Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Oficiální song Gay Games VIII Cologne 2010 od Taylor Dayne

Taylor Dayne nazpívala píseň pro osmé gay hry v Kolíně nad Rýnem. Americká zpěvačka představila song „Facing a Miracle“ na slavnostním zahájení, které se konalo na německém fotbalovém stadionu RheinEnergieStadion.

Taylor Dayne

Taylor proslula v 80. letech mezinárodním hitem „Tell It To My Heart“. V roce 2008, deset let po její poslední desce, vydala své nové album „Satisfied“. Taylor je úspěšná také jako skladatelka. Napsala hit „Whatever you want” pro Tinu Turner. V USA patří dodnes k velmi oblíbeným interpretkám a je také známá pro svou charitativní činnost.

Hymna Gay Games pochází od hudebního skladatelského týmu ze Švédska a Nizozemska. Píseň napsali Peter Hägeras, Bruce R.F. Smith, Dan Sundquist a Ralph van Manen. Je to taneční píseň, která má předpoklady stát se hitem a vyzývá všechny, aby si splnili své vlastní sny.

Peter Hägeras řekl: „Být otevřeným gayem znamená pro mě hodně. Získat tak možnost psát a produkovat píseň pro Gay Games je zdaleka ta největší událost tohoto roku. Ještě zajímavější je pro mě pracovat s Taylor Dayne. Ještě jsem docela mladý, takže je to pro mě fantastický pocit pracovat s idolem mého mládí, a to zejména, když stále ještě přináší top výkony a umisťuje se do top žebříčku The Billboard. Pro mě pak slovo „Pride“ dostane zcela nový a důležitější význam“.

Foto: taylordayne.com

Onload

2 názory ke článku

01. 03. 2014 v 03:45Off-line fogacer  (52/172/66)
Tak nevím kolik z Vás, ale já si vzpomínám na Gay Games (sorry rok už nepamatuji) kdy čeští gay sportovci snad dokonce přivezli více medailí než naší olympionici. Zmínili se o tom snad jen jedny noviny a jedna televize. Přesto to byl opravdu úspěch. bylo to v době SOHO (Sdružení občanů Homosexuálně orientovaných) a mám dojem, že to bylo těsně před nebo po roce 2000. jak si to pamatuji. Byli jsme členy SOHO a nejen pro nás to bylo významné. Bylo zastoupeno celkem dost sportů (mimo snad hokej a nevím co). Každopádně přes velké finanční těžkosti tam ČR vyslal své sportovce a ti opravdu dost zabodovali. Jo je to ne/dávno, ale ten úspěch a nadšení byli součástí gay hrdostí, nikoli vidinou pomíjivé slávy a nějakého výdělku. nejsem si jist, ale od té doby již snad nikdy jsme na hrách nebyli a je to škoda.
09. 08. 2020 v 14:59Off-line mikaela  (46/176/60)
Když někam nejedu za slávou ale jdu do toho ,abych otestoval nejen sebe ale věděl jak sou na tom i my soupeři hold každá země ma své treningové programy takže je se stále co učit a co zdokonalit hold kdo má sportovního ducha vý očem je řeč
Přihlas se a okomentuj článek. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
OnloadOnload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload