Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kazma uvede do kin svůj celovečerní film „ONEMANSHOW: The Movie“

Po více než půlroční odmlce se na scénu vrací provokatér Kamil Bartošek, známý jako Kazma. Internetový fenomén, jehož videa mají miliony zhlédnutí a vyvolávají kontroverzní přijetí, uvede do kin celovečerní film „ONEMANSHOW: The Movie“. Dlouho připravovaný projekt, na kterém Kazma a jeho tým pracovali čtyři roky.

Náklady na film se podle producentů vyšplhaly na 72 milionů korun a tvůrci slibují unikátní podívanou, jakou tahle země v kinech ještě nezažila.

Dosud svůj největší projekt pod hlavičkou ONEMANSHOW se Kazma historicky poprvé rozhodl ukázat celé republice přímo na stříbrném plátně kin. Jeho slavné kousky a skandály trhaly na internetu miliónové rekordy v počtu zhlédnutí a ohromovaly diváky svou drzostí. Mezi jeho nejslavnější akce patří nabourání se do pořadu Prostřeno, nastrčení falešného Jima Carreyho na galavečer Českých lvů nebo infiltrace na stadion finále MS v Rusku uvnitř kufru jednoho z výstavních vozů. Teď přichází Kazma se svou legendární ONEMANSHOW v plnohodnotném celovečerním formátu a podle svých slov se chystá zbourat česká kina.

Oficiální informace jsou minimální, není jasné, o čem film bude, a sám Kazma tvrdí, že se to diváci dozví až v kinech. Neexistují zatím žádné veřejně dohledatelné informace o obsahu, hercích, ani štábu, který film natáčel.

Film ONEMANSHOW: The Movie uvede do kin Bontonfilm. Také distributor je však smluvně vázán mlčenlivostí a ani dva měsíce před uvedením do kin nesmí detaily filmu prozradit. „Je to velkolepé, je to šílené a je to film, který změní pravidla hry celé kinematografie. Nic podobného tady ještě nikdo nikdy neudělal. Řadě lidí vyrazí dech, víc k filmu nemohu říct. Všechno se diváci dozví až 17. srpna ve všech kinech,“ uvádí v oficiálním vyjádření majitel a ředitel Bontonfilmu Martin Palán.

Premiéra filmu ONEMANSHOW: The Movie dorazí do českých kin 17. 08. 2023.

Kazma odhalil největší televizní skandál v Česku

Desítky českých zpěváků natočilo společný videoklip „Cizí zeď“. Bojují proti hejtům a vyzdvihují kampaň 1/10

Titulní foto, TZ: Bontonfilm

Onload

4 názory ke článku

30. 06. 2023 v 08:16Off-line Kvakos  (20/178/60)
To je super. No a kdo, nebo co, je ta Kazma?
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
01. 07. 2023 v 22:34Off-line Idea  (38/170/-)
To bude zase nějaký odpad, na to snad někdo dobrovolně nemůže jít a zaplatit. Ale prej už má vyděláno tolik, že i tak nemusí nic dělat i kdyby na to nikdo nešel... :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 07. 2023 v 14:56Off-line Mikaela  (48/176/60)
No nevím jestli tehnle vtipalek v snidani z Novou to nepřepískl když dělal takovou no nevím jestlise todá nazvat ostudu nebo reklamu na ten film i z těma šašky za nim ale nech mese překvapit to už je lepší Indiana Johns
19. 08. 2023 v 11:49On-line I8051  (52/184/97)
Famózní výkony nabízí letošní paralympiáda v etablovaným trapnohumoru, kde průměrnej českej Pepík od vymaštěnýho potrata dělnický mládeže po důchodkyni Jarmilu nalézá zastoupení napříč formáty i generacemi; headliner patokoncertů Staré šprcky Mareš vyprodává kulturáky, vyčpělej devadesátkovej srandokaps Kozub outů arény, citovej skemr, fejkr a narcistní šašek Kazma kina. Poslední zmíněný v honbě za co největším dojákem neváhá svým fanouškům předhodit tak překombinovanou čalamádu, že by z toho i tvůrci série Saw chytli epilepťák. Po čtyřech letech v zapomnění se šablona nemění: naleštěný komercializovaný hovno navlečený na dobrej úmysl, stačí se zaštítit postiženýma, nemocnýma, umírajícíma, whatever, čím smutnější kombíčko, tím víc patosu a soucitu od zavlhlejch šestnáctek v premestruační tenzi, prostě sežeňte pár retardovaných sirotků bez nohou po obrně mozku v posledním stádiu rakoviny a máte vyhráno. Jelikož už i těm nejzarytějším ultras při jeho posledních prancích rotovala pomatená střelka morálního kompasu jak větrák v létě, svůj nejnovější počin Kazma komponuje nepokrytě do nesourodý vyfabulovaný fikce, ubohej přešlap s autem se uboze táhne až do multikin, co do humoru tu máme plnokrevnej sequel Kameňáku 5, Zdenka Troskůj má důstojnýho nástupce. Nejzábavnější na celým filmu je to naivní doufání do první minuty, že to nebude obskurně trapná nebetyčná sračka. Příště bych se raději sto minut díval, jak na plátně probublává žumpa. Co naplat, nevkusní diváci Ulice a primitivní děti po lobotomii se jistě ulajkují blahem a zaplaví internet svými dojatými vzlyky „lydi, dyť Kasma to mislý upřýmňe!“. V rámci reparace svědomí věnuju ekvivalent částky za lístek na dobročinné účely a obdaruju nejbližší prochcanou smažku na hlaváku 250 korunami na strouhankou remixovaný matro od Deža z Cejlu. Bliju.
Přihlas se a okomentuj článek. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
OnloadOnload
Copyright 2011–2023 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload