Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nový tělocvikář

14. 04. 2015 v 17:50Off-line Anonym
Zdravím,
máme zítra mít nějakého nového tělocvikáře... minulý týden jsem na těláku ani ve škole nebyl, ale teď mi kamarád psal, že u něj na hodině nesmí nikdo cvičit s černýma podrážkama, že to prej dělá šmouhy na podlaze (což je asi pravda). A já právě že černý podrážky mám! A pochybuju, že zítra půjdem ven, skoro pořád jsme v tělocvičně... Prý klukům dal na výběr buď neomluvené dvě hodiny anebo cvičit naboso bez ponožek. To nevím, jak bych mámě vysvětlil že mám neomluvený, no a boty si jiné do zítra koupit už nestihnu, všude maj už zavřeno.
Poradíte mi, jestli mám cvičit bosej? :O Nikdy jsem ještě naboso v tělocvičně necvičil. Minulý týden prej cvičili bosí dva mý kámoši, který taky měli černý podrážky, škoda že mi to neřekli dřív... Že by se mi do toho chtělo jít to se moc říct nedá.
Taky vás v tělocvičně nutili cvičit naboso, když jste měli černý podrážky anebo když jste měli boty z venku? Nebo jste někdy šli sami dobrovolně bosí? Neni tam moc zima na nohy a tak? :D Jaké to je celkově? Náš bývalý tělocvikář to vůbec neřešil a mohl každý cvičit v čem chtěl, teďka to už bude ale jinak.
Děkuji za odpovědi! :)
14. 04. 2015 v 18:14Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Byt a videt pekneho kluka bos..:3
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 04. 2015 v 18:59Off-line tomassopka  (25/185/100)
To jsou zase s prominutím poj*by :D
já kolikrát cvičím na boso dobrovolně.. co řešíš
15. 04. 2015 v 23:22Off-line manicboyyy  (33/176/79)
Přijde mi to ujetý, přece tě nemůže nutit. měl by ti dovolit cvičit a napřístě by si už přišel v jiných no. řekni že si to nevěděl
16. 04. 2015 v 09:52Off-line rum  (29/177/89)
Nekolikrat :-D je pravda ze kdyz stojis je na nozky zima :-D ale v pohybu to vubec neva, nekolikrat to je i vhodnejsi pri pohybu, vubec to neklouze, a treba pri nohejbale mas vetsi cit v noze ;-) :-D
18. 04. 2015 v 21:40Off-line Anonym
Tak už to mám za sebou, bosý jsem cvičit musel, ale tak hrozný to zase nebylo...! hrál se fotbal a já si to nedával nějak špatně a zima na nohy byla jen ve chvílích když se střídalo a náš tým nehrál :D a neklouzalo to což byla celkem výhoda a cvičil bosý i kamarád, takže jsem v tom nebyl sám :)) jo a prst jsme si já ani kámoš bohudík neukopli :D
19. 04. 2015 v 01:48Off-line Michalel  (36/178/88)
Od té doby, co mi na těláku ukradli věci z šatny, jsem necvičil a flákal jsem se na lavici. Prostě mě to všechno přestalo bavit. Vždycky se nějaká výmluva našla. nějaké zameškané hodiny? z těláku? absolutní nezájem.

Může se vztekat, může vyhrožovat a nadávat, ale taky ti může tak maximálně vlézt na záda.
proč?
protože jsi doma šlápnul na střep a nemůžeš cvičit.
Problem f**king solved.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload