Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Fanděte české gay výpravě na LGBT EuroGames 2011

Už dnes začaly EuroGames 2011, které potrvají do 24. července. Jedná se o již o 13. ročník evropských LGTB (lesbian, gay, bisexual, and transgender) sportovních her. Hostitelem letošních her je město Rotterdam v Holandsku.

EuroGames nejsou jen o sportu, ale také o vzájemném porozumění, respektu, scelení a zviditelnění gay komunity. Akce podporuje boje LGBT za práva na svobodu, respektování všech sexuálních preferencí a úctu k různým náboženstvím. Proto heslo nynějších her zní: „Show Your COLOUR!

Rotterdam se po dobu her rozzáří v duhových barvách. Hry budou hostit i několik gay popových ikon. Slavnostní zahájení bude mít na starosti zpěvačka Rafaëla. V úvodním programu také zazpívá belgická zpěvačka Kate Ryan.

Hry budou končit závěrečnou párty, na které vystoupí řada umělců. Z USA přiletí legendární Sister Sledge, které EuroGames uzavřou ve velkém stylu.

Součástí her bude také Colour Festival. Nabídne různé kulturní akce jako například White Party v Gay Palace.

Za Českou republiku na EuroGames budou bojovat 2 volejbalové týmy, početná výprava squashistů, tenisti, běžci, závodní tanečnící, plavci a také badmintonový tým.

Snad nám i letos česká výprava přiveze nějaké medaile. Každopádně za nakluky.cz  přejeme hodně sil a úspěchů při zdolávání překážek.

TIP: Úspěchy české výpravy na Gay olympiádě 2010

Foto: eurogames2011.eu

Onload

1 názor ke článku

20. 07. 2011 v 22:48Off-line Apaka  (44/197/86)
Přeji hodně štěstí našim sportovcům
Přihlas se a okomentuj článek. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
OnloadOnload
Copyright 2011–2022 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload