Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Dva dny bezplatného a anonymního testování na HIV na pražských Vinohradech

Mezi posilu týmu z Domu světla patří nová sanitka, která vyjíždí do terénu jako mobilní testovací místo. Naše sanitka bude přistavěna v sobotu 25. 7. a v pátek 31. 7. 2015 vždy v čase od 18.00 do 22.00 hod u Vinohradského pavilonu, adresa Vinohradská 50, Praha 2, tramvajová zastávka Vinohradská tržnice.

Pokud přemýšlíte nad tím, že si chcete nechat udělat test na HIV infekci, ale nechce se Vám navštívit žádné testovací místo, nebo se Vám nechce čekat týden na výsledky, využijte toho, že budeme provádět testování v terénu na Praze 2.

Bezplatné a anonymní testování pomocí rychlotestu vám i s předtestovým poradenstvím zabere chvilku, zatímco dobrý pocit z výsledku vám vydrží na dlouho.

Testování v mobilním testovacím místě prováděla ČSAP v rámci loňského festivalu Prague Pride, v rámci týdne bezplatného testování a Světového dne boje proti AIDS a také v rámci Ostravské party KoneQtor, která byla v režii Prague Pride. Testování v naší sanitce v posledních červencových týdnech bude pro nás generální zkouškou před letošním Prague Pridem. O testování v „nejteplejším týdnu v roce“ Vás budeme brzy informovat.

Titulní foto: © Depositphotos.com/olly18

Autorem článku je Česká společnost AIDS pomoc, z. s., která vybudovala Dům světla. Nabízí praktickou pomoc HIV pozitivních občanům a bezplatné anonymní testování na HIV.
Onload

Názory ke článku

Přihlas se a okomentuj článek. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
OnloadOnload
Copyright 2011–2022 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload