Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Psychika

12. 08. 2020 v 18:32Off-line Anonym
Zdravím, zkusím zde požádat o NORMÁLNÍ NAZORY NEBO PŘÍPADNĚ O POMOC.
Poznal jsem jednoho kluka. Poznaly jsme se moc rycchle, že tommu obbadva nemůžeme uvěřit. Nikdy si nenohl pripustit, ze by byl bisexuál nebo celkově, ze by ho mohl přitahovat muž. Jak jsme se dál a dál poznávali, tak jsme si jeden na druhého úplně zvykli a travili jsme spolu každou vvolnou chvíli.
Posrupem času jsem k němu začal cítit to, co jsem ještě k nikomu tak moc necítil a on také. Jenže potrebovval byxh se zbavit té upnutosti a vazanosti na něj, abych nebyl z něj takový mimo. Jsem v depresích když je s někým jiným.
On je v depresích když ja jsem v práci, no jednoduse je to složité a ja se ptám jak se zbavit te emoční síly k němu. Abyxh nemusel na něj pořád myslet, aby mi bbylo jedno ze je tam nebo tam. Uz mne to psychicky vyčerpává ????
Děkuji za NORMÁLNÍ rady a komentáře.
12. 08. 2020 v 18:52Off-line Kaido  (31/184/77)
Ani 1 nemáte tu pravú klinickú depresiu ;) to si buď istý.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
12. 08. 2020 v 20:22Off-line mr.mrkvicka  (20/-/-)
Každej nedopadne jako ty! Tak to necpi ostatním.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
12. 08. 2020 v 21:18Off-line Anonym
Věděl jsem ze to je zbytečné tady žádat o radu.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 08. 2020 v 21:33Off-line Vanilla  (27/178/60)
:DDDD To teda.
No já bych navrhoval asi to nejklišovitější, nejtěžší, ale podle mě nejrozumnější řešení. Promluvit si o tom společně. Většinou když si o tom promluvíte, dáte průstup vaším emocím a ty pak ztratí tu sílu v tom, že žárlíte na druhého a chcete být jen spolu. Je to vlastně "normální" věc... Ale vím, že to musí bolet. A proto je důležité o tom mluvit, zvlášť když máte oba dva stejné pocity, což je skvělé.

Pokud nejsi připraven o tom mluvit s ním, tak mu třeba napiš jakože "dopis" který neodešleš, nebo si před sebe dej židli a dělej jako bys mluvil na něj... :) SNad to pomůže.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 08. 2020 v 21:37Off-line i8051  (53/184/97)
Nevim, jak ti poradit, psychologa nechces a p***om jedine ten po rozhovoru s tebou muze poradit. Z tech tvejch par vet ti diagnozu a rady nevytvorime. Nicmene mi laicky prijde, ze to neni zadnou emocni silou, ta ma svoje limity, ale je to spise o tom, ze jsi tak trosku hysterka, protoze to, ze nekoho milujes neznamena, ze jakmile bude pul hodiny pryc, tak se z toho slozis a budes zarlit na nekoho, s kym je. Jakejkoli vztah je rozumny volnosti a respektovani toho druhyho. Kdyz mladej jede na tejden kajtovat nebo ja na tejden na more, tak proste jedeme. Tesime se na sebe, ale urcite se nestalkujem a nezarlime jeden na druhyho s vymejlsenim pribehu, co ten druhej asi kde a s kym dela. Je nutna duvera, coz neni problem a i vzajemna komunikace. Vztah zalozenej na omezovani, usurpovani, hysterii a zarleni jde brzo do kytek, nebo se v nem zabijete. Jakmile tomuhle propadnes, je proste konec, s tim se zit neda. Takze ty sam vis, ze delas neco blbe, coz je na jednu stranu dobre, ale to, jak to opravit je na tobe, na vas dvou nebo na nejakym odbornikovi. Nicmene soudim, ze to budes mit tezky, kdyz misto konstruktivniho reseni uvnitr vaseho vztahu to jde rozpatlat sem. Gudlak :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 08. 2020 v 21:41Off-line Fgjk  (21/195/90)
Já bych ho nechal vyšetřit naším francouzským psychologem...je to rychle, bez čekání zdarma a podle něj stoprocentně pravdivé;-)
Já mohi pouze doporučit. Mě diagnostikoval (a plně odhadl můj život po pár zprávách)
Jediné mínus je to, že si to musí člověk přeložitndo čestiny
A to není vše Horste, pokud se ozveš do 5 minut, tak získáš ještě malé překvapení ve formě pár milých komentářů..;-)
12. 08. 2020 v 21:53Off-line i8051  (53/184/97)
Tysivuul ... :-))))
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 08. 2020 v 21:54Off-line Fgjk  (21/195/90)
Já vim;-)
12. 08. 2020 v 22:30Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Jestli pan Anonym chce normální odpovědi, tak by mohl napsat v nějakém srozumitelném jazyce...
13. 08. 2020 v 09:47Off-line miloslav9  (31/171/60)
Anonym : kolik Vám je let obom?
To mi ma dosť zaujímalo, lebo to či máš 15 alebo 30 rokov je dosť rozdiel :)
13. 08. 2020 v 09:50Off-line miloslav9  (31/171/60)
Nerob si žiadne starosti a jednoducho si to s ním užívaj anonyme. Možno v budúcnosti už nebudeš mať na to príležitosť.
Myslím, že si pravdepodobne bisexuál, tak žiaden dôvod na paniku :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload