Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Má smysl si založit Instagram a Facebook?

22. 10. 2017 v 16:41Off-line Anonym
Ahoj, zrovna přemýšlím o založení těchto stránek jako je FB a instagram. Myslíte si, že to má cenu?:)
Co mi to může za pozitiva přinést do života?
Je mi 24.
Všichni se pořád ptají jestli mám FB a insta, do dnešního dne jsem jej neměl
22. 10. 2017 v 16:52Off-line colombo  (103/192/90)
FB jsem cca před 4 lety zrušil a ještě ani jednou mi nechyběl. Ale pokud se chceš chlubit a aby o tobě všichni všechno věděli (na nějakou "ochranu soukromí" zapomeň), tak si ho klidně založ.
22. 10. 2017 v 18:58Off-line Haru  (26/-/-)
¯\_(ツ)_/¯

Záleží, co od toho očekáváš. Nemůžu mluvit o instagramu, ten neznám, nepoužívám, ale facebook mám. Není to pro mě žádný žrout času, strávím tam za den tak do pěti minut času pročítáním příspěvků přátel a lidí, které považuju za zajímavé, a případně občas s někým chatuju na mesengeru.. Je to pro mě tedy převážně komunikační prostředek, ale neleze mi příliš do života. Je jen na tobě, jak by jsi ho používal ty :)
22. 10. 2017 v 19:10Off-line paul86  (103/-/-)
Facebook sám o sobě není špatná věc, a když se bude používat s rozumem tak i užitečná. Je to jako s čímkoliv jiným. Záleží jen na způsobu používání.
23. 10. 2017 v 08:08Off-line i8051  (53/184/97)
Nemam ani jedno a je mi to tak nejak jedno, protoze je mi jedno, ze lidi nevedi, co mi je jedno. Vsem je to jedno :-)

Btw FB a IM na byznys jo, na soukromy veci ne. Viz me vysvetleni zde https://www.nakluky.cz/…ky-ma-smysl/#…
23. 10. 2017 v 15:16Off-line igy  (38/173/81)
Dobrý sluha, ale zlý pán ;)
Je dobrý pro získávání informací a klidně i nějaké odezvy od "kamarádů".
Je naopak špatný, pokud je to jediný zdroj informací a pokud svou aktivitu zaměřuješ podle očekávané odezvy a ne podle vlastních zájmů.
Typický příklad - když dostanu jídlo, tak ho sním a pak třeba můžu na facebooku pochválit, že tam dobře vaří, aby to kamarádi věděli. Pokud ale někam jdeš, aby ses mohl pochlubit, kde všude jsi byl, a po donesení jídla ho nejdřív pět minut fotíš a sdílíš, měl by ses zamyslet.

Toť facebook. Instagram tu dobrou sociální možnost moc nemá, to je prostě reklamní server, ať už prodáváš své služby, své fotky nebo sebe. Takže tam jenom záleží, jestli jsi prodejný sám o sobě, nebo jestli musíš k fotce naflákat dvacet hashtagů, aby jsi měl nějakou odezvu.
23. 10. 2017 v 16:11Off-line i8051  (53/184/97)
Igy, na jidlo je lepsi foursquare :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload