Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Největší miláček Hlasu: Vít Soural a jeho dva klipy

Sedmnáctiletý Vít Soural neoplývá výjimečným pěveckým nadáním a ani není horkým favoritem na vítěze pěvecké soutěže Hlas ČeskoSlovenska 2014. Přesto se z něj stává miláček soutěže, kde se úspěšně dostal do týmu Majka Spirita. Vítek získal přízeň u mladých slečen i gayů. Možná za to může jeho nevinnost, která mu září z očí, možná talent a originalita, která se projevuje v textech jeho písní.

Vít Soural – Chemické Prvky

Vít Soural – Kentucky  

Do Hlasu vyrazil s vlastní verzí singlu Get Lucky od skupiny Daft Punk. Nazval ji „Kentucky“ a zpívá v ní o tom, jak miluje KFC. Natočil k tomu i vlastní videoklip.

Originál Daft Punk – Get Lucky:

Titulní foto: youtube.com

Onload

13 názorů ke článku

28. 03. 2014 v 19:15Off-line Klucinek  (36/176/75)
Díky bohu za Smokie...
28. 03. 2014 v 19:31Off-line THX1188  (42/183/90)
Vít Soural – Chemické Prvky...pokud jde o jeho autorskou tvorbu, tak je to skutečně textově super :D...hudebně no coment :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
28. 03. 2014 v 20:04On-line SyTOM  (25/-/-)
je pěkný :3
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
28. 03. 2014 v 21:10Off-line Fogacer  (57/172/61)
Chemické prvky se mi také líbí jak hudebně tak textově a jednoduše ale vtipně i zpracované video, ale jinak prostě další hezký kluk mezi jinýma. Záleží zda se bude zdokonalovat apod. Někteří to dotáhnou dále jiní jsou jak hvězdičky.
28. 03. 2014 v 22:37On-line Titan24  (101/169/55)
Je to velice talentovaný kluk. Má dobré texty a hudebně je to taky moc povedené :)
Přidal bych ještě: Not Over You cover
https://www.youtube.com/watch?…

Nebo jeho trefný song o Nově:
https://www.youtube.com/watch?…
28. 03. 2014 v 23:15Off-line Hagal  (34/180/90)
Proboha to už je u nás další hudební reality show? ... aneb rozšiřme své řady žalostných českých a slovenských muzikantů, po kterých za dva roky neštěkne ani pes.
První díly sice bývají zábavné na shlédnutí ale s kvalitou těchto soutěží to jde velmi rychle dolů. Cenu to má tak možná v UK, USA a Austrálii.
29. 03. 2014 v 00:43Off-line Nutcracker  (33/170/-)
Neskutocne nerdy clovek. Ale inac v pohode :D
29. 03. 2014 v 07:49Off-line Petrubik  (29/188/58)
Vubec ho neznám protože na TV Hovna nečumim
29. 03. 2014 v 15:59Off-line Gayyy  (28/171/63)
To je tuňťa :-)
29. 03. 2014 v 18:13Off-line Swarovski  (27/173/58)
Proboha další .... nechci říct co
29. 03. 2014 v 18:48Off-line Martyss  (28/178/56)
Strašně mi připomíná Troye Sivana...
29. 03. 2014 v 22:36Off-line NaKluky.cz  
Martyss: Také v něm vidíme podobu se Sivanem, zvláště ve videu Kentucky s krátkými vlasy :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 03. 2014 v 21:36Off-line Martyss  (28/178/56)
Přesně....! kéž by byl taky na kluky:)
Přihlas se a okomentuj článek. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
OnloadOnload
Webové stránky NaKluky.cz pro Vás tvoříme s láskou © 2011–2026 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload