Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Seriál Dr. Kildare

30. 01. 2023 v 02:07Off-line Pugh  (21/188/85)
Ahoj, nevíte někdo, kde bych mohl sehnat tento seriál? Je už starší a primárně bych ho chtěl vidět, protože Richard Chamberlain v roli Dr. Kildara byl opravdu moc krásnej. A seriál má i relativně vysoké hodnocení. Ačkoliv nijak neoplývám láskou k lékařským seriálům, tento bych chtěl vidět. Online jsem to nenašel, na stahovacích portálech taky ne, streamovací služby nevlastním, tak nevím, ale vzhledem ke stáří seriálu o tom pochybuji. Neměl by někdo nějaký tip? Díky.
30. 01. 2023 v 02:40Off-line iglw  (48/172/77)
Hledej na Google a všude na internetu,určitě najdeš!!
30. 01. 2023 v 10:39Off-line Pugh  (21/188/85)
Iglw – A tys to jako našel? A teď, s tím Googlem, mi dáváš najevo, že jsem línej id*ot, kterej ani neotevře Google, aby si to našel sám?

Google a celý internet jsem samozřejmě otevřel, jak už ostatně píši v samotném dotaze. Sám jsem schopný nic najít nebyl, a teprve tehdy jsem se obrátil na vás.

Našel jsem pouze tento odkaz, ale tam je to jen anglicky bez titulků. Kdyby byly aspoň anglické titulky, tak v pohodě. Ale takhle samotný je to pro mě docela problematické. Navíc se musím proklikávat přes několik reklam:

https://m4uhd.tv/…-265704.html

Dále jsem našel stránku, kde je to pouze v audioverzi. Na Amazonu jde zakoupit jen první série, a to za 40 dolarů, což mi teda přijde docela přepal. Pak jsem samozřejmě prolézal Google dál a všude se mi dostalo pouze odpovědí typu: „NO STREAMING OPTIONS AVAILABLE“, „Currently not available to stream“ nebo „This title is not currently available on any service we currently cover.“

Snažil jsem se samozřejmě hledat i na stahovacích portálech. Na Uloz.tu je jedinej díl seriálu. Na Fastshare.cz není vůbec nic. Na Webshare.cz je pouze úvodní znělka seriálu.

Na Netflixu to prý také nemají.
30. 01. 2023 v 11:30Off-line Pugh  (21/188/85)
R77 - díky. První odkaz je na Amazon a ano je to sice 190 dílů, ale utratit za ně 8000 kč fakt nehodlám, navíc to stejně nejde doručit do České republiky, takže je to úplně k ničemu. A ten druhý odkaz na E-Bay je ještě horší než ten, který jsem našel já na Amazonu - tam byla první série za 40 dolarů, tady dokonce za 50. Nicméně díky za snahu.
30. 01. 2023 v 13:51Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
A po torrentech jsi se díval?

(Pokud nevíš co to je, pak protože nejen stahuješ, ale zároveň sdílíš tak se dost doporučuje jít přes VPN ať tvůj ISP neví co děláš.)
30. 01. 2023 v 14:06Off-line Pugh  (21/188/85)
Artenkotorer - díky za tip, mrknu na to.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload