Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Predkožka

15. 06. 2015 v 13:35Off-line Anonym
Ahojte... Mám 15 rokov a pri erekcii ma dosť bolí, keď si predkožku sťahujem úplne, až na doraz... Myslíte, že by som s tým mal zájsť k urológovi?
15. 06. 2015 v 13:38Off-line Lukino_Luk  (32/180/74)
Ano
15. 06. 2015 v 14:29Off-line standaH49  (52/-/-)
Určitě ano
15. 06. 2015 v 16:50Off-line vegantronic  (35/186/77)
Určitě k urologovi. Pokud ji přetáhneš tak se podle mě ani nemáš čeho bát. Podle mě by to měli spravit mastičky. Chirurgický zákrok ani nebude nutný. Obzvlášť v tvém věku...
15. 06. 2015 v 18:19Off-line ThomPrag  (42/180/76)
Určitě bude lepší zajít k urologovi. Ne proto, aby ti ji ufiknul, ale předepíše vhodnou mast, po které se to zlepší ;-)
15. 06. 2015 v 19:20Off-line gin  (60/184/120)
Potíž je v tom, že někteří urologové znají jenom radikální řešení - amputaci předkožky. Záleží, na koho narazíš a také na tom, zda radikální řešení - amputaci předkožky chceš nebo ne. Pokud ji chceš, tak je to jedno, to pak můžeš zajít za hocijakým urologem. Pokud ji nechceš, tak jich možná budeš muset vystřídat více. Tuším, že i na Slovensku je jako u nás svobodná volba lékaře.

Na svých osvětových stránkách mám návod, jak to dělat. Ten spisovatel, který rubriku INFO PRO CHLAPCE napsal, se tím zabývá už téměř 10 let. V Německu o tom dokonce vydal dvě knížky, jednu pro šestileté kluky, druhou pro třináctileté a výše,, což je tvůj případ. Ve článku, PROBLÉM ZVANÝ FIMÓZA, máš podrobně popsané, co máš dělat. První krok je provádět denní roztahování v teplé vodě. Pokud to do třech měsíců nepomůže, tak k doktorovi pro speciální masti. Posledním krokem, když to nezabere je operace. Je tam hlavně upozornění o parafimóze - to je důležité - na to velký pozor.
Ten spisovatel mi dal na sebe telefonní číslo, kdyby někdo potřeboval speciální radu.

Jinak o tom dost vědí na serveru www.sexus.cz, kde mi admin nabídl spolupráci. Jeden úspěšný případ - též 15 letého kluka tu okopčím. Tam se ten doktor dopustil fatální chyby - neupozornil ho na tu parafimózu. nakonec však vše dobře popadlo. Kopčím:

Miras (věk: 28) říká:
To se mi líbí! To se mi nelíbí!
Zdravím všechny, tak jsem si po přečtení pár komentářů řekl,že sem musím něco taky napsat,protože mi přijde,že spousta postižených Fimózou jsou přesvědčeni,že jediné východisko je obřízka. Před pár lety jsem si to také myslel, měl jsem pocit, že už na nic jiného, než na můj žalud nemyslím a mám strach jen pomyslet na to, co budu dělat a že snad nikdy nebudu mít holku, protože jí ho nikdy nebudu moct ukázat. Určitě většina z vás to má stejně, pořád jsem to oddaloval a myslel si, že se to nějak vyřeší samo, jenže když mi bylo 15 let, tak strach a nepříjemný pocit při ztopoření mě donutil jít k lékaři. Máma o tom věděla připravila mě na to, že to nebude příjemné a že to má svá pro a proti. Po návštěvě lékaře jsem měl smíšené pocity, protože i když mi nekoukala ani špička žaluda, tak mi doktor dal na výběr. Buď úplná obřízka nebo hoodně poctivý tréning. Přišlo mi, že to není zastánce obřízky a tak mi řekl, ať zkusím tu druhou možnost a po pár měsících se uvidí. Měl jsem si zkoušet přetahovat a napínat předkožku minimálně 3× denně a to až do mírné bolesti. Nebudete tomu věřit, ale po cca 1 měsíci už byla vidět špička žaluda a to i při ztopoření. To mě ujistilo v tom,že to půjde. Po 3 měsících se mi stala nepříjemná věc. S obrovskou radostí jsem si předkožku přetáhl přes celý žalud a poprvé v životě ho uviděl :) jenže vzrušením se mi ztopořil a kůže na to nebyla ještě dost vytažená. Dost to bolelo a nejhorší bylo, že jsem myslel, že mi praskne žalud, nemohla z něj totiž odcházet krev. Zareagoval jsem tak, že jsem si vlezl do ledové sprchy a pořád si ho chladil. Pochvilce mi asi zmrznul a začal se zmenšovat :) Po roce od začátku tréningu už vše fungovalo jak má a předkožka šla normálně přetáhnout i při ztopoření. Jediné co mi vadilo, byla nedostatečně natažená uzdička a tak jsem sice měl odkrytý celý žalud, ale veškerá kůže byla nahrnutá hned za ním a dál to nešlo. Kůže je ale velice elastická a dnes, je to už 13 let, je vše v perfektním stavu. viz. foto Chtěl jsem tím jen říct, že i když to tak nevypadá, tak hodně záleží na vás a na doktorovi kterého chytnete. Dnes jsem strašně rád, že jsem tenkrát narazil na doktora, který né za každou cenu chtěl hned řezat. Mějte se a přetahování zdar :) Foto v dnešním stavu, neobřezán!
15. 06. 2015 v 19:22Off-line gin  (60/184/120)
Adresa těch stránek je
www.obrizka-chlapcu-cz0.cz
rubrika. Info pro chlapce
článek: Problém zvaný fimóza
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload