Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Zlomené srdce

16. 12. 2017 v 19:52Off-line randomtypek  (23/-/-)
Ahoj...abych Vás seznámil se situací. Jeden kluk u nás ve škole se hodně zajímal o mého spolužáka. Psal mi jen kvůli tomu jestli je teplej nebo tak...a prostě informace o něm. Časem jsme si začali psát i normálně...o klucích a jeho budoucnosti. Byly to tak 3 dny... a i když se to nedá věřit zamiloval jsem se do něj...to co jsem cítil bylo jako když jsem byl zamilovaný poprvé. Jeho plány směřovali do Prahy...odstěhovat se tam. Strašně mě to vzalo...prostě se mi začalo hned stýskat...nedokážu to ani popsat. Napsal jsem mu to...vzal to pěkně.prý že kdyby nám ten vztah fungoval nikam by nešel.Druhý den ráno...(včera) jsme měli "rande" u mojí skřínky...učil jsem se matiku když přišel...usmál se a mě prostě bušilo srdce...nevěděl jsem co říkat...přesunuli jsme se někam do soukromí. První jsme jen tak mluvili a pak začal koumat můj prstýnek aby mě chytil za ruku... postavil se a za ruky mě zvedl...dal mi pusu a přitom i hašlerku...následovalo pevné a něžné objetí...hašlerku jsem mu vrátil...samozřejmě...navštívil mě taky o přestávce v učebně...všichni mi ho záviděli a já byl opravdu šťastný...ještě před odchodem...jsem dostal před celou šatnou pusu na rozloučenou... No a teď k tomu problému...večer jsem měl výčitky...třeba že by se chtěl vrátit ke svému bývalému a tak...napsal jsem mu to... Co on na to? řekl že vlastně chce odjet do Prahy...prostě to se mnou byla chyba...nakonec jsem skončil opilý...nespal jsem nejedl jsem zdálo se mi celou noc o něm...nevím co dál... Radu? mám mu třeba napsat lísteček do skřínky? (Má rád romantiku) nebo se na něho mám vykašlat...uvidíme se totiž až v polovině Ledna... Sám dobře vím že by nám to klapalo ale...
16. 12. 2017 v 21:33Off-line patrickcaava  (28/164/50)
Já bych se na to osobně teda vykašlal, ale stejně se zařídíš podle sebe, takže je to jedno ;)
16. 12. 2017 v 22:15Off-line esthetique  (41/-/-)
A pysk je spravne cesky, podobne jako rIsk. presne . stejne se nakonec zaridi podle sveho, nicmene si to zlomene srdce tady vy(b)lil a jak vime sdilena starost, polovicni starost....
17. 12. 2017 v 13:13Off-line Sebiik  (25/183/70)
To je blb. Já už roky chci jet do Prahy jen z jednoho důvodu- kluci, protože tady prostě nikdo není... Kdyby byl někdo takhle blízko, neměl bych důvod někam jezdit, je to hlupák, že si tokového štěstí neváží.
17. 12. 2017 v 14:46Off-line ozvien  (73/-/-)
Estetyku estetyku, tvoje vášeň se zase projevila. Kdo z nás umí dobře česky. Zkus si napsat nějaký těžší diktát a uvidíš jakou dostane známku....
17. 12. 2017 v 23:39On-line i8051  (53/184/97)
Listecek do skrinky, to je mi fakt ECHT romantika .. vy jste z tech fejsbuku tak zblbly, ze neumite realne komunikovat a musite si psat psanicka :-)
18. 12. 2017 v 00:01Off-line shiroReloded  (30/178/85)
A co se do tý Prahy odstěhovat s ním?
18. 12. 2017 v 15:57Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Co se na něj vysrat a smířit se s faktem, že chcípneš sám jako prašivý pes?
18. 12. 2017 v 17:24Off-line Betonica  (39/191/93)
Delej tak, jak to citis. Nikdy nebudes litovat toho, co jsi udelal. Vzdycky ale budes litovat toho, co jsi udelat mohl a neudelal.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload