Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Česká banka Moneta: „Podporujeme manželství pro gaye a lesby“

Všechno je to vo lásce, kdyby to někomu z vás nebylo jasný,“ říká kocour z reklamy MONETA Money Bank, která navíc dodává: „A taky o právu.

Moneta je se svými 1,4 milionu klientů čtvrtou největší českou bankou. Podporuje navíc manželství pro gaye a lesby, na svém Facebooku proto upozorniila na odlišnosti registrovaného partnerství od manželství:

  1. Když se rozhodnete oženit či provdat, máte ze zákona nárok na 2 dny volna.
  2. Jako manželé můžete čerpat placené volno v případě doprovodu partnera k lékaři či na organizaci pohřbu.
  3. Můžete si ale také osvojit děti svého partnera z předešlých vztahů a stát se jejich plnohodnotným zákonným zástupcem.
  4. Máte pak k dětem vyživovací povinnost (i když se rozvedete) a děti po vás mohou dědit. Stejně jako vy po své manželce či manželovi.

U registrovaného partnerství nic z toho, a ještě mnohem víc, neplatí!“ zdůrazňuje banka a pokračuje: „V Monetě zaměstnancům přiznáváme placené volno na uzavření svazku, péči o nemocného nebo pohřeb – ať už žijí v manželství či v registrovaném partnerství. Zbytek je ale stále v rukou politiků! I proto podporujeme Prague Pride, který nám připomíná, že ještě v 21. století žijeme ve světě, kde jsou si někteří rovnější.“

Titulní foto: facebook.com

Onload

3 názory ke článku

29. 08. 2022 v 07:50Off-line Waioleta  (50/-/-)
Vše je čičmundíku ve hvězdách ,Hold každá ruka v v práci se cení takže už slyším tu výmluvu a to nemůžeš až o víkendu? No a že by se někdo chtěl vzdát pokladničky co se týče nezletilích no nevim to by se musel změnit i porozvodový zákon a ten jak známo je tak skorumpovaný že víc ho doničit už ani nejde
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
01. 09. 2022 v 19:20Off-line Meister_War.py  (22/180/90)
Banka je banka. Očekávám, že mi bude poskytovat takové služby, za které jim platím. Bohužel každá společnost má teď zapotřebí si nasazovat masku aktivistické neziskovky a mluvit do věcí, které se jich vůbec netýkají.

Mě je úplně jasné, že managementu a případným akcionářům banky jsou nějaká lidská práva či aktivismus úplně ukradené. Jde jim jen o peníze a pozitivní PR.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
03. 09. 2022 v 09:33Off-line Waioleta  (50/-/-)
Jde jen o reklamu jak přitahnout klienty ale počítam že ten čičmunda ta přepážkou nebude
Přihlas se a okomentuj článek. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload