se tam energie lidí, se stejnou myšlenkou. Spřízněných lidí a to není nic mystického.
Tu energii můžeš najít kdekoliv, kde se sejde skupina lidí se stejným zájmem. Jestli je to víra ve vyšší moc, nebo touha někoho, či něco obětovat, už je jedno.
Nakonec, takovou energii zaznamenáš i na rockovém koncertě.
Běžně se tomu říká, že tam byla skvělá atmosféra. :)
19. 01. 2015 v 16:26Off-line Projekt  (48/177/74)
Piramidy všech velikostí a tvarů se našli po celém světě, to že znáš jen ty nejznámější je tvoje chyba . Twl proč se tady vůbec s vámi dohaduji ,,, seru na to ,,,
19. 01. 2015 v 16:36Off-line galileolevi  (51/187/82)
Projekt: Pyramidy všech tvarů???
Nerozumím.
Myslel jsem, že pyramidou se nazývá stavba ve tvaru jehlanu.
19. 01. 2015 v 16:43Off-line kloudik  (38/182/80)
Galileo proč by pyramidy nemohly sloužit jako elektrárny? lidstvo možná nemělo vhodné spotřebiče ale třeba si tím dobíjeli baterky ti ufouni. vidíš jak to do sebe hezky všechno zapadá? :)
19. 01. 2015 v 16:47Off-line galileolevi  (51/187/82)
Kloudik : Tak tahle alternativa mě vůbec nenapadla.
Ale myslíš, že mohly napříč galaxiemi létat na akumulátory. :)
19. 01. 2015 v 16:53Off-line kloudik  (38/182/80)
Nechceš to smazat? už sem se radoval že se mi podařilo rozluštit záhadu pyramid a ty mi to takhle trapně vyvrátíš :(
19. 01. 2015 v 16:57Off-line galileolevi  (51/187/82)
Kloudik: Omlouvám se, ale neber to jako negaci tvého příspěvku.
Asi měli akumulátory. Tak přece i raketa má st**tér. :)
Nebo myslíš, že st**tovali klikou?
19. 01. 2015 v 17:10Off-line kloudik  (38/182/80)
Osobně si myslím,že oni ty baterky fakt měli. když ne jako pohon tak aspoň k napájení zásuvek aby si mohli uvařit kafe nebo ohřát oběd v mikrovlnce :) v žádném UFO letadle sem ale eště nebyl tak je to pouze domněnka :)
19. 01. 2015 v 17:44Off-line galileolevi  (51/187/82)
Kloudik: Domníváš se, že ohřívali domorodce krátkými vlnami?
Neznám gurmánké zvyky mimozemšťanů, ale já bych dal přednost otevřenému ohni. Grilování je polární. :)
19. 01. 2015 v 17:51Off-line kloudik  (38/182/80)
Já mám taky rači přírodní oheň a momozemšťani asi taky a proto sem lítají. musí doplňovat zásoby dřeva protože svoje lesy už nejspíš vykáceli a zásoby plynu atd. už asi taky vyčerpali tak jim nic jiného nezbývá a my si myslíme,že na nás útočí a přitom si chcou jenom uvařit :)
19. 01. 2015 v 17:54Off-line galileolevi  (51/187/82)
Kloudik: Počkej, tak oni sem létají stovky světelných let pro dřevo k vaření a tady používají mikrovlnku. To mi nekoresponduje. :)
19. 01. 2015 v 18:00Off-line kloudik  (38/182/80)
To je jednoduchý.uvaří si klasicky na dřevě ale když jim to vystydne tak ohřívají v mikrovlnce aby neplýtvali.proč taky když tady mají volnou energii z pyramid že? uvažují ekonomicky to je vše :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload