Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Patrik: Také jste prožili letní lásku? Já ji prožil s Ahmedem v Egyptě

Také jste prožili letní lásku? Vydržela vám? Prožili jste ji někde v zahraničí? Já ano a to jsem ještě nevěděl, co mě čeká.

Před pěti lety jsem se sestrou a přáteli vyrazil na dovolenou do Egypta. Našel jsem si po maturitě práci a konečně jsem chtěl za své vydělená peníze někam vypadnout do tepla. Byli jsme spokojeni s výběrem hotelu. I počasí nám přálo. Od prvního okamžiku se mi líbil jeden barman, který nás obsluhoval. Byl krásný, nádherné černé oči, tmavá pleť a krásný úsměv. Bylo mi jasné, že takhle se tváří na všechny, ale od prvního pohledu jsem měl zvláštní pocit. Když se to opakovalo a já byl posilněn drinky, dal jsem se s ním do řeči. Nemusel vědět, že jsem gay. Bylo to jen pár přátelských vět. Navíc v takové zemi je homosexualita přísně trestaná. Po našich dvaceti větách, které jsme spolu prohodili, mi nenápadně řekl, abych došel ve dvě ráno na pláž.

Neřekl jsem nikomu nic, nechtěl jsem mít nějaké problémy. A proč bych dělal problémy i jemu? Přišel jsem a on už tam na mě čekal. Zatáhnul mě do tmavé uličky a hned mě začal líbat. Strávili jsme spolu celou noc a já se ráno vrátil, jakoby se nikdy nic nestalo. Večer mě opět pozoroval a já využil toho, že sestra, se kterou jsem byl ubytovaný, šla s přáteli na diskotéku. Navíc podle jejích slov jsem ji neměl čekat dříve než ráno. Dali jsme si schůzku u mě na pokoji a společně se pomilovali. Bylo to krásné a vášnivé. Nechtěl, aby někdo něco věděl. Podle jeho slov by byl moc potrestaný a já věděl, že odjedu a už se třeba nikdy neuvidíme. Byli jsme spolu každý večer a i ten poslední jsme společně promilovali.

Když jsem odjížděl, byl jsem smutný, ale věděl jsem, že jsem zamilovaný. Musel jsem s pravdou ven a řekl jsem to sestře. Smála se přes celé letadlo a nijak to nekomentovala. Sama se tak několikrát zamilovala a strávila nějaký čas v zahraničí. Když jsme se vrátili, hned mne kontaktoval na čísle, které jsem mu dal. Společně jsme si psali a volali na Skypu. Chtěl přijet za mnou, abychom zde mohli normálně žít. Slíbil jsem mu, že se o to postarám.

Teprve pak začal boj, nebylo lehké dostat jej k nám do země. Myslel jsem si, že to půjde hned, ale když se během půl roku nic nedělo, začínal jsem být pesimistický. Moje sestra, rozhodnutá mi pomoci, mi řekla, že by bylo nejlepší, kdyby odjela zpět do Egypta, vzala si jej a odvezla sem. Žertovala, ale já to vzal vážně. Po dlouhém přemlouvání souhlasila s tím, že tam odletíme na týden a ona se během toho s ním vezme a pak jej dostane k nám. Začalo další vyřizování a papírování. Po třech měsících bylo hotovo a my mohli letět zpět do Egypta.

Svatba proběhla a vše bylo v pořádku. Za celý týden jsme společně strávili asi jen dvě hodiny a to bylo vše. Byli jsme u jeho rodiny, nebylo kam jinam jít. Už jsem se těšil, jak odjedeme spolu, ale museli jsme prvně v ČR vyřídit vízum k pobytu. Všechno musela vyběhat sestra, ale já jsem jí dost pomáhal. Nebylo to jednoduché a trvalo to další rok, než jsme se konečně mohli obejmout na letišti. Ale konečně jsme byli spolu. Bydleli jsme kvůli kontrolám ve společném bytě se sestrou, ale po čase jsme si našli vlastní bydlení.

Ahmed se naučil česky a našel si práci. Stále jsme spolu a ještě spokojenější než na začátku. Do Egypta lítá Ahmed sám. Letos tam ale již nebyl a ani se nechystá, jelikož si má sestra našla přítele a čeká s ním dítě. Věříme, že se nikdo nic nedozví a my budeme stále spolu. Byla to láska na první pohled a snad i na věky. Patrik

Titulní foto: Ilustrační foto © Depositphotos.com/korobkova

Autor článku žije realitou, miluje skutečné příběhy a jeho velkým snem je napsání vlastní knihy.
Onload

10 názorů ke článku

15. 10. 2015 v 11:58Off-line colombo  (96/192/90)
... a pokud nezemřeli, žijí spolu dodnes. :)
15. 10. 2015 v 13:14Off-line jimmy90  (26/176/85)
Bože láska jako z románu :D
15. 10. 2015 v 17:27Off-line EdgarDavid  (29/-/-)
Taky dobrý.
18. 10. 2015 v 09:37On-line poklad  (26/176/68)
A teď zpátky do reality...
12. 02. 2016 v 09:37Off-line Sendyn  (56/-/-)
No jeto nadhera takovejm fandim .
20. 07. 2016 v 19:03Off-line maxo-ccr5  (38/190/90)
Rozpravka,chcel by som to zazit.
24. 02. 2017 v 16:26Off-line PavelKalvoda  (40/186/76)
až mi slza ukápla ;) autorovi nestačil malej bledej českej šulínek, tak si dovezl ze zahraničí velkýho černýho š***na :)
18. 03. 2017 v 13:50Off-line astro1990  (27/183/80)
se nedivím ani, tady to stojí mít bíleho třeba za pohadku, s tou sortou pisálku... :-)
18. 03. 2017 v 13:52Off-line astro1990  (27/183/80)
Normální happy setkání, a palec nahoru. Vemte si z toho příklad trochu
17. 07. 2017 v 14:49Off-line pazur01  (19/187/65)
prekrásny príbeh, musia byť spolu šťastný
Přihlaš se a okomentuj článek. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
OnloadOnload
Copyright 2011–2017 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload