Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jocksy a fotbal

22. 12. 2021 v 11:35Off-line Anonym
Ahoj kluci. Mám dotaz hrajete fodbal? Pokud ano nosí spoluhráči Jocsky? U nás máme jednoho. Je ale heterák.
22. 12. 2021 v 12:16Off-line tatrman  (27/-/-)
Tak taková šatna plná kluků v jocksech může bejt sexy...:)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 12. 2021 v 13:40Off-line voita  (24/-/-)
Co je fodbal? Nějakej trend, na kterej jsem starej nebo opět někdo nezvládá jazyk? Svůj mateřský jazyk?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 12. 2021 v 13:57Off-line Kuliferda  (53/173/74)
,,Fodbal"? Děláš si p***l?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 12. 2021 v 17:23Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Hm, co si pamatuju já, tak lidi okolo měli buď normální spoďáry, nebo ty elastický termo/funkční, nebo prostě byli pod těma šortkama naostro.
A v kolektivech, kde jsem se pohyboval já, tak ukázat se někdo v kabině v jocksech, tak se zbytek mančaftu zlomí smíchy v pase. Je teda fakt, že většinou to byly ty náctiletý kategorie, ale hrál jsem i s dospělýma chlapama a tohle jsem fakt u nikoho neviděl.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
22. 12. 2021 v 17:43Off-line BussterX  (103/130/150)
Fodbal je podobně jako fotbal počeštěný výraz, fotbal se správně píše football, no a fodbal se zas píše foodball.... v prvním případě se hraje s míčem, ve fodbalu kopeme do jídla, principem hry je dokopat pečenou kachnu do branky protihráče aniž by ji soupeř sežral 8) já myslím, že nemusíme bazírovat na tom, aby se to psalo foodball, fodbal myslím vyhovuje, když nám to u fotbalu nevadí... když sou ty vánoce... 8)
22. 12. 2021 v 17:58Off-line tatrman  (27/-/-)
Tomene
no zlomí se smíchy v pase, ale jenom proto, že to neznají a jsou hloupí. Tak jako dřív se smáli klukům, co si holí pérko, dneska je oholenej každej i starej fotr a nikdo se nesměje.:) Podle videí z 90desátek bylo všecko chlupatý až na záda...:)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
22. 12. 2021 v 19:58Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Tatrmane, minimálně z praktickýho hlediska nevidím jedinej důvod nosit pod fotbalovýma trenkama p**ovinu jako jocksy. To už můžu hrát rovnou naostro. A vlastně ani nevidím důvod proč to vůbec nosit, nechápu co na tom kdo vidí, mít spoďárama nezakrytou p***l.

Tresko, bodejť by ses nebránil českýmu pivu, protože to, co vydávají na Slovensku za pivo, je na žalobu za klamání spotřebitele.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
22. 12. 2021 v 20:13Off-line tatrman  (27/-/-)
Tomen: A vlastně ani nevidím důvod proč to vůbec nosit, nechápu co na tom kdo vidí, mít spoďárama nezakrytou p***l.

Tady tě poučí odborníci na co jsou jocksy a kdo je nosí:

Možná vás to překvapí, ale jocksy byly speciálně vyrobeny pro sportovce. Když si je detailně prohlédnete, působí jako suspenzor a to má samozřejmě svůj důvod. Jsou praktické, užitečně chrání intimní partie a pokožka může dýchat. Postupem času jocksy přešly spíše do módního světa, ale v základu jsou přeci jen perfektní volbou pro každého sportovce. Přinášíme vám zajímavé informace, výhody, nevýhody, ale také tipy. Připraveni?

Pro sportovní aktivity jsou pravděpodobně nejlepší volbou, jelikož kopírují anatomii těla, zabezpečují intimní partie, ale zároveň umožňují pokožce dýchat.
Buďme k sobě upřímní. Jocksy jsou ideální spodní prádlo do letních měsíců. Dopřejí vám totiž volnost a hlavně pocit svěžesti.
Můžete je nosit pod upnuté kalhoty.
https://www.trenyrkarna.cz/…-jocksy-n357

zkrátka v létě a při fyzické aktivitě se ti v jocksech nezapaří p***l.:):)
22. 12. 2021 v 21:42Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Tatrmane, já jsem fotbal hrál a hraju. Jako suspenzor? P**ovina. Odkdy jocksy chrání před nastřelením balónu do rozkroku? U fotbalu ti jsou jocksy jako ochrana koulí úplně na hovno. Před čím by to tak asi chránilo, vole? Když ti někdo nakouří balón z metru do koulí, tak ti ta buzerantská píćovina fakt nepomůže.
Hrál jsi někdy fotbal jinde než jako malý děcko na plácku za barákem?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 12. 2021 v 21:45Off-line tatrman  (27/-/-)
Hele to napiš autorům do trenýrkárny, já psal jenom o tom, že se ti v nich nezapaří p***l...:)
22. 12. 2021 v 21:59Off-line panskrt  (48/178/81)
Když je do nich pěkná p***lka, proč ne, ale fodbal ani fotbal kvůli tomu hrát nezačnu:)
22. 12. 2021 v 22:46Off-line i8051  (53/184/97)
Tatrman (25/-/-)
zkrátka v létě a při fyzické aktivitě se ti v jocksech nezapaří p***l.:):)
---------------
To se tobe stat nemuze, protoze ji mas permanentne vystrcenou v kabince v Paladku a tam bejva dobra vzduchotechnika ... :-)
23. 12. 2021 v 20:09Off-line Mikkky  (35/185/95)
Já v nich v létě cvičím ve fitku :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload