Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Lady Gaga křičí na prezidenta Obamu. Požaduje rovnoprávnost

Nedávné akce National Equality March rally za práva gayů a menšin, která se konala ve Spojených státech, se zúčastnilo několik známých celebrit. Jednou z nich byla gay ikona Lady Gaga. Přečtěte si dále její místy až emotivní proslov. Křičí v něm i na prezidenta Baracka Obamu a dožaduje se rovnoprávnosti:

„Zdravím vás, přátelé. V posledních dvou letech jsem byla svědkem mnoha událostí a s jistotou mohu říct, že toto je můj nejdůležitější moment v mé kariéře. Je mi ctí stát tu dnes před vámi. Vím, že někteří z vás bojují a dělají co můžou a vždycky se dostanou k obávané kamenné zdi. Za to vám salutuji. A víte, že miluji Judy Garland!

Jsem také inspirována mnoha mladými lidmi, kteří tu dnes s námi jsou. Mladší generace, moje generace. My jsme ten (pozn. redakce: jako jeden, všichni za jednoho), kdo přichází do světa a musíme v tom i nadále pokračovat a snažit se uzavřít tu mezeru ve společnosti. Musíme požadovat plnou rovnoprávnost pro všechny. Říkají, že tato země je svobodná a rovnoprávná, ale není. To jen někdy.

Obamo, vím, že posloucháš. Slyšíš? Budeme nadále prosazovat tebe a tvoji vládu, aby se slova tvého slibu stala realitou. Potřebujeme změnu. Musíme jednat.

Barney Franku, je to víc než nátlak a proto je dnes tato tráva naše. Dnes všichni odejdeme a budeme pokračovat ve své práci, stejně tak i naši místní politici.

Jako žena popové hudby, jako žena s nejkrásnějšími homosexuálními fanoušky na celém světě. Odmítám přijmout jakoukoliv diskriminaci vůči ženám a homofóbní chování v hudbě, textech nebo činech v hudebním průmyslu. Jsem velmi poctěna, že jsem tu dnes mohla za vás stát a budu pokračovat v boji za rovnoprávnost pro všechny.

Všechny vás moc miluji. Bůh žehnej a požehnej gayům.“

Podívejte se na celý proslov Lady Gagy v originále:

Foto: gpaumier, Flickr, Creative Commons

Onload

8 názorů ke článku

01. 12. 2012 v 17:29Off-line Xcertik  (39/168/65)
Obama má jiné starostí než poslouchat praštěnou Gagu:-D:-D
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 25  Nahlásit
08. 08. 2013 v 16:02Off-line Colombo  (102/192/90)
Celá Lady Gaga už neví, jak by se zviditelnila. Vše dělá pouze pro svoji slávu, snad si nemyslíte, že bojuje za vás.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 15  Nahlásit
01. 11. 2013 v 21:28Off-line SyTOM  (25/-/-)
ať nekřičí!!! si vykřičí hlasivky :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 11. 2013 v 12:24Off-line Lepus  (40/173/63)
Že má každá hvězda potřebu zachraňovat svět a lidstvo...měla by se věnovat tomu co umí a ne se nechávat na veřejnosti unášet patetickými slovními průjmy
08. 09. 2014 v 16:53Off-line Stianski  (55/175/85)
:D Někdy si říkám, jak někteří zde (na tomto serveru) nevědí, jak by svoji hloupost vykřičeli do světa, tedy: „jak by ji zviditelnili“ :D. Ta holka to není… a oni, za vás samozřejmě „nebojují“. ;)
07. 07. 2016 v 20:57Off-line Martinsamik  (23/-/-)
jej lidi vy by ste měli být rádi že vůbec za námi stojí Gaga
24. 04. 2018 v 23:30Off-line DaliborLuke  (23/175/75)
Můžu vědět proč by za nás nemohla bojovat? Když jako mladší lesbou byla? A kdyby jste ji znali tak i možná víte že se snaží je prostě v zájmu její osobnosti ono totiž není tajemstvím že asi víc Jak 60 %í lidí LGBTQ ji miluje. Mám pocit že vám asi uchází o co lidem jako je ona vlastně jde. Pořád nám někdo tvrdí že jsme si všichni rovni. Když zabije heterosexuál půjde si sednout když zabije homosexual tak taky ale když si svatbu naplánuje heterosexuál samozřejmě že mu projde opak je to u Homosexuálů a jak si říkám kde že je ta rovnost kde že jsou ty práva a jak byla a je sepsaná novela zákona? Je vidět že k vládě pustí Sand úplně každyho. Už mě fakt nebaví tahat za provaz kterej prostě není možný utáhnout protože homofobie dnešní doby je prostě otřesná.
10. 02. 2022 v 17:21Off-line Mira77  (101/182/70)
Rovnoprávnost ani svoboda nefunguje bohužel nikde a za to by měl bojovat každý kdo to má v hlavě pohromadě! Já osobně si za tím jdu celý život a daří se teda mé všude kde by člověk chtěl ale aspoň v práci si vždy prosadím své.Na hlavu si nemůže nechat sr.t nikdo!
Přihlas se a okomentuj článek. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
OnloadOnload
Copyright 2011–2023 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload