Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jako vážně?

23. 11. 2020 v 17:50Off-line jmeno-nick  (18/176/61)
Jak mám vyjádřit že odcházím z poradny? Protože jsme se s těmi moudřejšími schodly že se neschodnem tak jsem uzavřel debatu a pokud se tu neobjeví nějaké zajímavé téma tak jsem neměl v plánu nic do poradny psát ale od té doby se neobjevuji v diskuzích jsem viděl už 4 témata kde jste nějakého anonyma obvinili že jsem to já třeba i teď nové téma o efebofilů které by teoreticky sedělo na mě tématem ale jelikož tam anonym píše že je promiskuitní k***a ( to jsem si upravil ) tak nevím jak vás to napadlo.
23. 11. 2020 v 17:56Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Smutné, když si člověk musí vymýšlet pseudodůvody, aby tak mohl založit téma a aby byl tak v "centru" pozornosti a vůbec někdo si "s ním" psal.

A jak máš vyjádřit že odcházíš z poradny? Prostě odejdi. Dík.
Souhlasím - 14   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 11. 2020 v 20:31Off-line jmeno-nick  (18/176/61)
Já nemusím zakládat témata abych byl v centru dění když stejně obviňite každého anonyma co napsal jiné téma než 'Holit nebo ne ? Miluje mě ? Sex s heterákem. Kolikrát denně honíte " že jsem to já
23. 11. 2020 v 20:45On-line Richard33  (44/185/80)
Né, proboha, taková škoda..... Dělám si srandu, jdi kam tě srdce táhne a mnoho štěstí :)
23. 11. 2020 v 21:17Off-line i8051  (53/184/97)
Jste se jako s devcaty schodly? Vazne? Ty jsi holka? Tak super, ahooooooooj ... :-)

PS: a dostanu ten program v Pajtnu jako darek k tomu tvymu odchodu? Vazne bych si ho moc pral ... :-)
23. 11. 2020 v 23:51Off-line Montyrey  (103/130/150)
* Hraje Imperial March *
https://www.youtube.com/watch?…
24. 11. 2020 v 00:54Off-line iglw  (48/172/77)
Nereaguj,buď nad věcí,nebo přijď až budeš plnoletý!
24. 11. 2020 v 12:29Off-line jmeno-nick  (18/176/61)
Hele upřímně už ani nevím co jsi chtěl ale když jsi řekl že umíš radit v oblasti technologií je nějaká šance že když ti napíšu otázku tak na ní dostanu odpověď s tím že mě by se odpověď opravdu hodila
24. 11. 2020 v 14:51Off-line i8051  (53/184/97)
Jasne, trpis selektivnim zapominanim ... obzvlaste otazky ostatnich zapomenes behem par sekund ... :-)
24. 11. 2020 v 15:27Off-line jmeno-nick  (18/176/61)
No ty asi taky když jsi neodpověděl a nedokážeš zopakovat ani ty svoje
25. 11. 2020 v 11:21Off-line Fgjk  (21/195/90)
Iglw  (50/172/77) NOVÉ

Nereaguj,buď nad věcí,nebo přijď až budeš plnoletý!

Tohle je jen jedno jeho alter ego...
25. 11. 2020 v 11:47Off-line jmeno-nick  (18/176/61)
Jo jak to víš? Tys mi viděl občánku co když je mi 15?
25. 11. 2020 v 12:05Off-line Fgjk  (21/195/90)
V tom případě bys lhal v tom, že jsi lhal, že ti je 15 ale ve s**tečnosti ti je prej 20-30
Jo je to mindf**k;-)
25. 11. 2020 v 17:52Off-line jmeno-nick  (18/176/61)
A taky jsem říkal 45 65 a já nevím co všechno tak co? Je mi 15
25. 11. 2020 v 18:10Off-line Fgjk  (21/195/90)
Tak to vezmeme takhle....15;17;24;28;35;42;53...to je průměr něco kolem 31...lžeš ve všem;-)
I když tvé znalosti by tomu věku 15 let odpovídaly;-)
25. 11. 2020 v 18:29Off-line jmeno-nick  (18/176/61)
No neurobiologie rozumím líp, psychologii rozumím líp, ekologie ( jako vědní obor ) rozumím líp, sexuologii rozumím líp ale mé znalosti jsou špatné ok a důvod je ......... ?

Jo a zapomněl jsem na filosofii jako když jsem se bavili o budoucnosti fyziky a ty jsi si myslel že se bavíme o fyzice jako takové
25. 11. 2020 v 18:33Off-line i8051  (53/184/97)
Jmeno-nick (15/175/52) NOVÉ
No neurobiologie rozumím líp, psychologii rozumím líp, ekologie ( jako vědní obor ) rozumím líp, sexuologii rozumím líp ale mé znalosti jsou špatné ok a důvod je ......... ?
-------------------
Tolik legrace a srandy uz pri strede? Neni brzo? ... :-)
25. 11. 2020 v 18:39Off-line jmeno-nick  (18/176/61)
Tak napiš ze všech téhle oborů otázky které se nedají vygooglit pokud je ani nedokážeš vymyslet asi tomu rozumím lépe
25. 11. 2020 v 19:04Off-line i8051  (53/184/97)
Otazky, ktere se nedaji vygooglit? Takove existuji? Vzdyt ty jen googlis ... :-)
25. 11. 2020 v 19:38Off-line Fgjk  (21/195/90)
Neurobiologii...že tě Invictus rozemlel na sračky argumenty
Psychologie...nenech se vysmát
Ekologie....jako vážně
Filosofii....to je legrace...to jako by Marx řekl, že rozumí ekonomii
Sexuologie....to tak
A fyzika?....tyvole vždyť si popřel relativitu
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 11. 2020 v 13:18Off-line jmeno-nick  (18/176/61)
I8051 ale existují otázky které jsou hovorové a nenajdeš je na netu třeba z neurobiologie každý kdo o tom něco ví tak ti odpoví co způsobuje tzv. 5F ale na google to nejspíš nenajdeš a pokud vím tak jsi na google pořád nenašel co je francouzsky der na google to sice nenajdeš ale tvoje francouzská sousedka pokud někdy četla jakkoliv starší knihu tak by to měla vědět

Fgjk i ty mi můžeš dát otázky pokud nevěříš a kde jsem řekl že nevěřím relativitě krom toho že já jsem mluvil o teorii strun tak jsem právě mluvil filosoficky o tom jak funguje fyzika že se nejdřív vytvoří teorie a pak až se to snaží zplácat dohromady a to nemůžeš popřít neexistuje jediný logický a objektivní důkaz že něco jako struna existuje je to jen dobře propočítány předpoklad
26. 11. 2020 v 15:10Off-line i8051  (53/184/97)
A furt bude neco mlit, kolovratek ... :-)
26. 11. 2020 v 18:37Off-line Peta80  (43/187/-)
Počkat, počkat, kde jste s naším francouzským PhD rozebírali fyziku? To jsem nějak přehlíd, dejte mi sem někdo link, please. :)
26. 11. 2020 v 19:43Off-line i8051  (53/184/97)
Tvl Petule ne, necti to, prdne ti z toho hlava. Poprel relativitu a deklaroval se chytrejsim, nez Ajnstajn ... to nedas :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 11. 2020 v 20:17Off-line Fgjk  (21/195/90)
Napsal jsi, že teorie relativity popisuje (a funguje) 80%....co to jako je? Co přesně nepopisuje...ještě mu řekni, že jsi její znalec (upozorňuju, že teorie relativity není jenom E=mc²)
26. 11. 2020 v 21:48Off-line Peta80  (43/187/-)
Já to chci vidět, dejte to sem. :)
26. 11. 2020 v 21:56Off-line Fgjk  (21/195/90)
26. 11. 2020 v 21:58Off-line jmeno-nick  (18/176/61)
Fgjk nemusím být znalec ale učí se to na základce na gymplu a něco málo se dá přečíst i na internetu ale pokud vím tak ty sám jsi 17ti letej fakt co chce být architekt ( pokud si myslíš že to že se tak počítá je důvod že je to k fyzice blízko tak já jsem tím pádem diplomovaný fyzik ) a jinak jsi opět neodpověděl na otázku a nechápeš ani to o čem se bavíme mi se nebavíme o fyzice jakožto jednotlivcích teorií a rozebírat jejich pravdivost ale mi ( nebo aspoň já ) se bavíme o fyzice jako vědeckém celku a jak funguje že je fyzika jako biologie před 200 lety takže mi napiš jaký krom zajímavých výpočtu je důkaz pro teorii strun, gravitaci si můžu ověřit zákon setrvačnosti taky když budu hodně bohatý tak i existenci atomů.
Jinak teorii relativity ale hlavně Einsteina mám hodně rád hlavně se mi líbí jak řekl když si v Německu politici najali 100 vědců aby vyvrátili jeho teorii že kdyby nebyla pravdivá stačil by jeden. To si vždycky řeknu když se tady hádám že homosexualita je nemoc a 20 lidi co mi tady říkají že jsem d***l a měl bych zdechnout nenajdou jediný argument proč ne.
26. 11. 2020 v 22:05Off-line Fgjk  (21/195/90)
Ano chci být achitekt....ale snad se nohu o fyziku zajímat ne?
Já netvrdím, že teorie relativity je chybná...jenom jsem psal o teorii strun (jak ale vidět něco, co je menší než foton, že)
Můžu se tě zeptat na spoustu věcí a ty mi neodpovíš...
To, že homosexualita není nemoc jsme ti psali několikrát....to, že ty máš mindrák z toho, že jsi nějak nemocnej, neznamená, že všichni kolem tebe jsou taky nemocný i když jinak...t
Jaki nevím, do tady ve všem lže;-)
Takže se radši nevyjadřuj a neztrapňuj se;-)
26. 11. 2020 v 22:26Off-line i8051  (53/184/97)
Teorie relativity se uci na zakladce? Na jaky? Nekde mozna na Emzacky .. :-)))
27. 11. 2020 v 14:36Off-line jmeno-nick  (18/176/61)
Fgjk tak napiš znovu proč není homosexualita nemoc čekám jenom bych rád předem řekl deprese taky nikoho nezabíjí a neví se od čeho jsou a neplodnost taky tomu člověku neškodí a je to nemoc tak.

Jo a jinak jsem si zase ověřili manipulaci v praxi protože v té diskusi kde jsem se hádali jsem napsal že vím že nemůžeme vidět nic co je měnícího než foton a tx že mě si přesto schopný udělat d***la protože jsem to nenapsal znovu, tak hlavně že se já ztrapnujuli.

Jo a btw pokud vím tak nemůžeme vidět ani foton a není jednoznačný důkaz že existuje to jenom když chceš dělat z někoho d***la tak nepoužívej nic co není 100% ověřeno s fotonem se počíta jenom protože sedí všechny výpočty a přes krabici neviděli vlny.
27. 11. 2020 v 15:14Off-line Fgjk  (21/195/90)
Jo a btw pokud vím tak nemůžeme vidět ani foton a není jednoznačný důkaz že existuje to jenom když chceš dělat z někoho d***la tak nepoužívej nic co není 100% ověřeno s fotonem se počíta jenom protože sedí všechny výpočty a přes krabici neviděli vlny

Ty blbe až sem budeš něco psát, tak si tu wikipedii přečti pořádně, protože to, co si tady vyblil je zahranicema všeho
27. 11. 2020 v 23:11Off-line i8051  (53/184/97)
Jmeno-nick (15/175/52) NOVÉ
Jo a btw pokud vím tak nemůžeme vidět ani foton a není jednoznačný důkaz že existuje to jenom když chceš dělat z někoho d***la tak nepoužívej nic co není 100% ověřeno s fotonem se počíta jenom protože sedí všechny výpočty a přes krabici neviděli vlny.
----------------
tvl co jsi chtel rict? .. :-)
28. 11. 2020 v 00:15Off-line Fgjk  (21/195/90)
To by mě taky zajímalo...foton existuje a je to věc se kterou je každý člověk v kontaktu celý den. Díky němu "vidíme přes normální mikroskop". Pak je tu elekteronový mikroskop (na jakém principu asi funguje...tak se předveď fyziku)...no a struna by měla být ještě menší;-)
Jo a když tvrdíš, že to, co je spočítané není tak průkazné jako to, co je objeveno...vždyť podobně to bylo s relativitou, ne? Publikována byla někdy kolem roku 1916...a kdy byla objevena černá díra? Někdy až v roce '71 a první fotka byla pořízena minulý rok...to jako podle tvých argumentů relativita negungovala nebo co? Nejde o to, co vidíme, ale o to, co je teo***ecky možné (většinou už je to dokázáno propočty, které sahají za hranice vědomí normálního člověka...a ty máš tu drzost to zpochybňovat...ti lidé vedou skutečný výzkum. Ne jak ty ten tvůj pseudovýzkum...). Relativita může být vyvrácena objeven 3 věcí nrbo totálně potvrzena objevem (teďka si nejsem jistý) taky 3 věcí....které to jsou ty génie?;-)
PS: na wikipedii ti nenajdeš...opravdu tomu musíš rozumět;-)
28. 11. 2020 v 16:45Off-line jmeno-nick  (18/176/61)
Fgjk foton nemůžeme vidět protože když do sebe dva narazí tak se logicky nedokáže ten první odrazit zpátky takže ho nemůžeme vidět zároveň tvůj argument je funkčnost přístrojů které by fungovali i kdyby bylo světlo pouze vlna a je částice ( proto jsem pak psal o té krabici protože jsem čekal že fyziky znalí člověk jako ty bude vědět co je to za slavný expetiment ) to jenom o fotonu aby jsme si ujasnili že fakt není potvrzeno že je existuje.

https://youtu.be/GczkFbi4ezM jinak toho je velmi dobrá přednáška na téma jak funguje věda a jak nefunguje dokonce se tam zmiňuje i z fyziky nebo spíš astronomie něco jako ty ale on tam jako světově uznávaný odborník říká že je to špatně a to je tak že byli nějaké výpočty ( je jedno čeho ) v době kdy nevěděli že je Neptun a aby jim ty výpočty fungovali tak do nich dalo to že nějaká ta planeta tam je a díky těm výpočtům to pak omylem objevili na jednu stranu je hezké že díky omylu se objevila planeta na druhou stranu každý člověk při zdravém rozumu musí říct že vymyslet si planetu o které v té době nebyl žádný důkaz aby seděli výpočty není vědecké on tam pro to říká nějaký název a přirovnavá to k tomu že někdo hodí šipkou a až kolem toho nákresly terč a to je krutá realita jak funguje fyzika kdyby nejdřív objevili Pluto a pak na to udělali výpočty byli by to vědecké naopak je to házení šipkou a pak se zrovna trefil do středu terče který si tak obkreslil až po tom co hodil
28. 11. 2020 v 16:53Off-line Fgjk  (21/195/90)
Krabici? A figuruje v tom kočka?
A chybu neuzná....jdi se léčit
Když jseš u těch výpočtů planet...tak by tam běla být ještě jedna planeta, ne? Že by Nibiru?
28. 11. 2020 v 17:19Off-line i8051  (53/184/97)
Se tu hadate jak Bohr s Ajnstajnem o kvantovy mechanice :-) A zabozroute, zadnej slavnej experiment to nebyl, upadl dost naopak v zapomneni, pouze na nej navazalo dalsich X experimentu a jeden, asi ten nejdukaznejsi, ten delali v Bellovejch laboratorich v minulym stoleti :-) Ze je svetlo jak vlneni, tak proud fotonu, za to dostal Ajnstajn prave Nobelovku (tu samou, co ma nas zabozrout za 20 oboru ...) za popis fotoelektrickyho jevu :-)
28. 11. 2020 v 18:08Off-line jmeno-nick  (18/176/61)
Fgjk takhle ty reaguješ na to že zjistíš že víš stejný hovno ve fyzice jako teda já jsem aspoň znal to s tou krabicí ale když pro tebe Schrödingerova kočka souvisí s fotony proč ne.
To druhý vůbec nevím čeho se týkalo ale léčit by jsi se měl ty.
Zase jsi ani nepochopil o čem se bavím, já jsem nezačal debatu o tom kolik planet je ve vesmíru a to z jednoduchého důvodu a to že mě to ani z prdlele nezajímá ( a myslím že by to mělo být jedno i těm co si myslí že hlavní město Slovinska je Bratislava a Slovenska Lubaň ale to je můj osobní názor že by lidé měli vědět co je na naší planetě než o výpočtech co dělal počítač které nám říkají že máme možná další planetu v blízkosti ) ale já jsem se bavil o to jak funguje fyzika a uváděl jsem ten příklad že si nějaký vědci radši vymýšleli planetu pro kterou v té době nebyl žádný důkaz než aby začali s jejich výpočty od znovu jde o to že mi jsme oba na jiné vlně já se bavím o tom že v dnešní době to dělají tak že hodí šipkou a kolem toho namalují terč ( uváděl jsem teorii strun ) ty o tom že jsem d***l měl bych se léčit a nevěřím teorii relativity.

Takže jen abys to pochopil já jako osoba věřím v teorii relativity věřím v teorii strun a stejně tak v fotony gravitony a další částice které nikdy neuvidíme a jsou víc nebo míň prokázány pouze mi vadí jak někdo hájí vědu která v dnešní době pracuje na principu pokus omyl pokud to tak není odpověz na tuhle otázku.
Jaký objektivní důkaz vedl k teorii strun krom toho že jim to hezký sedí ( tím myslím výpočty ne že to zní zajímavě a jednoduše ) ? - pokud je odpověď krom výpočtů který by d***l jako já nezvládl nic a jdi se léčit znamená to že mám pravdu já pokud nějaká věc která nás k ní dovedla jsem skutečně d***l ale jsem schopný to uznat a ne nepotřebujeme vidět strunu aby jsme věděli že existuje s atomem jsem zvládly objektivně počítat i před tím než ho poprvé viděli
28. 11. 2020 v 18:13Off-line Fgjk  (21/195/90)
Léčit se máš kvůli tomu jak reaguješ a vystupuješ zde. Druhým odstavcem opět popíráš svá slova...Schrödingerova kočku souvisí s kodaňskou interpretací kvantivé fyziky. Myslel jsem si, že právě marážíš na tuto interpetaci...
28. 11. 2020 v 22:07Off-line jmeno-nick  (18/176/61)
Fgjk pokud je tvůj názor že by se měl léčit každý kdo má menčinový názor tak nechápu co ti vadí na tom že chci aby se léčili lidí co mají menšinovou orientaci. Sorry na nějaký dnešní hyperkorektní sračky já nedám a kvůli partě buzíků které to z bůhví jakého důvodu uráželo nebudu popírat vědu.
Tak bavili jsem se o tom že nejsou žádné 100% důkazy ani o existenci fotonů a já napsal jsem že pár výpočtu a experiment s krabicí není důkaz tak jsem čekal že tě napadne ten (neříkám jediný a konečný i8051 pouze že každý kdo se zajímal i o historii fyziky což já nejsem by ho měl znát) slavný experiment který měl vyvrátit to že je světlo vlna ( ano vím že je to složitější oni to nevěděli), takže nevím proč by někoho v souvislosti s fotony napadlo něco o kvantové fyzice podle mě se tím směrem moc naše debata neupínala ale ty už si nějakou výmluvu najdeš. Pochopitelně to nebude tím že je to jediný experiment s krabicí který znáš protože je to v každém americkém seriálu.
28. 11. 2020 v 23:34Off-line Fgjk  (21/195/90)
Bože...ty jseš opravdu natvrdlej...babička mi říkala, že si nemám ničit buňky při hádce s blbcema...talže radši zase vypadni a dělej si na tm svým "výzkumu"...ale prosimtě vyser se na oblasti ve kterých nic nevíš, protože to, co tady bliješ je něco neskutečnýho a Einstein rotuje v hrobě takovým způsobem, že produkuje gravitační vlny....děkuju a o tý hyperkoretnosti bych být tebou opravdu držel hudu;-)
Jdi do p***le ty vypatlanče
Pac a pusu Z**d. Fgjk;-)
28. 11. 2020 v 23:43Off-line jmeno-nick  (18/176/61)
Jo jo takhle to řeší nezakomplexovaný, nedeprimovaný člověk co má argument jasný na tohle ani nemusím dělat výzkumy ty už dávno existují ale kdyby jsi si chtěl promluvit jsem tu jen pro tebe ;-)

Jako čekal jsem že vybliješ kde jako dementní výmluvu když zjistíš že o fyzice víš ještě menčí hovno než já a že jsem nikde nepsal že fyzice rozumím ale že se zmůžeš jenom na urážky
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload