Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Brněnský ples Queer Ball 2016 bude ještě víc barevnější!

Na poslední únorový pátek roku 2016 připravil STUD Brno již čtvrtý ročník plesu pro LGBT komunitu Queer Ball. Akce, která se už stala v Brně tradicí a oživuje místní společenskou a kulturní queer scénu, umožňuje všem návštěvníkům užít si plesový večer se svým partnerem či partnerkou bez ostychu a předsudků.

Pořadatelé vybrali pro čtvrtý brněnský Queer Ball podtitul „Four Elements“. Po třech letech plných kontrastů nás tentokrát čeká večer plný přírodních živlů.

„Věříme, že nové téma návštěvníkům poskytne ještě větší prostor pro kreativitu, než předchozí ročníky. Moc se těšíme, jak se s novou stylizací plesu vypořádají,“ říká Marek Christ z organizačního týmu.

Čtvrtý ples pro všechny lesby, gaye, bisexuály, transsexuály, jejich přátele a všechny, kdo jsou queer, přivítá v pátek 26. února 2016 od 19:00 Kulturní centrum Babylon, Kounicova 20. Návštěvníkům bude k dispozici největší taneční parket v Brně a jeho přilehlé prostory, které umožní všem návštěvníkům užít si večer, ať už ho stráví na tanečním parketu nebo ve společnosti přátel u stolu.

Předprodej vstupenek

Předprodej vstupenek byl spuštěn 14. listopadu a pokračuje dále na webových stránkách queerball.cz. Návštěvníci mají tradičně možnost vybírat z míst k sezení v hlavním sále a přísálí, nebo využít možnosti soukromého prostředí s přáteli v lóži či klidnější části centra v prvním patře. Samozřejmostí jsou vstupenky na stání, které jsou populární hlavně mezi mladšími návštěvníky. Ceny vstupenek začínají na 250 Kč.

„Stejně jako v minulých letech nabídneme ta nejlepší místa v sále návštěvníkům, kteří chtějí akci podpořit částkou 500 Kč. Součástí ceny bude láhev kvalitního vína,“ doplňuje Marek Christ.

Queer Ball 2016 naváže na své předchozí ročníky, jež navštívilo dohromady bezmála 1 500 návštěvníků, a bude koncipován v podobném duchu. Na dvojici ženských moderátorek Ester Kočičkovou a Anife Vyskočilovou loni navázal herec a moderátor Tomáš Mecháček. I další Queer Ball bude moderovat muž, jeho jméno je ovšem stále tajemstvím.

Živá kapela

Návštěvníky bude po celý večer hudebně provázet kapela Kolorez, která si zakládá na stoprocentně živém vystoupení. Plná sestava kapely rozpohybuje návštěvníky rytmy různých žánrů i hudebních improvizací.

Pro návštěvníky bude připraven pestrý doprovodný program, jehož součástí bude soutěž o ceny nebo taneční a pěvecké vystoupení. Až do ranních hodin pak zahraje těm nejnáruživějším tanečníkům DJ.

„Těšíme se opět na všechny návštěvníky, kteří si najdou cestu na čtvrtý Queer Ball, a pevně věříme, že akce bude stejně pohodová a úspěšná jako ty předchozí,“ dodává na závěr Marek Christ.

O zábavu a zážitky tedy jistě nouze nebude. Rezervujte si tedy svoje lístky již dnes a vyrazte 26. února 2016 se svým partnerem, partnerkou nebo kamarády za zábavou.

Brněnský ples Queer Ball 2015: Z budoucnosti do minulosti a nazpět!

Jaký byl Queer Ball 2014? Pekelně úžasný!

Titulní foto: TZ

Onload

Názory ke článku

Přihlas se a okomentuj článek. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
OnloadOnload
Copyright 2011–2023 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload