Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nová kolekce Levi's Pride 2021 podporuje empatii, lásku, porozumění a optimismus

V rámci Gay Pride 2021 chce Levi's podpořit empatii a inkluzi – nová inspirativní kolekce Pride oslavuje komunitu LGBTQIA a zasazuje se za respekt k používání správných zájmen. Nese název „All Pronouns. All Love.“ a představuje příběhy velké lásky, porozumění a optimismu.

Kolekce Levi's Pride 2021, vytvořená jako milostné psaníčko komunitě LGBTQIA, zahrnuje unisexovou řadu moderních stylů klasických kousků Levi's s novou duhovou grafikou, která je inspirovaná plápolající duhovou vlajkou čtvrti Castro v San Francisku.

K nejvýraznějším kouskům kolekce patří džíska Liberation Trucker Jacket ze světle modrého vyšisovaného denimu s duhovým panelem na zádech s nápisem „they/them, she/her, he/him, we“, denimové šortky s laclem Liberation Short-All, sepraný kousek s duhovými grafickými detaily na knoflících, přední a zadní nášivkou, nebo bílá plátěná kombinéza Liberation Jumpsuit na zádech holograficky potištěná všemi možnými zájmeny. A kolekci doplňují dvě trička, tílko, mikina a sportovní podprsenka s výrazným duhovým potiskem.

Foto: Levi's

Foto: Levi's

Foto: Levi's

Foto: Levi's

Foto: Levi's

Foto: Levi's

Foto: Levi's

Foto: Levi's

Foto: Levi's

Foto: Levi's

Foto: Levi's

Foto: Levi's

Foto: Levi's

Foto: Levi's

Foto: Levi's

Foto: Levi's

Foto: Levi's

Foto: Levi's

Foto: Levi's

Foto: Levi's

Foto: Levi's

100 % čistého výtěžku z prodeje kolekce půjde organizaci OutRight Action International, která usiluje o prosazování práv lidí LGBTQIA po celém světě a se kterou značka spolupracuje již třetím rokem.

Kampaň Levi's Pride 2021, ve které vystupuje pět osobností LGBTQIA z různých prostředí, je inspirovaná vyvíjejícím se kulturním dialogem o genderových osloveních a jejím cílem je osvětlit, jak zásadní je vnímat lidi tak, jak vnímáni chtějí být.

Od založení v roce 1853 prosazuje společnost Levi Strauss & Co. rovnost, začleňování a pokrok. Od integrace ve svých továrnách během padesátých let, ještě předtím, než federální vláda přijala zákon o desegregaci, po spolupráci na zrušení Návrhu č. 8, který v Kalifornii zakazoval homosexuální manželství, Levi's upřednostňoval principy před ziskem.

V roce 1992 byl Levi's první společností z žebříčku Fortune 500, která rozšířila zdravotní benefity také na partnery stejného pohlaví, a od té doby usilovně pomáhá prosazovat stejná práva a podmínky pro lidi LGBTQIA po celém světě.

Titulní foto: Levi's

Onload

3 názory ke článku

13. 06. 2021 v 16:10Off-line mikaela  (47/176/60)
Mám rada džíns a dokázala bych si vybrat a jo tohle je hustý ale mám svůj vkus což sice patžřím mezi ležerní týpky ale myslím žeasi někdo z top modelu by stou vyzáži by vyšel ven
23. 06. 2021 v 08:01Off-line Jirkaj1981  (41/179/90)
No nevím , přesně tenhle tip módy nás až moc odlišuje a z toho může mít většinová společnost fóbii díky které nás nemusí úplně přijmout .
Určitě je fajn nějakým způsobem dat na jevo že jsme tací jací jsme , ale dávám přednost decentnosti , já mám na brašně duhový odznak a nosím náramek a i tak si toho lidí všimnou docela dost a u mladších ročníků to někdy vzbuzuje rozpaky které jsou docela i nepříjemný, tak si nechci ani představit jak bych vypadal kdybych si vzal něco z této módy :)
04. 09. 2021 v 18:09Off-line tomZnemecka  (37/-/-)
tvl co to je ?
Přihlas se a okomentuj článek. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
OnloadOnload
Copyright 2011–2022 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload