Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Minoxidil vypadávání vlasů

10. 03. 2024 v 23:06Off-line Anonym
Ahoj padaj mi vlasy jakože hodně a nemám uplne plešatý ale jde mi dost vidět kůže... bohužel nic se s tím nedá dělat na pic...u geny xd, ale četl jsem dost o Minoxidilu používá někdo? Nějaký zkušenosti? Vedlejší účinky?
10. 03. 2024 v 23:29Off-line Denis36  (60/-/-)
Nejdříve se poraď s lékařem, protože má plno vedlejších účinků.
Pestrá strava, ovoce, zelenina, mohou zastavit či pozastavit vypadávání vlasů.
Vypadávání může způsobit nadměrné užívání léků.
10. 03. 2024 v 23:39Off-line Anonym
Ja byl u lékaře bral mi krev nic mi nechybí .. prostě geny no , a sere mě to ale chci zkusit ten minoxidil
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 03. 2024 v 23:50Off-line R77  (47/-/-)
Jaká je historie “plešatosti” v rodině?
11. 03. 2024 v 00:04Off-line Weave  (36/177/94)
Hele geny geny to je stará mantra, ale vypadávání vlasů má u většiny důvod v hormonech, přesněji ve vysokém kortizolu, který rozjebává v těle na co přijde.. A to se u nás vůbec nezjišťuje, jakou hladinu kortizolu kdo má...
No a pak můžou být na vině i nedostatky vitamínů a minerálů, chce to trochu research, ale prvně si nech změřit u doktora kortizol a pak pokračuj dále podle toho co se zjistí.
11. 03. 2024 v 07:46Off-line Kofolka  (30/-/-)
Tam bude zalezet jak dlouho mas problem s vlasy, vek atd.... koukni se treba na prp plazmu nebo naky oleje

jestli chces vic info tak klidne dej vedet
11. 03. 2024 v 13:56Off-line Anonym
No je mi 21 a začali mi dost padat od 19 ale ještě to šlo ale tedka mi jde dost vidět kůže, byl jsem u kožní kde mi vzala krej nic mi prej nechybí, a prej ze s tím nic neudělám v rodině to máme, tak si říkám že buď zkusím minoxidil a nebo jsem našel ještě vlasovou mezoterapii prej taky pomáhá
11. 03. 2024 v 14:06Off-line Weave  (36/177/94)
No jak říkám, zkus si změřit hladinu kortizolu a podle toho uvidíš co dále, jestli se zaměřit na jeho snižování nebo se podivat po jiném řešení - doplnky s vitamina minerly a možná i změna stravy.
11. 03. 2024 v 16:54Off-line Kofolka  (30/-/-)
Jestli muzes tak tak si nasetri na transplataci valsu pokud ne tak se soustredi na to jak to aspon spomalit
11. 03. 2024 v 17:56Off-line P_edro  (22/190/86)
Na androgenní alopecii lze taky použít finasterid off- label
11. 03. 2024 v 19:21Off-line R77  (47/-/-)
Já to měl podobné jako ty Anonyma… pokud to máš v rodině po generacích tak je opravdu zbytečné vyhazovat na přípravky jež pomáhají “regenerovat - růst”. S rukou na srdce jsou to vyhozené peníze geny jsou geny, a jedině velmi drahá transplantace nebo se s tím smířit.

K té transplantaci, můj ex ji má výsledek je super, ale prodělal to dvakrát. Je to nesmírně drahé pokud je to děláno profesionály a né někde v Turecku.
11. 03. 2024 v 19:24Off-line Benesacek  (21/-/-)
Reknu ti to takhle, pokud je to v genech, a nemas jen obdobi stresu, nebo malo vitaminu apod. tak si v ***i a nezbyva ti nic jineho nez se s tim smi***, sam jsem taky byl v depresich, vyhodil za to desitky tisic a pak mi jedna kolegyne rekla .. myslis, ze kdyby to fungovalo, ze Bruce Willis by mel plesku? .. ono na tom neco bude .. bohuzel .. hele kdyz k tomu budes mi fajn postavu, tak je to i fajn :) casem si zvyknes, chapu ze prechod s mladi do muzneho stavu je v tomto smeru drsny, ale nic s tim neudelas, opravdu ne, takze do sebe neladuj zadne chemie apod. az bude proces dokoncen, tak si muzes vyset*** duvod a pak si v turecku nechat vlasy "nastrelit" uz to neni tak drahe, na druhou stranu neni to ani moc pekne, co jsem videl pokud chces set***.
11. 03. 2024 v 20:06Off-line Francjosef  (67/169/72)
Měl jsem krásné vlnité vlasy - lokny a v 18 se začali dělat kouty po vojně to již byl obchvat a po třicítce náměstíčko až náměstí.
Zkoušel jsem vše, ale geny neočuraš nakonec jsem hlavu oholil a to bylo v době kdy se vlasatý neholili a dnes když je holá hlava běžná to neřeším
Her to tak, že ušetříš za šampon gelu hřebeny a holiče
11. 03. 2024 v 20:23Off-line FILIPEEX  (43/187/75)
U doktora nic nehledej, ti nikomu nepomůžou, pořád jen kecy to je normální-s tím se nedá nic dělat apod... ničemu nerozuměj a ani nechtějí. Všechno má příčinu, ale tu oni řešit nechtějí. Doporučuju alternativní medicínu - např čínskou, akupunktura apod, energie ledvin, horkost v těle, apod. něco tam je rozeštelovaný : ) Ale fakt je že najít fakt odborníka je těžký, ale u západní medicíny je to to samý
11. 03. 2024 v 20:32On-line Tidudidu  (20/165/48)
Slyšel jsem že minoxidil se používá spíše na vousy, ale nevím, nemám zkušenosti. Ale co se vlasů týče, rozhodně vlasové hnojivo je fajn (tablety jako doplněk stravy seženeš v každé lékárně). Je důležité to podchytit ze začátku. Jednoduše řečeno, čím míň ti toho vypadá teď, tím víc ti toho zbyde na potom a bude mít co růst ;) xdd
11. 03. 2024 v 21:25On-line WileECoyote  (35/178/-)
Mám podobný problém. Kouty a vrásky pokračují ve speciální operaci a bílé fousy už mají první výsadek. Proto se začínám učit klingonskou logiku i jazyk.
11. 03. 2024 v 23:21Off-line ThomasTodd  (37/186/84)
Může ti pomoct pokud jsi na začátku, hodně chlapů ho používá. Jen je lepší konzultace s doktorem, ideálně na kožní. Může zvyšovat krevní tlak a vzácně jsou na něj alergie. Lepší to mít pod kontrolou odborníka. Čím dříve začneš, tím je větší šance, že to pomůže, Ovšem není to něco, co by jsi pak mohl vysadit, rychle se to pak vrací do stavu předtím.
13. 03. 2024 v 00:14Off-line Plemenik  (48/183/98)
Co to je ten Regaine, jaký s tím máte zkušenosti? Není to špatný, nejsou to vyhozené peníze?. Co tu č***ku kazíš renomé osvědčenému léku?!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload