Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Francie: 78% nárůst homofobních útoků po zlegalizování gay manželství

Ano, je dobré, že další země schvalují gay manželství, ale tento krok novým směrem vyústil ve výsledek, který nikdo nechtěl. Místo toho, aby si po legalizování gay manželství byli všichni rovni, došlo k opaku.

Od 18. května 2013 je ve Francii legální gay manželství. Od té doby narostl počet homofobních útoků o 78 % oproti roku 2012. Ve Francii zatím došlo k tři a půl tisíce případům homofobních urážek, obtěžování a násilí. Útoky jsou průměrně jednou za dva dny. Jsou ale i on-line útoky a vydírání. Těch je zatím kolem 1 723, píše server gaystarnews.com.

Je to nepříjemné, ale rozhodně ne alarmující. Podobné homofobní chování lze zaznamenat v jakékoliv zemi, včetně těch vyspělých, mezi které patří i Francie. Pokud počty útoků porovnáme s 65 miliony obyvatel, se kterými se Francie řadí k dvacáté nejlidnatější zemi na světě, tak je to skutečně zanedbatelný počet homofobů. A je třeba jít vpřed.

Francie schválila sňatky gayů! Už je umožňuje 11 států

Smutná zpráva dorazila z Francie: Soud rozvedl první gay pár

Titulní foto: © Depositphotos.com/luanateutzi

Tomáš Ouředník / další články autora ›
Autor článku je citlivý flegmatik, který vše dělá, až když mu teče do bot. Ovšem, když se do něčeho pustí, tak to stojí za to.
Onload

3 názory ke článku

18. 05. 2014 v 09:37Off-line ztracen  (38/183/83)
No to je ten cíl, co je i tady. Lidé to ve Francii přecházeli, ale do doby, než se to posunulo výše. Tady to nebude jiné a proto jsem proti sňatkům i adopci. Nemůže to tady fungovat.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 8  Nahlásit
18. 05. 2014 v 20:11Off-line jano  (54/179/65)
kto legalizuje gay-sňatky, je de facto proti nám, gayum. Musí naprosto počítať s útoky na našu formáciu. Možna, že mu o to aj ide? Kluci, nenaleťme tým, ktorí kričia, že bojujú za naše "práva" na legalizované partnerstvá, sňatky, adopcie.... Ich politické aktivity vyvolávajú len prenasledovanie gayov a alergické reakcie zo strany spoločnosti. Najlepšiu službu nám robia tí, ktorých nezaujímame ani my , ani naše "práva". Tí nás nechávajú na pokoji a tolerujú nás. Takisto provokačnou protislužbou pre gayov vyvolávajúcou z dlhodobého hľadiska len posmešky a útoky, sú aj organizované Gay Pridy. Bohužiaľ! Potrebujeme to?
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
23. 02. 2022 v 22:59Off-line PesFilipes  (100/183/71)
A je to uz vic? Tedka?
Přihlas se a okomentuj článek. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
OnloadOnload
Copyright 2011–2022 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload