Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Testování na pohlavní nemoci Brno

08. 01. 2024 v 16:34Off-line Anonym
Zdravím mám dotaz na Brňáky, kteří se chodí testovat do FN Bohunice na anonymní tetování. Testy jsou na HIV, žloutenku a syfilis? Ptám se takto, protože na webu píši o těchto 3 nemocí, ale když mi přišla SMS o negativnim vysledku, tak je udáno všech testů negativní a odkaz na web. A tam když se proklikam, tak je napsáno HIV a žloutenka. Zajímá mě, jestli tedy testy dělají i na syfilis. Děkuji za odpověď, pokud někdo ví.
08. 01. 2024 v 19:58Off-line I8051  (53/184/97)
A proc nezaovals tam? Dostanes 300% relevantni informace a ne jen domenky odtud. Paneboze kdy ta decka konecne dospejou ... :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 01. 2024 v 20:21Off-line Pugh  (21/188/85)
A není to jedno? Nemůžeš k tomu přistupovat tak, že když máš HIV, žloutenku (případně syfilis) negativní, tak si zdravej. Pokud chceš mít fakt jistotu, zajdi si na venerologii. Tam si můžeš nechat udělat testy opravdu na všechno, tzn. HIV I, HIV II, Hepatitis B (pokud ses narodil po roce 2001, tak seš na Béčko povinně očkovanej), Hepatitis C, syfilis, chlamydie, kapavku. Navíc na některých "pobočkách" venerologie rovnou po výsledcích předepisují i Prep. Myslím, že tuhle variantu bys měl lepší.

Možná Tě tady někdo pode mnou uklidní, že slovíčko "všech" se vztahuje i na syfilis. To je fajn, ale co když tady budeš běhat s kapavkou nebo chlamydiemi?
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload