Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Lady Gaga křičí na prezidenta Obamu. Požaduje rovnoprávnost

Nedávné akce National Equality March rally za práva gayů a menšin, která se konala ve Spojených státech, se zúčastnilo několik známých celebrit. Jednou z nich byla gay ikona Lady Gaga. Přečtěte si dále její místy až emotivní proslov. Křičí v něm i na prezidenta Baracka Obamu a dožaduje se rovnoprávnosti:

„Zdravím vás, přátelé. V posledních dvou letech jsem byla svědkem mnoha událostí a s jistotou mohu říct, že toto je můj nejdůležitější moment v mé kariéře. Je mi ctí stát tu dnes před vámi. Vím, že někteří z vás bojují a dělají co můžou a vždycky se dostanou k obávané kamenné zdi. Za to vám salutuji. A víte, že miluji Judy Garland!

Jsem také inspirována mnoha mladými lidmi, kteří tu dnes s námi jsou. Mladší generace, moje generace. My jsme ten (pozn. redakce: jako jeden, všichni za jednoho), kdo přichází do světa a musíme v tom i nadále pokračovat a snažit se uzavřít tu mezeru ve společnosti. Musíme požadovat plnou rovnoprávnost pro všechny. Říkají, že tato země je svobodná a rovnoprávná, ale není. To jen někdy.

Obamo, vím, že posloucháš. Slyšíš? Budeme nadále prosazovat tebe a tvoji vládu, aby se slova tvého slibu stala realitou. Potřebujeme změnu. Musíme jednat.

Barney Franku, je to víc než nátlak a proto je dnes tato tráva naše. Dnes všichni odejdeme a budeme pokračovat ve své práci, stejně tak i naši místní politici.

Jako žena popové hudby, jako žena s nejkrásnějšími homosexuálními fanoušky na celém světě. Odmítám přijmout jakoukoliv diskriminaci vůči ženám a homofóbní chování v hudbě, textech nebo činech v hudebním průmyslu. Jsem velmi poctěna, že jsem tu dnes mohla za vás stát a budu pokračovat v boji za rovnoprávnost pro všechny.

Všechny vás moc miluji. Bůh žehnej a požehnej gayům.“

Podívejte se na celý proslov Lady Gagy v originále:

Foto: gpaumier, Flickr, Creative Commons

Onload

6 názorů ke článku

01. 12. 2012 v 17:29Off-line xcertik  (33/168/65)
Obama má jiné starostí než poslouchat praštěnou Gagu:-D:-D
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 24  Nahlásit
08. 08. 2013 v 16:02On-line colombo  (97/192/90)
Celá Lady Gaga už neví, jak by se zviditelnila. Vše dělá pouze pro svoji slávu, snad si nemyslíte, že bojuje za vás.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 14  Nahlásit
01. 11. 2013 v 21:28Off-line syTOM  (19/-/-)
ať nekřičí!!! si vykřičí hlasivky :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 11. 2013 v 12:24Off-line Lepus  (34/173/63)
Že má každá hvězda potřebu zachraňovat svět a lidstvo...měla by se věnovat tomu co umí a ne se nechávat na veřejnosti unášet patetickými slovními průjmy
08. 09. 2014 v 16:53Off-line Stianski  (50/175/85)
:D Někdy si říkám, jak někteří zde (na tomto serveru) nevědí, jak by svoji hloupost vykřičeli do světa, tedy: „jak by ji zviditelnili“ :D. Ta holka to není… a oni, za vás samozřejmě „nebojují“. ;)
07. 07. 2016 v 20:57Off-line martinsamik  (17/173/50)
jej lidi vy by ste měli být rádi že vůbec za námi stojí Gaga
Přihlaš se a okomentuj článek. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
OnloadOnload
Copyright 2011–2018 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload