Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Film Mama: Když se z dětí stanou zvířata

Mama je hororový film s menším náznakem sci-fi. Autoři dokázali nemožné, z dvou roztomilých holčiček udělat doslova tvory z jiného světa.  Představa zdivočených dětí je horor pro rodiče a tímto filmem se stávají noční můrou i pro všechny ostatní.

Lucas, který je už pět let posedlý hledáním svých dvou malých neteří Lilly a Victorie, pomalu ztrácí naději, dokonalý vztah s přítelkyní Annabel a také finance. Děvčátka s jejich otcem se ztratila po vraždě jejich matky. Pátrání se pomalu stává marné, když najednou Lucasovi zazvoní telefon a jeho dva najatí pátrači mu oznámí radostnou zprávu.

Lilly a Victorii nalezli v jedné zchátralé chatě v hlubokém temném lese. Nikdo nedokázal pochopit, jak děvčátka přežila. Sice zubožená, zaostalá a nemluvná, ale naživu. Dívky se podařilo docela rychle začlenit do dnešní společnosti a tak Lucas s Annabel se pokusí Lilly a Victorii nahradit rodinu. Časem se však začnou dít zvláštní události v jejich novém domě a netuší, koho si s dívkami ještě přivedli.

Stvoření, které pomáhalo dívkám pět let přežívat, nedělá vůbec dobře Annabel, která bojuje o svoje místo v životě dvou dívek. Kdo boj vyhraje? Rozumná Annabel nebo stvoření bojující děsivou mocí?

Tento horor patří k těm novějším. Do kin se dostal roku 2013 a nasbíral dost kladných hodnocení. Podle některých mínění by ve filmu mohlo být méně sci-fi a více reality. Musíte se na film dívat pečlivě, aby vám nic neuniklo, ale po zhlédnutí určitě nebudete litovat.

Titulní foto: youtube.com

Autor článku miluje dobré filmy, svůj čas rád tráví v reálném světě, ale nepohrdne ani tím virtuálním.
Onload

6 názorů ke článku

11. 04. 2014 v 19:49Off-line svobma  (29/-/-)
Hodně dobrý film :)
11. 04. 2014 v 20:08Off-line Hagal  (29/180/90)
Faunův Labyrint byl perfektní, tomuhle zkusím dát taky šanci (i když pochybuju že tam bude něco sci-fi jak je uvedeno v článku :D).

Jinak Gumboy19: O Prometheovi si myslím, že byl dost nedoceněný, ten má totiž v sobě schované zajímavé reference a lidi od něj čekali spíše odpovědi než filozofii a další otázky.
11. 04. 2014 v 23:44Off-line Samik  (26/180/77)
nebýt poslední, asi půl hodinové, otřesné scény na konci, tak by to byl i docela dobrý horor ..
12. 04. 2014 v 11:46Off-line Frankie19  (24/185/69)
Je to prostě jen "dobrý"... ten konec byl fakt k smíchu :D
11. 04. 2015 v 12:01Off-line Pippin  (100/-/-)
No nezasloužím si vaše hejty, ale tento film je totální sračka. Některé lekavé scény byly opravdu dobré, ale jinak je to prostě blbost s minimum děje a ten konec? To si radši pustím konec Odstínů šedi, to dává větší smysl. Opravdu mě ten film zklamal. Asi jsem rozmazlený filmy jako jsou Ti druzí nebo Klíč, kde je děj a šokující konec.
11. 04. 2021 v 20:50Off-line Lolitak69  (19/169/59)
Nebyl to zrovna jeden z těch nejlepších filmů, které jsem viděl. Efekty byly dobré, ale děj byl nudný. Škoda peněz na nekvalitní film.
Přihlas se a okomentuj článek. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
OnloadOnload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload