Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak na hygienu při análu?

22. 08. 2011 v 01:12Off-line Anonym
Zdravím,
chtěl jsem se zeptat, jak řešíte hygienu při análu. Měl jsem ho několikrát a můžu se umýt jak důkladně chci, ale vždycky tam ty fekálie jsou a přijde mi to hrozně nechutný.
Díky za odpověď,
J.
25. 08. 2011 v 20:46Off-line Phone728  (32/160/60)
to je teda divný...u mě stačí jít na velkou a pak se sprchnout a je to...při análku používám akorát hodně lubrikačního gelu a neměl jsem nikdy s tím problémy
27. 08. 2011 v 17:01Off-line Sorbonne  (54/200/100)
Já se čistím ve vaně, odšroubuji hlavici od sprchy a konec hadice lehce zasunu do konečníku, kde už proudí vlažná voda ani moc prudce, ani pomalu, až cítím tlak v podbřišku, tak ji vytáhnu a vše co jsem do sebe naládoval, tak jde ven do vany (na záchod /klozet bych to nestihl).Je to velmi vzrušující, takhle to opakuji několikrát, až jde ven jen čistá voda, tak jsem připravený na anální hrátky bez zbytečných zbytků kefálií. Pokud nenosítete trvale CB neboli pás cudnosti, který může otevřít pouze váš partner, tak vám krásně stojí a můžete masturbovat...(Stejným způsoben čistím i močovou trubici od pisu a sperma, jako u análu, proud vodu musí být co nejpomalejší, aby se dostal přes oba dva svěrače v moč.trubici...)"S"
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 07. 2020 v 10:39Off-line keckem  (38/-/-)
Ty už drž hubu
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload