Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Brněnský a pražský Queer Ball: Moderovat bude Jan Cina se svým partnerem a fenomenální Lukáš Hejlík

Úspěšný gay ples Queer Ball po pěti letech poprvé míří do Prahy. Provázet jím bude Lukáš Hejlík, který vloni zářil na brněnském plesu a návštěvníky tak čeká nezapomenutelný večer. Brněnský ples bude moderovat Jan Cina se svým dlouholetým partnerem Petrem Vančurou, takže o zábavu nebude nouze.

Díky zajímavým moderátorům budou oba večery naprosto jedinečné a neměli byste si je nechat ujít. Stejně jako v předchozích letech brněnští kluci zvali své pražské kamarády do Brna, letos tomu bude určitě i naopak.

Koupil jsem si lístky do Brna i do Prahy. V jeden pátek přijedou kamarádi za mnou a další týden já za nimi,“ směje se třiadvacetiletý Jirka z Brna. 

Už bylo načase, Praze taková akce chyběla,“ řekl 25letý Patrik, který studuje na lékařské fakultě Univerzity Karlovy.

Není se proto čemu divit, že na brněnský ples už zbývá pouze 120 vstupenek a postupně mizí. Vstupenky na oba plesy jsou k dostání on-line na webových stránkách www.queerball.cz.

Brněnský ples se uskuteční v pátek 10. března 2017 od 19.00 hod a hostit jej bude Kulturní centrum Babylon, Kounicova 20. V Praze bude o týden později – v pátek 17. března 2017 od 19.00 hod v Národním domě na Vinohradech, náměstí Míru 9.

Honza Cina s Petrem Vančurou jsou skvělá dvojka

„Organizátoři Prague Pride nám doporučili Honzu Cinu a Petra Vančuru, že už jim v minulosti moderovali na akci a byli dobří. Nakonec jsme se s Honzou a Petrem domluvili a jsme za to moc rádi, mezitím Honza Cina vyhrál soutěž Tvoje tvář má známý hlas, ve které exceloval,“ odhaluje zákulisí hlavní organizátor Marek Christ.

Oba kluci spolu moderovali také na filmovém festivalu Mezipatra v Praze, kde se osvědčili.

Prahu čeká zážitek

Organizátoři vybírají moderátory tři čtvrtě roku dopředu a přemýšlí, kdo by se na akci hodil, kdo by lidi bavil a samozřejmě zaujal.

„Lukáše Hejlíka jsme olovili proto, protože na loňském Queer Ballu byl opravdu perfektní, lidi bavil, profesionálně zvládl celou akci, návštěvníci z něho byli doslova nadšeni. Proto jsme neváhali ani chvilku a zvolili ho jakožto prvního moderátora v Praze. Máme v něho pevnou důvěru, věřím, že bude lidi bavit stejně perfektně jako loni v Brně,“ dodává s úsměvem Marek Christ.

Moderátor Lukáš Hejlík na Queer Ballu 2016 v Brně (Foto: Jiří Salik Sláma)

Moderátor Lukáš Hejlík na Queer Ballu 2016 v Brně (Foto: Jiří Salik Sláma)

Pražáci pozor: Gay ples Queer Ball 2017 poprvé v Praze!

Praha a Brno: Březen 2017 bude patřit gay plesu Queer Ball

Jaký byl brněnský Queer Ball 2016? Nadmíru povedený!

Titulní foto: Jiří Salik Sláma, Queer Ball

Onload

Názory ke článku

Přihlas se a okomentuj článek. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
OnloadOnload
Copyright 2011–2022 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload